Максимально просте запитання.
Київ.
Ваш вибір, по суті, показникам, досвіду в усіх моментах ( держ садочки, офіси, виші і інше)
Вишневе, Соф. Борщагівка, Вишгород, Чабани, Гатне....
Київ.
Лівий берег. Лісовий - немає проблем з садочками. Всі теплі. Запис з сьогодні на завтра. Гатне- садочки приватні , Киів - в садочки через взятку. В школу - Теремки так само. Проїзд дорого.
Але плюс- нові будинки . Мінус- рано виїзджати.
Лісовий - Старі будинки і 5 нових. Виїзжати можна о 7.40. Але в тривогу метро не їздить.