руки_Крюги• 31 декабря 2024
Подруга жалуется на низкую зарплату
Я ей помогала несколько лет назад а этом вопросе. Она хотела сменить профиль деятельности, я ей скидывала материалы, отвечала на вопросы, проверяла задание. Она в какой-то момент просто забила, и все осталось как было.
Сейчас иногда снова начинает подобную тему, иногда может сказать, что мне повезло (а ей -нет), что она больше достойна. А меня это немного раздражает, ведь я знаю, что человек ничего менять не хочет (и по сути а предыдущий раз просто потратил мое время ).
Міс Всесвіт• 31 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
І на яку ж високооплачувану роботу ця прибиральниця може свою змінити?
На іншу, де платять більше, наприклад супермаркет або клінінг. Було б бажання
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
В чем состоит самоутверждение?
Нафіга ви цю історію сюди притягнули!
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Це як моя сусідка яка працює в ЖЕКу прибиральницею,жаліється що грошей немає, але роботу міняти не хоче і так норм, а їй 44.
Автор не жалійте і не допомагайте
Запропонуйте їй в міністерство фінансів. Це найлегше. Можна в балет, танцювати або воювати, тут такі пропозиції люблять.
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Вибір залежить не тільки від бажання. Я мрію сценарії для Голівуду писати, думаєте вийде?
Міс Всесвіт• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
А ви пробували?
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
А ви пробували?
Звичайно. Сценарії пишу. У вас є зв´язки в Голівуді?
Міс Всесвіт• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Ні немає, головне не зупиняйтесь
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ні немає, головне не зупиняйтесь
Ніколи. Все ж реально. Хто був ніким, той стане всім. Кожен українець може керувати державою. Так і ваша прибиральниця. Сьогодні швабра, завтра керівник банку. Якщо захоче, звісно
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Для каких известных фильмов уже написали?
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Ще не знімали, ви неуважно читаєте. Поки що це тільки мрія. Вони складаються в стіл. Але ж шанси є? Як в прибиральниці, стати артисткою балету. Десь приблизно аналогічні.
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
А английский?
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Там речь шла из клиента пойти работать клинером. То есть делаться тоже самое, нов другом месте
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Я вам можу десяток пунктів написати чому, можливо, людина такого вибору не робить. Але тут, це немає сенсу.
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Не делает, значит это ее выбор и нет смысла ныть про ЗП
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Ну ви ж ниєте з приводу її ниття? Тему створили, їй чого неможна?
а могли в очі сказати
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
а могли в очі сказати
А с чего вы взяли что я не говорила? И в каком из комментариев нытье?
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Сама тема, ниття, ви скаржитесь що ваша подруга не відповідає вашим очікуванням. Це глобальний посил.
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Это ваша интерпретация
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Это ваша интерпретация
Як і ваша, про скарги подруги. Всі думки, наша Інтерпретація, в кожного своя. Я не вважаю вас подругами.
Скажений гудзик• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
QA automation
Ответьте ей что поезд давно ушел. Сейчас своё место в IT надо выгрызать зубами.
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Нет. Она именно жалуется и ничего не меняет. А моя тема скорее предупреждение, что нет смысла тратить время на помощь людям, которые ничего менять не хотят.
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Попередження кому? Собі? Чи може виправдання для себе? Ви ж розумієте що мені воно нафіг не треба, щодо інших присутніх, також маю сумніви. Ви не подруги. І немає ніякої проблеми в тому, щоб витратити на когось час, якщо є бажання. Проблема в іншому, ви чогось вважаєте, що подруга має змінюватись за Вашим бажанням.))
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Темя кто решит помочь вечным нытикам.
Ваше время, не проблема потратить, я не спорю.
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Темя кто решит помочь вечным нытикам.
Ви свій час секундомером дозуєте? Щоб зайвого на ´подруг´ не витратити? Він на стільки дорогий? Ви зараз на порадниці його зливаєте абсолютно спокійно і не визнаєте, що людина вам просто неприємна але чомусь ви продовжуєте з нею спілкуватись. У вас борги перед нею?
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Вы не путайте, время потраченное на услугу другому человеку и время моего отдыха, которое я провожу так, как хочу в данный момент.
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Я нічого не плутаю. Корисніше в спілкуванні робити так, як хочеться. Тоді і проблем не буде виникати з витраченим часом і на подруг не потрібно буде скаржитись. Для себе, робите правильний вибір і насолоджуйтесь життям. І претензій буде менше, чесслово. А подруга з власним вибором сама розбереться.
руки_Крюги
• 31 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Путаете.
Я вполне могу не одобрять выбор наплевать на мои усилия и время. А то, что человек так поступит, я знать не могла, меня активно уверяли, что такой ситуации не произойдет.
Покращена• 31 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Путаете.
Що ви втратили, окрім свого часу? що було вашим, доречі, вибором.