Emm11117• 01 января 2025

Тільки чесно

Порадниці, якби ви були чоловіком, і вам би попалась дружина, яка "хоче добре жити, тому постійно підштовхує вас знаходити кращі роботи або більше працювати на її хотєлки", ви були б щасливі?
Тільки не треба писать "мужчіна должен і так далі", мова йде не про базовий рівень боргу, а що "нєт прєдєла совєршенству, ми можем жить лучше". Хотіли б собі такого мотиватора в якості партнера?
Мимишная Булочка• 01 января 2025
Мужчина нормальный хотел бы сам этого лучшего
inresta• 01 января 2025
счас к примеру цены такие что все космос
катерина12009• 01 января 2025
Я не чоловік то як я можу бути на його місці? І не маю такого характеру і звичок щоб вимагати більше ніж даю сама. Але на моєму шляху зустрівся чоловік який хотів дати мені найкраще без штовхань.
Тому моя відповідь ні, я б нікого не штовхала а якщо не співпадають погляди на життя то краще розлучитися
Love_Love_Love_• 01 января 2025
Ні, мене крім мене ніхто незмотивує
автор Emm11117 • 01 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, мене крім мене ніхто незмотивує
Але якби ви були на місці чоловіка і вас би постійно мотивували ще на більше і більше, ваше ставлення до такого?
Файна_зупка• 01 января 2025
Да, хотела бы. Я не в состоянии сама себя заставлять что-то делать, мне нужен пинок.
Love_Love_Love_• 01 января 2025
Ответ дляEmm11117
Ви читаєте? Мене ніхто не змотивує на більше ніж я себе. Ні на місці чоловіка, ні на місці дінки.
А така мотиваторша пішла би швидше за все за рускім кораблем.
автор Emm11117 • 01 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, остання фраза - те що я хотіла запитать) дякую
Веточка сакуры67• 01 января 2025
Ответ дляМимишная Булочка
Мужчинам многим на самом деле не много надо, в большинстве сокчаев женщина и есть мотиватор
Катруся 777• 01 января 2025
Тут дивлячись ще як мотивувати. Якщо б постійно капала на мозги, що давай ,давай, мало заробляєш, можеш більше, мені і те треба, і те - то ну нах таку жінку, якщо насправді всі базові потреби і трохи більше -закриті.
Свердління мозку в такому випадку сприймається як постійне невдоволення жінки і зацікавленість лише в грошах, вона сприймає його лише як засіб для заробітку грошей. А самій слабо підняти зад і заробити?
А здорове мотивування, з розумом, не нав´язливе, коли жінка сама на повну викладається для чоловіка, все облаштовує в побуті, коли піклується про чоловіка - то він сам намагатиметься заробити більше, щоб вона ні в чому собі не відмовляла. Це має бути гра двох осіб, а не одна пинає, а інший виконує всі забаганки
Sombra• 01 января 2025
Мотиватор пусть себя мотивирует. А я сама разберусь сколько и для чего мне работать
автор Emm11117 • 01 января 2025
Ответ дляSombra
Але порадниці - багато хто з них - вважають інакше
Nature is a miracle• 01 января 2025
Я из-под палки ничего не делаю.
Mirona• 01 января 2025
Мужчины мыслят, думают, чувствуют, выражают эмоции совсем иначе чем женщины (у них другой набор гормонов, ла и мозг их немного иначе фокусируется и принимает решения), поэтому это надо спрашивать именно у мужчин, а не то как про это думают женщины.
Allineedisyourlove• 01 января 2025
Я так рассталась с парнем. Ему мои мотивации не понравились. Так что не нравится им это. Делай всё сама, потому что ты не ребёнок, не имеешь права требовать что либо, заставлять, аже если это твой муж
Ollka• 01 января 2025
Ответ дляКатруся 777
100%
ok1904• 01 января 2025
Ответ дляEmm11117
Якось мені монах сказав: Вашому чоловіку повезло, що він зустрів Вас, Ви його не гризете що у Маші шуба краща,а у кума більший будинок.
Sombra• 01 января 2025
Ответ дляEmm11117
Их право считать иначе. Если мужчина изначально трудоголик с амбициями то его нет смысла мотивировать так как он сам себе лучший мотиватор. Если любитель продавливать диван - любая «мотивация» будет воспринята как пилёж.
Пособия и курсы «как замотивировать мужчину» не более чем заработок для их создателей. Причем отличный заработок, ибо любительниц на чужом горбу в рай заехать не сосчитать
opium_black• 01 января 2025
Ответ дляSombra
👏👏👏
S-290479• 01 января 2025
Ответ дляМимишная Булочка
Тогда и жену будет выбирать соответственную
Natalia505• 01 января 2025
Так. Якщо додатково, він в мене вкладатиме ресурси, свій час, підтримку, візьме на себе весь побут, виховає нашу дитину. Я б із задоволенням реалізувала свій талант.
Natalia505• 01 января 2025
Ответ дляEmm11117
Позитивне. Спостерігала, як вся родина навчала, просувала, виховувала дітей і вкладала в жінку. Там не тільки чоловік вкладався, а ще й батьки. Це прекрасно, коли людина і сама чогось прагне. Я мріяла колись про ВО але змушена була заробляти, багато працювати. Жінка дає тил, що заважає чоловіку рости?