успокойте_Меня• 01 января в 02:06

Будете отмечать Рождество 7го?

Научительница• 01 января в 17:34
Ответ дляАнонимба
Я не такая древняя как вы и всю мою жизнь Рождество отмечали 07 января, так было, есть и будет
Я цікавлюсь тим, що було до СССР і їх свят.
Научительница• 01 января в 17:39
Ответ дляJulJul07
Так воно 25 грудня вже більше двох тисяч років. То календар в 1918 році змінили. От і виходить, що зп державним календарем 25 грудня настає лише 7 січня
Ну тоді календар і зі святкування НР змінили, то ви святкуєте з 13 на 14 січня?
Всех анонимов аноним• 01 января в 17:43
Ні
Звожу з розуму• 01 января в 17:47
Ответ дляНе кую, не мелю
Как раз вы уроки и проспали. Это элементарные школьные знания. У вас гугл отключён? Если вы принципиально не верите сайтам с окончанием ua. То погуглите на английском и с помощью переводчика изучите традиции своего народа.
Не, ну если вы из русского мира, то да 7 января ваше коммунистическое Рождество.
Якщо пишите російською, то ви теж ’из русского мира’
Тектологиня 80lv• 01 января в 17:51
7 не буду святкуватии. Святкували 25.
КарамбОлька• 01 января в 17:52
Обов´язково. Бо то є наші традиції. Бабця 7-го голубці готувала, чекала родину. На передодні кутю варила. І я так буду. І діти мої . А ви як хочте, антихрести. Хоч в листопаді, хоч в лютому святкуйте
Море_море_я_скучаю• 01 января в 17:55
Ответ дляНе кую, не мелю
От ви всіх сусідів обійшли і запитали?
Так, зі всіма спілкуюсь. А що таке? Ви чимось невдоволені?
Svitlo_• 01 января в 18:05
Ответ дляМама Никитки-2
Можна запитати, а на Різдвяну службу куди йдете 7 січня?
В моєму містечку з 4 храмів православних у 3 служба 7 січня
Svitlo_• 01 января в 18:06
Ответ дляЄдина Країна
но если ДР Бога перенесли, то почему остальные ДР не перенесли.
Вполне логично вас спросили!
Бо у всіх інших ДН давно по новому стилю.
Творог для розжига• 01 января в 18:10
Ні, не буду. Вже другий рік поспіль Різдво у моєї родини 25 грудня
Не кую, не мелю• 01 января в 18:12
Ответ дляЗвожу з розуму
Я русскоговорящая украинка, которую не ущемляют за язык в Украине и спасать меня не надо. Ваш мир надеются не рухнул
Kidstaff Bot• 01 января в 18:12
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!

З повагою, Команда Kidstaf