Куратор дебошей• 30 декабря 2024

Кто-то из вас устанавливал связь с родственниками польскими через архивы?

через архивы Польские
Долго искали инфо?
Мой дедушка был поляком по маминой линии,умер давно ,но документы не знаю где. Фамилия девичья у мамы польская и у дедушки соотвественно тоже,но жили всю жизнь в Украине.
Я смогу через архивы польские это восстановить? Знаю число,день и год рождения дедушки и в каком воеводстве родился
вАлнуюся сильнА• 30 декабря 2024
Ответ дляhrystia
Які іспити? Польську на В1-В2 можна вивчити. Підготуватись до НМТ з репетиторами теж можна. Головне, потім втриматись на навчанні.
Є два варіанти, або отримати карту Поляка, або університетський конкурс, де потрібно складати іспити і за результатами беруть чи ні. Карту Поляка отримати не дуже легко також, потрібно знати не просто польську мову, а всю історію, культуру, діячів, традиції і багато чого. Багато хто не складає іспит на карту поляка. І втриматись також важливо, бо відсотків 50 вилітає на протязі першого року навчання. Мій брат там вчився, зараз дочка подруги вчиться.
hrystia• 30 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Університетський конкурс- це повинен бути рівень мови в1-в2 і хороші бали з профільних предметів нашого НМТ. Наприклад, для напрямку логістика , це математика та англійська. Ніяких додаткових іспитів немає. Звичайно, рівень підготовки має бути хороший, так як є обмеження по кількості іноземних студентів. Для тих хто має карту поляка, умови поступлення аналогічні. В Ягелонський університет приймають по результатах співбесіди, яка триває 10-15 хв. Є випадки, що і дуже розумні діти цю співбесіду не проходять.
Маурита• 30 декабря 2024
Ответ дляhrystia
Ні. Якщо це дідусь вашому чоловікові, якщо я правильно зрозуміла, то достатньо його одного.
Так, це дідусь чоловіка, але сину то вже прадід виходить.
hrystia• 30 декабря 2024
Ответ дляМаурита
Якщо ваш чоловік отримає карту поляка, то ваш син отримає на підставі батькової. Якщо син неповнолітній, отримає автоматично, без співбесіди.
Маурита• 30 декабря 2024
Ответ дляhrystia
Дякую!