Жена брата Админа• 01 января в 18:04
Чому собака лиже руку?
Моя собака любить лизати мені руку в одному місці, а саме: внутрішню сторону руки там, де беруть кров з вени.
Буває, бігає грається, потім прибігає і починає лизати руку, ніби там ласощі. Якщо в мене одяг з довгим рукавом, то лізе під рукав і показує, що його треба підняти. Я піднімаю рукав і вона починає лизати там руку. І таке відбувається кілька разів на день. Мене це аж ніяк не турбує, просто цікаво, чому саме це місце.
Свекруховна• 01 января в 18:06
Может превращается в оборотня...))??
Шучу, не знаю)) Может ей запах нравится..
ОливьЕЖечка• 01 января в 18:07
У разі, коли собака лиже руки і обличчя людини, це означає прояв любові і відданості, а ось у разі, коли собака облизує ноги – це вже спосіб прилягти увагу. Облизуючи ноги, собака нагадує про себе, дає знати, що він тут і хоче уваги.
з вікіпедії...
Свекруховна• 01 января в 18:08
Ответ дляОливьЕЖечка
з вікіпедії...
Так руки в целом, ладони, например, а не конкретное место все время..
Жена брата Админа
• 01 января в 18:08
Ответ дляОливьЕЖечка
з вікіпедії...
Ну обличчя і долоні теж лизькає, але ось це місце на руці для неї ніби щось особливе. Вона так наполегливо просить ту руку
.
ОливьЕЖечка• 01 января в 18:09
Ответ дляЖена брата Админа
.
вона вас безмежно любить...
Жена брата Админа
• 01 января в 18:09
Ответ дляОливьЕЖечка
вона вас безмежно любить...
Дякую)
Я її теж безмежно люблю
Свекруховна• 01 января в 18:10
Ответ дляЖена брата Админа
Дякую)
Я її теж безмежно люблю
Аж съесть вас хочет, такой вы пирожечек)))
Жена брата Админа
• 01 января в 18:28
Ответ дляПліснявілий сир
Може там виділення/піт/сіль їй подобається і вона то злизує
Ну літом може й так, але зараз ніякого поту. Я приймаю душ двічі на день, якоїсь сильної активності, щоб аж пропотіти, теж нема. Та й в квартирі зараз досить свіженько.
Але на її ’пристрасть’ до руки це ніяк не впливає.
Жена брата Админа
• 01 января в 18:30
Ответ дляКуда ж без меня
Моя лиже і руки і обличчя і ноги, ще й слідом ходить
Моя теж лиже, але це місце на руці для неї якесь ’сакральне’
.
Бува і таке• 01 января в 21:21
Ответ дляЖена брата Админа
Парфуми бризкаєте на зап´ястя?
Жена брата Админа
• 01 января в 21:31
Ответ дляБува і таке
Парфуми бризкаєте на зап´ястя?
Та не завжди. Крім того, зап´ястки вона не не лиже, а лише внутрішню частину згину руки. Туди я взагалі ніколи парфуми не наношу.
Пожарник• 02 января в 00:09
мій пес лиже ноги тільки батькові і більш нікому. Можливо, у нього такий прояв любові) Щось таке от він собі придумав
Мать драконов• 03 января в 20:11
У собак на нёбе есть орган осязания. Лизание для них сродни обнюхиванию - они получают информацию об объекте.
Это если речь о разных частях тела. Если лицо и конкретно щеки - это подчиненное поведение. Так делают щенки, когда мать возвращается с охоты - лижут ей брыли, тем самым провоцируя рвотный рефлекс. Делают они это для того, чтобы съесть то, что вырыгает мать. При подобном поведении с человеком или другой собакой это означает, что собака принимает более низкую позицию, ниже в иерархии, показывает свою зависимость.