Распутница• 01 января в 14:32
Скумбрія
Майже всі люблять СКУМБРІЮ! Яка смачніша, яка більш до вподоби?
Результат:
вже голосів:
51 (52.58%)
Скумбрія холодного копчення
27 (27.84%)
Скумбрія гарячого копчення
19 (19.59%)
Свій варіант скумбріїї
Распутница
• 01 января в 14:36
Ответ дляспальное место
Та, что по 8 грн, самая вкусная.
Вона для нас недосяжна, навіть за знижкою
ЕлькиПальки• 01 января в 14:37
И холодного, и горячего, и провесная, и маринованная, и запеченная...)
Кучерявочка• 01 января в 14:39
Главное чтобы у скумбрии не было грустного лица, а то денег никто не даст
Распутница
• 01 января в 14:40
Ответ дляok1904
Я давно не куштувала справжню копчену, постійно в рідкому димі, не дуже таке хочеться
то ви самі солите ту скумбрію?
З вишневого садка• 01 января в 14:41
Оселедець з скумбрії люблю), копчену і печену з морквою. Холодного копчення, але без хімії її не зустріти в магазині
Распутница
• 01 января в 14:41
Ответ дляКучерявочка
у скумбрії немає лиця, бо вона без голови продається зазвичай
Кучерявочка• 01 января в 14:42
Ответ дляРаспутница
Видать вы и правда давно ели скумбрию. У меня в морозилке лежит с лицом, такое себе личико
ША! я прийшла!• 01 января в 14:43
Ответ дляok1904
Мені запечена, рулетиками з овочевою начинкою.
Рулетами не пробовала, покупала в Гале с морковкой, луком, сладким перцем внутри. Понравилась очень. Теперь сама так делаю.
Я просто раньше рыбу не ела и не умела её готовить 😀
Ms. Искренность• 01 января в 14:43
Я люблю будь-яку: запечену, рулетиком, скибочками, мариновану, солену, копчену, варену.
Распутница
• 01 января в 14:43
Ответ дляКучерявочка
я купляю без голови
Барабасиха• 01 января в 14:43
Ответ дляok1904
То вже готова копчена. А солона чи с/м з головами
Копченая тоже и с головами, и без есть