Распутница• 01 января 2025
Скумбрія
Майже всі люблять СКУМБРІЮ! Яка смачніша, яка більш до вподоби?
Результат:
вже голосів:
51 (52.58%)
Скумбрія холодного копчення
27 (27.84%)
Скумбрія гарячого копчення
19 (19.59%)
Свій варіант скумбріїї
Распутница
• 01 января 2025
Ответ дляok1904
А що її солити. Ясно, що сама
а підкажіть, будь ласка. россол на 1 кг скумбрії, скільки солі та води
Ответ дляША! я прийшла!
Рулетами не пробовала, покупала в Гале с морковкой, луком, сладким перцем внутри. Понравилась очень. Теперь сама так делаю.
Я просто раньше рыбу не ела и не умела её готовить 😀
Ну от треба розділити на філе, в філе загорнути, бажано вже тушковані овочі, зубочисткою скріпити і в духовку. Можу пошукати передачу, де ідею зачепила
Гостра на язик• 01 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Видать вы и правда давно ели скумбрию. У меня в морозилке лежит с лицом, такое себе личико
Нормальне ’лице’ у скумбріїї, то може у Вас хек лежить, от там ’таке собі личико’.
Распутница
• 01 января 2025
Ответ дляЯ только за!
Занадто жирна і смердюча. Я люблю морський окунь
Яка ж вона смердюча, дуже смачна та пахуча! Зовсім не жирна..Дарма ви скумрію ображаєте
Кучерявочка• 01 января 2025
Ответ дляГостра на язик
Нет, скумбрия. У хека морда лица страшная, шо пипец
Я только за!• 01 января 2025
Ответ дляРаспутница
Я написала про себе. Комусь можливо таке подобається
Распутница
• 01 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Так, авжеж скумбрія набагато красивіша за хека
Я только за!• 01 января 2025
Ответ дляok1904
Ну він сховатий, смачний запечений не посперечаєшся, теж вдалий варіант. Скумбрія дика риба, в цьому її цінність.
Безперечно, я їм тільки дику. Але не жирні і смердючі види.
ША! я прийшла!• 01 января 2025
Ответ дляok1904
Я поняла принцип, но для себя мне лень так готовить 😀 а кроме меня её никто не ест.
Пока так буду делать, чтоб не отпало опять желание её готовить
Коренная киевлянка• 01 января 2025
Для нас самая вкусная скумбрия холодного копчения, приготовленная рыбаками.
Распутница
• 01 января 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
люблю такий варіант, а також провісну(сухий посол)
дякую! клас!
Попельшка• 01 января 2025
Ответ дляРаспутница
ніколи не куштувала солону
Та ви що? Навіть шуба з солоною скумбрією смачніша.