Ядвига Юсьлегко• Изменено 01 января 2025
Брат пустив безкоштовно жити в нашу квартиру знайому
Дісталася нам на половину з братом після батьків квартира. І ось 2 тижні тому дзвонить мені брат і каже, що впустив туди пожити їхню знайому з дітьми( працює у нього нянею), на тиждень,бо з чоловіком якісь проблеми. Ну ок. Проходить час, і він мені заявляє, що та людина ще там поживе безкоштовно, буде оплачувати тільки комунальні. При цьому вона має кімнату у гуртожитку, яку здає квартирантам. У мене відчуття, що мене просто на..йобують і кожен має вигоду в цій ситуації, окрім мене. Брат розповідає, що не хоче з неї брати кошти за зйом, бо може вона ще до чоловіка повернеться. Та жінка там живе, бо звісно що в квартирі краще, ніж в гуртожитку. Ще й кошти отримує за здачу гуртожитку. Мені взагалі здається, що взамін вона може безкоштовно працювати в якості няні зараз. Мене тримають за лоха?
курасаны• 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ви написали що ми з братом отримали пів квартири в спадок....а тепер пишити що цілу на двох...ви якось оприділіться
Чим ви читаєте?
Ядвига Юсьлегко
• 01 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
Автор написала:
’Вона безкоштовно живе, і безкоштовно дивиться за дітьми’
Я написала, що підозрюю що безкоштовно дивиться за дітьми. Бо з чого така щедрість?
Ядвига Юсьлегко
• 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дісталася нам з братом на половину квартира. Це означає ціла квартира на двох.
курасаны• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я готова допомогти. Але ж вона має власне житло, яке здає в оренду. А живе в нашій квартирі
Ну ось. До кінця місяця скажіть нехай попереджає квартирантів і з 1 лютого нехай пересклчється
Царевна_несушка• 01 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
Автор написала:
Автор такого не писала . Автор сама себе придумала что это за оплату работы няни.
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ дляМания-Величия
Ви впевнені, що ніколи не попадете в скрутне становище?
Готові до того, що ніхто вам нічим не допоможе?
не маніпулюйте і не викручуйтесь, виправдовуючи хитрозробленість і бажання халяви. Відразу в браті автора впізнали ’рідну душу’?
Є конкретна ситуація: брат має власне житло, наймає дітям няню, котра має власне житло. Але робить це за рахунок власності сестри. Де тут скрутне становище?
Я готова до того, що якщо мені треба буде допомога, то мені допоможуть не за рахунок інших
Голубая фишка• 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Автор написала:
’Дісталася нам на половину з братом квартира’
Трактор Віка• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
2 кімнати, оплачували коммуналку з виплат, які отримали по смерті батька( помер в кінці літа), планували шукати квартирантів
Скажите брату, что нашли человека на вторую комнату. Поэтому в одной пускай живёт его няня во второй ваши квартиранты. Я так понимаю в наследство Вы ещё не вступили или уже прошло пол года? Если да то разговаривайте с братом о продаже если у Вас есть деньги Вы можете выкупить его долю или он вашу ... . Или скажите, что тогда продаете свою половину посторонним людям посмотрите на его реакцию.
Не рахую, а вважаю• 01 января 2025
Ответ длякурасаны
І ви чітко скажіть. Дайте оголошення на оренду і починайте показувати квартиру.
А вона що її одноосібний власник???
Нехай з своєю долею робить що хоче...а брат з своєю....по правельному вона має давати 50% за кварплату
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Вы ж не можете без согласия брата.
Договаривайтесь с ним.
так само і брат не має права без згоди автора когось там поселяти
Мания-Величия• 01 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
Автор написала:
Автор писала, що жіночка працює нянею. І брат її пустив безкоштовно пожити.
Про те, що брат не платить няні - це вже додумки нічим не обумовлені.
курасаны• 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А вона що її одноосібний власник???
Я писала про це
Щедрик• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні, це 100%. Я думаю там вигода. Вона безкоштовно живе, і безкоштовно дивиться за дітьми
И питается энергией Солнца ? 🤣
Анонимус Я• 01 января 2025
Ответ дляМалая еще та
люди, ви взагалі адекватні? Ви не уявляєте, що хтось може допомагати без якихось задніх думок?
Але частково за чужий рахунок)
Ядвига Юсьлегко
• 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А вона що її одноосібний власник???
Я? Доплачувати кому 50% квартплати я маю?
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
значить, хай підписує з Вами договір оренди і платить за зйом. а ні - з речами на вихід. Без Вашої згоди брат не має права нікого там поселяти
Голубая фишка• 01 января 2025
Ответ дляМания-Величия
А яке там скрутне становище?
Своє житло вона має, здає. Робота є. Ще й житло безкоштовне на шару перепало
На пів ставки• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я так і хочу, але брат не хоче продавати
Звичайно що не хоче, краще ж розпоряджатися цілою квартирою і Вам не виплачувати!
Бабуся мороз• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Угрожайте сдать брата в тцк, если квартиру не уступит,
Ядвига Юсьлегко
• 01 января 2025
Ответ дляЩедрик
И питается энергией Солнца ? 🤣
Вона здає своє житло
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ длякурасаны
або платить оренду
Мания-Величия• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви явно різні з братом. Якщо не допускаєте думки, що він може допомагати безкоштовно від щирого сердця.
Голубая фишка• 01 января 2025
Ответ дляЩедрик
И питается энергией Солнца ? 🤣
За здачу від свого житла, наприклад
курасаны• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вона здає своє житло
І скільки та кімната в гуртожитку? 3-5 тис? Як за це прожити з 2 дітьми?
На пів ставки• 01 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Не читала чтоб забрали.
Тобто вона може спокійно своїми ключами зайти в квартиру, де живе няня, піти зробити чай, посрати в туалеті і піти? Може?
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
А яке там скрутне становище?
то така сама халявщиця пише
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ дляНа пів ставки
то тепер називається ’скрутне становище’
Мания-Величия• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вона здає своє житло
Кімнату в гуртожитку? 3-5 тис грн в Києві?
Ви на ці гроші зможете прожити з двома дітьми?