Я_канеша_извиняюсь• 30 декабря 2024

Що плануєте дарувати своїм дітям на Новий рік?

Особливо цікаво почути про дівчаток 9-10 років, але впевнена, що іншим порадницям цікаво й про інший вік дітей почитати.
ЯкаКраля• 30 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
Ми дітей не хрестили. Але великдень та різдво святкуємо. І подарунки даруємо. На різдво і на Миколая. А що, неможна?
Ну логіки у цьому немає. У мене теж діти не хрещені і релігіозні свята для нас не існують. Не зрозуміло, навіщо дитині подарунок на честь якоїсь міфічної істоти.
Аноним ФЕЯ• 30 декабря 2024
Старшей почти 12-карандаши, альбом, немного денег. Младшей 9-подушка-сплюшка
ЯкаКраля• 30 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Відколи на Великдень хтось приносить подарунки?
Ну я тому і здивована теж, бо Різдво і Миколай - теж саме по суті, але ж з якоїсь причини для багатьох це привід для подарунків.
Федорино Горе• 30 декабря 2024
Свитшот Гарри Поттер и наушники
автор Я_канеша_извиняюсь • 30 декабря 2024
Ответ дляФедорино Горе
Свитшот Гарри Поттер и наушники
Ну хоч хтось відповів по темі. Дякую!
Плакулька• 31 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Не те саме, є казкові герої, які приносять подарунки в ці дні