Колгоспниця• 30 декабря 2024
Чи продовжують отримувати зп працівники дитсадоків, які не працюють через війну?
Дівчата, може хто в курсі, якщо садочок не працює з першого дня війни то чи отримують працівники зп весь цей час? Чи може по безробіттю платежі мають, але ж майже вже 3 роки, то чи платять їм?
Зоряний Шлях• 30 декабря 2024
А чому не працює? Там багато нюансів, може бути ліквідовано чи пошкоджено через бойові дії. А так щоб просто не працював🤷♀️
фрау Гітта• 30 декабря 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
В Харькове ни один государственный сад не работает. Не повреждённые, просто не работают, Вы с луны свалились, что ли?
Колгоспниця
• 30 декабря 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Простой, а там копейки.
Тобто просто ставку отримують всі ці роки, без надбавок?
Колгоспниця
• 30 декабря 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Прифронтова обл
фрау Гітта• 30 декабря 2024
Ответ дляКолгоспниця
Сначала простой был, там мизер , вроде 2 с копейками, теперь за свой счёт, просто сохраняется рабочее место. Я не в саду работаю, но в гос.учебном заведении
Колгоспниця
• 30 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Ох нічого собі, вчителям хоч онлайн уроки започаткували, а вихователям взагалі виходить нічого. Думала краще справи.
Холодная каша• 30 декабря 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
В Миколаєві пару тройку дитсадків працює.В інших немає укриття.
как тебе такое илон маск• 30 декабря 2024
Ответ дляКолгоспниця
2/3 від ставки 5-6 тисяч грн, тобто 2-3 тисячі, якщо на простої. Ставки в бюджеті 10 розряд 5800, 11 розряд трохи більше 6. У нянь там взагалі мабуть десь 5-6 розряд, 4 тисячі ставка. От від цих копійок дві третини мінус налоги.
Ответ дляКолгоспниця
Деякі садки працюють онлайн. Проводять заняття, то мабуть їм щось платять.
Галябалована• 30 декабря 2024
Если оформлены и не работают , то могут платить простой по причинам, не зависящее от работника - 2/3 оклада.
Бензопирен• 30 декабря 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Нет смысла за эти копейки работать там