успокойте_Меня• 01 января в 02:06
Будете отмечать Рождество 7го?
Мама Никитки-2• 01 января в 15:10
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 01 января в 15:12
Ответ дляДама с собачкой
Хоча особисто для мене завжди було дивно, що новий рік швидше за Різдво, від якого ведеться літочислення, задом наперед. Малою питала бабусю чого так, то бабуся розказувала, що як була дитиною, то святкували разом всі 25го
Тобто вас зовсім не бентежить, що спочатку новий рік був в перший день весни, потім до 1700 якогось року 1 вересня?
Мама Никитки-2• 01 января в 15:22
Ответ дляДама_из_рекламы
Удалено администрацией...
Свята відмічають також по новому. Тількі весь адекватний світ не чіпав дати релегійних свят. І 25.12 так і залишилось Різдвом Христовим. А кацапські попи, як і у свійському календарі, до дати додали 13 днів.
Мама Никитки-2• 01 января в 15:24
Ответ дляШвидка Настя
Для мене Різдво 7 січня, святкувала і буду святкувати тільки 7
Можна запитати, а на Різдвяну службу куди йдете 7 січня?
Карусель-весель• 01 января в 15:25
Ответ дляІллюха Перчик
Головне те як ви поступаєте до ближніх.Чи поважаєте чи з ласкою чи з добром.Якщо в народі всі будуть поступади добре одне до одного.То можна нічого взагалі не святкувати.Потрібно дотримуватись певних правил - сімейних традицій,поважати батька та матір,любити своїх дітей а не викидати на смітник і робити аборти,старатися в себе в країні розвивати щось своє,берегти і розвивати своє.І можна ніяких свят не святкувати.Потрібно бути найперше людиною і поступати розумно.
Капитан Очевидность.
Мама Никитки-2• 01 января в 15:31
Ответ дляІллюха Перчик
Приходять люди з іншого народу зі своїми традиціями і хочуть нав´язати нам свої традиції і зруйнувати наш народ.Саме більше вражеє те що овеча більшість радо відмітає все своє і хапає чуже,це і готові це чуже з піною біля точків губ та з кулаками захищати.Як чуже так і своє рабство.
З іншого народу це з українського?
Мама Никитки-2• 01 января в 15:33
Ответ дляІллюха Перчик
А при чому тут методички?Який норотив?Те що ви плюєте на свої традиції і з радістю щастя на очах приймаєте традиції чужорідних народів?Явно не дружелюбно налаштованих,хитрих і досить могутніх,які зроблять тут вимерлу пустелю єгипту.
Шо забув в країні «чужорідних народів»
Оно на кацапії все стабільно. І Різдво, як партія сказала, так і святкують
Мама Никитки-2• 01 января в 15:39
Ответ дляІллюха Перчик
А я вам скажу де ви були - ви до 2014 року слухали російську музику і зараз вдома слухаєте поки ніхто не чує,дивилися російські серіали і фільми,можливо кожного дня говорили російською.А я російською жодного дня не спілкувався за той час доки прожив на землі і в російську церкву ніколи не ходив.А тепер прийшов час і вам в телевізорі якийсь дядько в синьому костюмі сказав що ваші права порушили 100 років назад - і ви перестали дивитися російські серіали та фільми стали тихішу слухати російську музику та в спілкуванні перейшли на ломану Українську мову.Так було чи не так?А ще забув додати що ваші чоловіки до 2014 року всі працювали в росії.І зараз мільйони людей там працюють - а я там не працював ніколи і жодного разу там не був.
Шо за бред ви тут пишите? Нові методички, чи шо?
До 14 року в мене повно рідні було на мацковіі. І ракети з бомбами мені на голову ніхто не сипав щоденно. Но ключове слово-було. Бо мишебраття гарно показали своє звіряче нутро. І працювати під «дурника» з такими наративами можуть бути виключно кацапсткі тролі чи ждуни.
Мама Никитки-2• 01 января в 15:42
Ответ дляІллюха Перчик
Мені здається що ціль зібрань в церкві,молитов,спілкувань між віруючими людьми відбувається для того,що б ці люди ставали кращими.А в чаті розумфіють весь цей процес як прихід в якийсь будинок що б подивитися картінки на стінах.Це звісно геніальний підхід.
що б ці люди ставали кращими… це коли кацапські попи благословляють, снаряди, ракети, танки і лаптєногих в похід на знищення України?
Єдина Країна• 01 января в 15:44
Ответ дляМаксХмара
Люди які сьогодні обїлися всім , 6го ввечері наварять вареників і зроблять пісний стіл , бо традіциї
- логічно що ж , коли Святвечір останній день посту
а вы сидели и считали, под столом , наверное?
У нас мяса на столе не было, хотя пост только у меня, и мне приятно, что был такой стол.
Красная рыба - это достаточно празднично.)
Мама Никитки-2• 01 января в 15:45
Ответ дляКарусель-весель
Нет. С этим переносом Рождество для меня потерялось. 25 еще нет ощущения праздника, не привыкла еще, тем более служба в церкви была 25 в этом году в первый раз, 7 уже как не праздник, так как большинство отпраздновали 25 и опять же службы не будет, хоть я на нее и не хожу. Более религиозные знакомые празднуют 7. Если мыслить логически, то 7 это не правильная дата, так как календарь не верный, из-за этого через какое-то время Рождество надо будет праздновать 8. Почему на территории ссср церковь не перешла на григорианский или новоюлианский календарь, понятно, в пику большевикам, которые перевели страну на григорианский, но почему Иерусалимская церковь не перешла, монастыри Афона, не понятно.
Ну чого не перейшла? Блін. Но почитайте вже ту історію. Якраз перейшла. І зробила виключно так, як було потрібно владі. До 25 грудня додали ті 13 днів. Кацапи перейшли на новий календар і в них, зранку, замість 1 лютого стало 13. А лягали спати 31 січня. Церква зробила те саме.
Альдебаран• 01 января в 15:45
Ответ дляМама Никитки-2
Шо забув в країні «чужорідних народів»
А в Украине партия сказала праздновать теперь 25 декабря. Или не?
Єдина Країна• 01 января в 15:46
Ответ дляДама_из_рекламы
Удалено администрацией...
но если ДР Бога перенесли, то почему остальные ДР не перенесли.
Вполне логично вас спросили!
Іллюха Перчик• 01 января в 15:46
Ответ дляМама Никитки-2
А я що написав про якусь конкретну церкву?
Єдина Країна• 01 января в 15:46
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
точно подмечено!)
Мама Никитки-2• 01 января в 15:47
Ответ дляВесняний Марафон
Я и все мои друганы с женами будем отмечать только 7го, мы не католики,будем бухать и есть кутю и праздновать
Мало того будем отмечать Старый Новый Год с 13 на 14
А цієї ночі чемно вклались спати і ні ні, не бухали під дзвон курантів?
Мама Никитки-2• 01 января в 15:49
Ответ дляАльдебаран
Нє. Заборонили кацапську церкву і викреслили їх свято з трудового кодексу.
Мама Никитки-2• 01 января в 15:50
Ответ дляІллюха Перчик
Да. Червоною ниткою проходить по всіх ваших дописах.
Альдебаран• 01 января в 15:50
Ответ дляМама Никитки-2
Не заборонылы. Не выдумывайте
Аноним_1857• 01 января в 15:54
Ответ дляЄдина Країна
Вполне логично вас спросили!
Товстолобі, ніхто ніяких ДН не переносив, церква перейшла на світський календар, і ВСІ церковні свята змістилися на 13 днів! Не виставляйте свою тупість напоказ!
Єдина Країна• 01 января в 15:55
Ответ дляАноним_1857
переход на личности - это некорректно
если убрать этот не корректный аспект, то остальное ложь.
ReintTycha• 01 января в 15:56
Так. І шедрий вечір 13 грудня. І 19- Хрещення Господнє.Я не цураюся свого роду і традицій. Як казав Шевченко
ReintTycha• 01 января в 15:59
Ответ дляМама Никитки-2
Держава перейшла, а церква залишилася на ст.стилі. Але почали писати старий і новий стиль в церковному календарі.Не сваріть людей, коли не розумієтесь. Лише на Афоні використовується і понині старий стиль. Тобто : наше 7 січня- там 25 грудня
Дама с заначкой• 01 января в 15:59
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Тобто, свій день народження ви святкуєте на 14 днів пізніше? І щоб святкувати його у той самий день, вам потрібен наказ ? Бо справжнє Різдво 25, 9 православних церков святкують його саме так. І лише руська православна церква випендртлася і видала наказ святкувати його на 14 днів пізніше, і ви з ними ))) логічно тоді і власний ДН святкувати на 14 днів пізніше.
Карусель-весель• 01 января в 16:00
Ответ дляМама Никитки-2
У церкви залишилось 31 січня по юліанському календарю, як в нас так і в Ієрусалімській, та ще в деяких. А влада на той момент в релігії бачила конкурента і намагалась викоренити. Религия - опиум для народа. Священослужителій арештовували, церкви закривали, так було в нашому селі, бабуся розповідала. Весь час існування срср в школах навчали тому, що Бога нема, я ходила в школу з 1984, напередодні церковних свят вчитель попереджала, щоб не ходили з бабусями до церкви. А хто ходив, на лінійці ставили перед всіма і соромили. Якщо була заборона на той час від держави для церков переходити на григоріанський або новоюліанський календар, будьте ласкаві, дайте посилання.
ReintTycha• 01 января в 16:05
Ответ дляКарусель-весель
Я - теж радецке дитя. Але моя сім’я якось витримала. Саме при сталіну вУкраїні почали відроджуватися церкви. Ленін і більшовики- ото пекло
Аноним_1857• 01 января в 16:05
Ответ дляЄдина Країна
переход на личности - это некорректно
Всі свята, Водохреща, Благовіщення, ітп змістилися, де ложь?
Аноним_1857• 01 января в 16:06
Ітак, підсумки кацапських методичок:
1) перенесли ДН Бога, то й своє перенесіть 2) партія приказала святкувати по-новому, а ви як барани слухаєтесь 3) своїх традицій не зраджу 4) в церкву не хажу, но так уже прівикла, дань памяти детских воспоминаний. За 10 сторінок чату по кожному пункту пройшлися неодноразово, тролі наполегливо заходять по н-ному колу.. поки список той самий...
Єдина Країна• 01 января в 16:06
Ответ дляАноним_1857
вы сами знаете, где ложь.
Из темы в тему вранье.