АБВГДейка• 30 декабря 2024
Як змиритися із тим, що батьки живуть, як бомжі?
Щей впридачу засранці,за хату навіть клінінг не візьметься,бо майже все потребує ремонту та оновлення
Старі батареї брудні особливо на кухні у великій кількості по всьому будинку на який чорт вони взагалі потрібні,підлога дерев´яна пофарбона фарбою і відповідно все в подряпинах навіть якщо стілець посунеш ,старі обтерті страшні столи ,яким по років 50 років вже ,стара та страшна газова плита вся в бруді та жирі,меблі в кухні вже починають розвалюватися,ламінат дешевий ,який мій одноліток ,шпалери власноруч поклеїні дуже жахливо та криво все,пліснява багато де.
Купляли їм пральну машинку так як попередня вже була дуже стара,і мікрохвильовку та кавомашину і кожен раз приїжджаю та і вони всі заляпані жиром та брудні хоч і нові,от як так можна не цінувати (
Всюди куди не глянь бруд та товсті шари пилу.
Додам ,що вони не алкаші ,а звичайні люди.
Пропонувала гроші на ремонт ,хоч щоб з чогось почати , наприклад кухню зробити по людські,не хочуть .
Кожна людина прагне до нормальних умов проживання,як так?
В їх колег по роботі нормальні умови в будинках,живуть в одному місті,що з ними таке?
АБВГДейка
• 30 декабря 2024
Я просто не зможу приїздити потім,скажу чоловіку ,що от не можу я в такі умови їхати
Дама_с_караваем• 30 декабря 2024
Клининг возмется, вас лучше отстать от родителей и жить своей жизнью. То что вам нравится, им не нужно
Летала_НаМетле• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Це його?
Приму в дар• 30 декабря 2024
Они имеют право жить так как они хотят. Тут надо очень деликатно и ненавязчиво подводить их к тому, что нужно привести в порядок жилье.
Автор, я вас понимаю и сочувствую.
Крем для арбуза• 30 декабря 2024
Мої такі самі грязнулі, в квартирі ще гірша обстановка(( правда, тато - пияк, мама псих.хвора давно.
Загалом, це вже віковий маразм наступає, не така вже і рідкість. Збирають використані губки для посуду, всі пляшки, кришечки...
З цим можна лише змиритися(
АБВГДейка
• 30 декабря 2024
Мийка на кухні сама дешева така залізна та дуже страшна все в бруді ,а під нею то без коментарів
Летала_НаМетле• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Мої батьки
Тато та мама
Так в дитинстві так само було у вас?
АБВГДейка
• 30 декабря 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Який клінінг меблі на кухні сипляться!
Крем для арбуза• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
А мій тато 10 років як курив на кухні, струшував попіл у мийку. Мама з часом перестала її використовувати, посуд миє у ванній. Уявляєте який там ппц?
Таракашечка• 30 декабря 2024
може в людей в такому срачі руки опускаються
якщо маєте мржливвсть - зробіть батькам гарний ремонт, є шанс що вони тоді підтримуватимуть порядок
Идеальная оптимистка• 30 декабря 2024
Я не могла есть у бывшей свекрови в гостях... посуда- липкая, в холодильнике- ярусы накрытой чашечками и тарелочками остатков еды...
Сочувствую вам
П´яна вишня• 30 декабря 2024
Не миритесь. Сделайте им ремонт в квартире, наймите уборщицу, чтоб приходила 2-3 раза в неделю
И не деньги на ремонт, а именно займитесь всем
АБВГДейка
• 30 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Так в дитинстві так само було у вас?
Так ,але тоді воно трошки новіше було
Зараз взагалі кухня розвалюється
Таракашечка• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Який клінінг меблі на кухні сипляться!
ну значить треба все викинути
в батьків є гроші на нове?
АБВГДейка
• 30 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Вони ж проти ,я пропонували
Баба Йога• 30 декабря 2024
Ответ дляПриму в дар
Автор, я вас понимаю и сочувствую.
Навіщо делікатно розмовляти з батьками? Шлях в нікуди.
АБВГДейка
• 30 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
ну значить треба все викинути
в батьків є гроші на нове?
Я пропонувала свої заощадження ,не хочуть нічого роботи
Таракашечка• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Вони ж проти ,я пропонували
треба наполягати
ми так само батьків чоловіка вмовляли
там не був срач а простг усе дуже старе
поступово зроюили ремонт, це ж зовсім цнше життя
ми так само батьків чоловіка вмовляли
там не був срач а простг усе дуже старе
Приму в дар• 30 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
А вы привыкли агрессивно разговаривать с родителями?
Мотористка• 30 декабря 2024
Мої такі ж((( Нічого не хочуть.. Ні до чого не прагнуть...
Так не було раніше, вони, звісно, не були супер чистюлями, але зараз зовсім печаль(((
При спробі хоча б поговорити на цю тему: ’Це наш дім! Що хочемо, то і робимо!’
АБВГДейка
• 30 декабря 2024
Ще додам унітазу в нас ніколи не було ,його поставили буквально за тиждень як ми з хлопем приїхали із моїми батьками знайомитися ,це приватний будинок,маленьке містечко
Ухахайкина• 30 декабря 2024
Мої такі ж самі, в квартирі поки жили було нормально, а як почали жити в селі засралися по вуха, на клінінг ніколи не погодяться, я намагаюсь прибрати, що в моїх силах, але розумію, що це на місяць і знову таке саме.
АБВГДейка
• 30 декабря 2024
Ответ дляУхахайкина
От ія пишу ,що є такі випадки коли прибирання безсиле просто
Муркамурковна• 30 декабря 2024
значіть треба їхати до них, викликати клінерів, вони за все беруться, головне заплатити , зробити генералку і потім раз на тиждень що б приходили і прибирали також..
а як по іншому, в мене свекор з біполяркою, ото коли в нього мінус.. теж капец робиться, тому лише клінінг
на кухні теж змінили меблі, купили в Епіцентрі недорогу кухню, зато нову.. поставили йому , він сперичався і т.д.. але ніхто його не слухав..
Біток чи ефір?• 30 декабря 2024
Нехай живуть як хочуть. У мене в бабусі так було. Попросила щось, я приїхала і зробила, а сама ні до чого не лізла.
Налогообложу• 30 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
це щось психічне
Не обязательно. Может просто грязнули. Если так было всегда, то им комфортно так. У моего мужа у мамы чисто никогда не было. Ну как, в её понимании, думаю, было)
Печка в жиру, на полу был такой слой жира, что только пароочистителем получилось отмыть. Вещи везде разбросаны, на столе куча баночек, как и в шкафчиках, техника вся грязная. Ну такое. Во всем остальном обычный человек без каких либо псих отклонений, зато муж теперь за чистоту) уберёт, посуду помоет перед сном, мне удобно))
Баба Йога• 30 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Вони ж проти ,я пропонували
У вас дві опції.
Перша- повністю відстороніться та забийте. Це їхнє життя. У вас вже своє.
Друга- візьміть над ними повний контроль і вирішуйте всі питання попри їхню думку. Як над дітьми. Тобто головний вирішувач всіх питань - це Ви. Тут треба характер, нервовий ресурс та фінанси.
Третього не надо. Якщо «пропонувати» та мямлити, то краще нерви поберегти.
спальное место• 30 декабря 2024
А шо з зором? В мого батька поганий зір був, плюс готував жирне. Після смерті мами переїхав в нову квартиру чоловіка, ухандохав її за півроку, все в жиру було. Витяжку не включав, двері на кухню не замикав.. Потім помер, інсульт((