Без Баяна• 30 декабря 2024

У кого мужья воюют

У кого мужья воюют, как вы пережили и переживаете разлуку? Есть отвыкание? В доме пусто, грустно. Но есть и бытовые моменты. Машина его осталась возле дома. Лучше перегнать на стоянку? За квартиру он всегда платил, теперь мне разбираться.
А как быть с картами? Вам мужья перечисляют деньги или дали вашу карту для выплаты за службу? Какие ещё есть моменты, подводные камни?
Riesling• 30 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Отак і жила. Не всі жінки тягнуть на собі весь побут!

Я теж така.
Я не знаю як платити за квартиру, воду.
Не знаю як передавати показники лічильників.

Не знаю як закручувати чи прибивати. Не вмію носити тяжке.

Чоловік у війську, те що платив, компослуги продовжує платити сам. Навчив сина знімати показання лічильника.
При чому тут побут, прикручувати і прибивати?
Ви елементарних дій по комуналці і оплаті зробити не можете.
Це про базові навички і розвиток. Але ви навіть цього не розумієте.
сЛАдКОежКА• 30 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Це про поділ обов´язків в родині.
Не чули про таке?

Ну шкода вас, що ще сказати.
сЛАдКОежКА• 30 декабря 2024
Ответ дляБез Баяна
Капець...це якийсь сюр.Тримайтеся. Бо це наче два різних світи.
В моєї подруги точно так само. Чоловік три роки вдома, навіть в магазин не виходить. Мій не ховався але маємо шо маємо
Можу вас тільки обняти.

Це таке нове життя. Воно геть інше((
Riesling• 30 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Це про поділ обов´язків в родині.
Не чули про таке?

Ну шкода вас, що ще сказати.
Шкода - це коли розвиток на рівні меблів, а онлайн банкінг, як вища математика.

Себе пожалійте.
Единая страна!• 30 декабря 2024
Автор, картку краще по можливості зробити додаткову до його рахунку на ваше їм´я. А також зробити генеральну довіреність від нього на усі операції та майно на ваше ім´я. Бо ситуації, на жаль, бувають різні. Знаю жінку, чоловік якої в полоні більше 2-х років. Доступу до рахунку у неї немає. Довіреності для банку також. Нічого зробити неможливо((
Тому заздалегідь продумайте усі варіанти
сЛАдКОежКА• 30 декабря 2024
Ответ дляRiesling

Себе пожалійте.
Шкода, це коли ви не уявляєте, що чоловік після роботи може не падати на диван, а зробити з сином уроки.
А також водити його в школу. І спілкуватися з учителями. І страшне діло! З батьківським комітетом.
І ввечері не дивитися серіали до півночі, а спілкуватися з родиною без телефонів і грати в настрольні ігри.

Так що ви там на меблі свої гляньте, може хтось там мімікрує ?

А з оплатами я якось розберуся.
Якщо буде потрібно.
Тут как тут• 31 декабря 2024
Я доросла жінка, яка вміє організувати життя так, щоб було комфортно незалежно від наявності чоловіка поруч: заробити грошей, на машину-квартиру-ремонт-помічників, найняти потрібних майстрів, замовити доставку, щоб не носити важке, організувати побут. Морально, звісно, неймовірно важко, бо чоловік проф.військовий і воює на найнебезпечніших напрямках, кожен раз від отого: «доброго дня, Ви сидите чи стоїте?» - просто серце в підлогу падає, бо так повідомляють про чергове поранення. І сумую за ним неймовірно.
Не їм після шостої• 31 декабря 2024
Ответ дляБез Баяна
Извините, за тупые вопросы. Им открывают отдельный счёт для выплат? Или он может просто дать данные моей карты
не може дати ваш.
Не їм після шостої• 31 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Це про поділ обов´язків в родині.
Не чули про таке?

Ну шкода вас, що ще сказати.
У нас не було розподілу обов´язків. Кожен з нас може робити все. Я втомлена - чоловік готує, прибирає. Він забув викинути сміття - я винесу.
Єдине, що не вмію зробити - полагодити розетку і зробити перфоратором дірку в стіні. То це навчився наш 13річний син і робити почав сам.
Не їм після шостої• 31 декабря 2024
Мій чоловік з березня 2022 р у війську. Важко було морально перший рік. Я не скажу, що зараз звикла, але АД дуже допомагають.
Чоловік перераховує певну суму раз на місяць, але я сама заробляю. Військовим теж потрібні гроші: на їжу, на оплату палива, ремонту авто, покупки різних пил, плівки, лопат, газових балонів, екіпіровки і купу всього.
В кого тако було• 12 января в 06:19
Ще заведіть папку на гуглдиску зі спільним доступом до фотокопій документів. І щоб він свої нові доки фоткав і туди викладав. Щоб в разі чого ви щавжди могли звідти взяти. Це еа додачу до генеральної довіреності.
Обов´язково майте телефон командира (ком. відділення або взводного) і пари-тройки побратимів.