Пацака-задирака• 31 декабря 2024

Що ви трешове можете згадати із своєї сім´ї?

Наприклад в мене батьки чи то не хотіли чи то не могли оплатити вивіз сміття і мені довелося щовечора бравши із собою собаку на прогулянку викидати пакет із сміттям в громадську урну чи то біля аптеки чи то біля магазину,де до того ж були камери відеоспостереження
Жена_КотораяСтена• 31 декабря 2024
Одна запятая в этом наборе слов прекрасна
Уравнобешенная• 31 декабря 2024
Что это за поток сознания…..
Уравнобешенная• 31 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Хаха
У меня те же мысли
Столічна штучка• 31 декабря 2024
Можна було не оплачувати вивіз сміття і викидати його, куди треба. Уявіть.
Рубаю олівлє• 31 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А где,я не увидела ее))
Гола з конопель• 31 декабря 2024
Вони просто вас відправляли подальше, щоб від час вашої ’подорожі’ зробити ковток свіжого повітря без вас, такого мозгодятла я хаті
Телячі ніжноСті• 31 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
То апостроф. А знайшла 🤣
Розвідка Маші• 31 декабря 2024
Мама , живущая в раше перестала со мной общаться,что уж трешовее третий год пошёл
Ms. Dolly• 31 декабря 2024
У мене гірше життя)
Мама нас покинула на батька. Втікла з сімʼї, а поліція у цю версію не повірила і кошмарила нас дітей і батька довгі роки, поки мама не написала листа через 5 років)
Жена_КотораяСтена• 31 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
А где,я не увидела ее))
Третья строчка сверху. Я думаю автор навернула на этом этапе и ее осенило: где запятые, б***ь
НашлаПерепискуМужа• 31 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Нам вся родня оттуда писала «вас спасают», пока не улетели в блок
забиякина• 31 декабря 2024
Мене з братом посилали за вишневі гілками на чай.В ті часи все було по талонах, пусті полки в магазинах.Звісно ми не в двох ходили, а всі сусідські діти( у них теж таке завдання було).Нишпорили по району у пошуках тих дерев.Батьки самі не разу не ходили, так позоритися
Розвідка Маші• 31 декабря 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Да, мои тоже отбитые оказались..но то родня какая то- я просто с ними не общаюсь, а то ж.. мама
Розвідка Маші• 31 декабря 2024
Ответ дляMs. Dolly
У мене гірше життя)
Как кошмарила?
Плету интриги• 31 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
А в мене бабуся, бо ’русские хорошие, они никого убивать не могут’. А на питання, хто ж нас вбиває: ’Націоналісти’. Які: ’Зі Львова’
Ms. Dolly• 31 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Как кошмарила?
Тягала батька і нас на допити. Мене і сестру тоді ще без психологів.
Перекопували город, всі в місті знали що тато «вбивця» і «ми допомогли» і «покриваємо» його )
Розвідка Маші• 31 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Ну да, одна пропаганда на всех, кстати мои родственники из Молдовы по папиной линии тоже поддались пропаганде,хотят советский союз как раньше. Это тоже было моим разочарованием.. Молдова же, как так
Пирожкиня• 31 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Моя мне сегодня сказала , что когда к нам в город придут рашисты , меня расстреляют первой . Живет в Украине .
автор Пацака-задирака • 31 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Звідки ваша бабуся?
Шопингмонстр• 31 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Нічого дивного .
Соцмережі кишать такими дописами .
Рятівник Малібу• 31 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Та да, у нас весь частный сектор без зазрения совести свозят свой хлам к мусорным бакам возле многоэтажек, и высыпает рядом с ними. Ну а шо? Бурьяны от помидоров, ветки, бытовой мусор, платить что ли?
автор Пацака-задирака • 31 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Не можна так от взагалі
Губи до вух• 31 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Тобто куди? В оплачений іншими людьми бак? Чи ви під паркан маєие на увазі?
Мульйонерша• 31 декабря 2024
Ответ дляMs. Dolly
Ого, вашей семье надо на стб.
Ms. Dolly• 31 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
Ого, вашей семье надо на стб.
Хай Бог милує)
Я 20 з лишнім років з психологом працювала )
Тільки позбавилася від цього гімна))
Мульйонерша• 31 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
В бак, моя мама не платила за мусор и кидала в общий
Мульйонерша• 31 декабря 2024
Ответ дляMs. Dolly
Хай Бог милує)
Тільки позбавилася від цього гімна))
А сейчас где она? Она гулящая была?
Мульйонерша• 31 декабря 2024
Мой отец специально переехал соседского кота, потому что тот срал на наш коврик.
Губи до вух• 01 января 2025
Ответ дляМульйонерша
Ви не в курсі, що загальний - це оплачений іншими людьми чи як?
Мульйонерша• 01 января 2025
Ответ дляГуби до вух
Я тут до чого, я з нею не жила і вона вже померла. Чи діти мають відповідати за батьків?