Котогосподиня• 31 декабря 2024
Це гарна жінка?
?
Язикувата Хвеська• 31 декабря 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Типаж стервозний, не ображайтесь, таке фото. Може була саме така мета, але ракурс не найкращий.
якби не стервозний типаж,як ви кажете,ніхто б на неї не звернув уваги
Котогосподиня
• 31 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Думаєте?
Сладкий лимончик• 31 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
фото
Якісь дивні пози на фото, занадто натужно все. Виглядає доглянуто, але фальшиво.
Единая страна!• 31 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
фото
Поперше фото постановочні + косметика...по факту можна сказати що там різні люди
Тому нерозказуйте що там без косметики...та і сучасні телефони сходу ретушують фотки
Броніки для Моніки• 31 декабря 2024
ОдинРазНадетое• 31 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ви неправі. Це не її образ, а звертають увагу на різні типажі, образи і формат.
Котогосподиня
• 31 декабря 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Просто без косметики нема
Котогосподиня
• 31 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну чому так?
ОдинРазНадетое• 31 декабря 2024
Ні на одному фото, душі я не бачу. Глибини немає. Але в листях краще за інші.
Единая страна!• 31 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Просто без косметики нема
Змити все, вдіти халат, і буде таке собі
Ви дамочка при баблі...знайшли свій стиль...тому вцілому непогано...а по факту нижче середнього, тому перед хлопцем без бойового макіяжу краще не показуйтеся
ОдинРазНадетое• 31 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Згодна
Мальчун-задирун• 31 декабря 2024
типова інста дівчина, вони всі однакові і останнім часом виходять із моди
Мальчун-задирун• 31 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
вони просто копіюють одна одну в стилі і позах)
Люблю кетчуп• 31 декабря 2024
Ответ дляГравіцапа
Ухоженная
Вот тоже хотела написать,чтоб не обидеть
Все буде• 31 декабря 2024
Фу, яка неприємна. Від природи ніяка, інтелекту в очах немає, але доглянута. Ну чому не в моді щирі посмішки? Завжди або відкритий рот, як у розумово відсталої, або надуті губки.
Броніки для Моніки• 31 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
Фантамас)
Зніміть свій дірявий халат та надішліть своє фото
Тра Ля Ля• 31 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Так лица же не видно..
А навіщо воно? Як говорить мудрість: з обличчя воду не пити