Ядвига Юсьлегко• Изменено 01 января 2025

Брат пустив безкоштовно жити в нашу квартиру знайому

Дісталася нам на половину з братом після батьків квартира. І ось 2 тижні тому дзвонить мені брат і каже, що впустив туди пожити їхню знайому з дітьми( працює у нього нянею), на тиждень,бо з чоловіком якісь проблеми. Ну ок. Проходить час, і він мені заявляє, що та людина ще там поживе безкоштовно, буде оплачувати тільки комунальні. При цьому вона має кімнату у гуртожитку, яку здає квартирантам. У мене відчуття, що мене просто на..йобують і кожен має вигоду в цій ситуації, окрім мене. Брат розповідає, що не хоче з неї брати кошти за зйом, бо може вона ще до чоловіка повернеться. Та жінка там живе, бо звісно що в квартирі краще, ніж в гуртожитку. Ще й кошти отримує за здачу гуртожитку. Мені взагалі здається, що взамін вона може безкоштовно працювати в якості няні зараз. Мене тримають за лоха?
автор Ядвига Юсьлегко • 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А ви чого там нежевети???
А друга половина квартири чия?
Я маю своє житло, на яке ми з чоловіком заробляли декілька років. Брат теж має своє житло
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ дляМания-Величия
Тобто, ви ніколи нікому ні в чому не допомогали?
Якщо зараз не допускаєтє думки, що брат чисто по людски хоче допомогти людині.
ще раз, чисто по-людськи хай допомагає за власний кошт, а не за рахунок сестри. А так, як у автора, - це хитро*обство і використання чужого для власної кишені
Трактор Віка• 01 января 2025
Если Вы ее не продадите у Вас ещё столько срачей будет с братом. По теме сколько комнат в квартире? Кто до заселения няни оплачивал коммуналку?
Не рахую, а вважаю• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А чого до того не здавали??? А тепер проснулись???
Друга половина квартири чия???
курасаны• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні. Мені чітко сказали. Вона поки поживе. Хай тільки за коммуналку платить, хоч за квартирою подивиться( хоча що там дивитися)?
І ви чітко скажіть. Дайте оголошення на оренду і починайте показувати квартиру.
На пів ставки• 01 января 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
А что вы делаете с этой квартирой?
Почему она пустая стоит?
У автора забрали доступ к родительской квартиры!
Автор, так и ссорятся дети за имущество. Очень жаль
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ дляМалая еще та
Насправді просто брат думає, що його сестра нормальна людина. Але брат помиляється.
та ні, брат звик мати сестру за лошицю, за рахунок котрої можна вати власну вигоду. А тут ’лошиця’ заартачилась.
Не рахую, а вважаю• 01 января 2025
Ответ длякурасаны
А де вона була поки квартира пустувала???
Хто тоді оплачував кварплату???
Залізний занавіс• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я так і хочу, але брат не хоче продавати
Яка різниця, що хоче він? Чому кругом враховуються тільки його інтереси? Щоб більше не було таких ситуацій - наполягайте на продажу. Це буде гарний привід.
курасаны• 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Хто тоді оплачував кварплату???
А яке вам діло до цього?)) Менше знаків питання
На пів ставки• 01 января 2025
Ответ дляМалая еще та
люди, ви взагалі адекватні? Ви не уявляєте, що хтось може допомагати без якихось задніх думок?
За рахунок автора? У неї інші плани на квартиру!
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ дляМания-Величия
А как она может срочно выселить людей с той комнаты в общежитии?
Им куда идти? На улицу?

Как минимум - за месяц предупредить. Вот это время ей надо где то перекатываться.
я чим думала, коли швиденько заселялась в халявну квартиру без згоди власника? Хай перекатується у брата вдома, де нянькою працює
Не рахую, а вважаю• 01 января 2025
Ответ длякурасаны
А чого ви командуєте чижим?
І її там тільки 0,25%
Марафетчица• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Стояла зачинена. Планували квартирантів
Треба обговорити чіткі терміни, знайома живе до такого то числа, далі або платить за зйом або виселяється. Краще щоб з´їхала. І закрити квартиру. А коли знайдуться орендарі, тоді заселятися чи через тиждень чи через місяць
автор Ядвига Юсьлегко • 01 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
2 кімнати, оплачували коммуналку з виплат, які отримали по смерті батька( помер в кінці літа), планували шукати квартирантів
Мания-Величия• 01 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
Уявіть, що в вашу кімнату без вашої згоди Інша людина пустила по доброті когось. А ви хотіли це житло здавати і отримувати кошти. А тепер не можете, бо хтось інший хоче собі вигоди за ваш рахунок. Брат з цього має вигоду - не платить за послуги няні.
З чого ви взяли, що брат не платить за послуги няні?
Царевна_несушка• 01 января 2025
Ответ дляНа пів ставки
Не читала чтоб забрали.
автор Ядвига Юсьлегко • 01 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
Через те я й хочу її продати і поставити крапку в цьому питанні
курасаны• 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А чого ви командуєте чижим?
І її там тільки 0,25%
Признавайтесь ви няня? 50%
Не рахую, а вважаю• 01 января 2025
Ответ длякурасаны
Признавайтесь ви няня? 50%
шта
Ху із няня
курасаны• 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
шта
Ху із няня
Читаємо ще раз)
автор Ядвига Юсьлегко • 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А чого ви командуєте чижим?
І її там тільки 0,25%
Це як ви так рахуєте, якщо квартира на пополам на двох
Не рахую, а вважаю• 01 января 2025
Ответ длякурасаны
Читаємо ще раз)
Я що куку три сторінки перечитувати
Мороженная курица• 01 января 2025
Ответ длякурасаны
Чого ви тут це вирішуєте? Даввйте їй термін 2 тижні чи до кінця місяця
Мания-Величия• 01 января 2025
Ответ дляМороженная курица
Ви впевнені, що ніколи не попадете в скрутне становище?
Готові до того, що ніхто вам нічим не допоможе?
курасаны• 01 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я що куку три сторінки перечитувати
А пост теж не осилили?
Голубая фишка• 01 января 2025
Ответ дляМания-Величия
Автор написала:
’Вона безкоштовно живе, і безкоштовно дивиться за дітьми’
Царевна_несушка• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вы ж не можете без согласия брата.
Договаривайтесь с ним.
Не рахую, а вважаю• 01 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви написали що ми з братом отримали пів квартири в спадок....а тепер пишити що цілу на двох...ви якось оприділіться
автор Ядвига Юсьлегко • 01 января 2025
Ответ дляМания-Величия
Я готова допомогти. Але ж вона має власне житло, яке здає в оренду. А живе в нашій квартирі