Домашка• 01 января в 18:09

В когось з ранку глючить геолокація?

Під час роботи РЕБ постійно «гуляю», навушники й годинник повернулися на трохи, але зараз знову не на місці, телефон там само досі. Відбій вже був давно. У вас все гаразд?
Пузата Хата• 01 января в 18:12
Лучше так, чем …
автор Домашка • 01 января в 18:13
Ответ дляПузата Хата
Лучше так, чем …
Я не жаліюся. Дивно, що так довго
Майструю крила• 01 января в 18:22
То телефон по ЖПС шукаєте???
Ну в мене не межигіря, тому я так телефони не гублю і навігацію не використовую для їх пошуку
автор Домашка • 01 января в 18:24
Ответ дляМайструю крила
То телефон по ЖПС шукаєте???
Погода стоїть по геолокації. теж не межигіря, й не гублю, але мені так зручніше.
Майструю крила• 01 января в 18:27
Ответ дляДомашка
А що погода...+-10км на погоду не впливає...
Бриджит_Фрикандо• 01 января в 18:41
Не глючить ніколи,крім коли вмикається РЕБ.
автор Домашка • 01 января в 18:41
Ответ дляМайструю крила
Окрім перегляду погоди, люди ще мають автомобіль й користуються навігацією
HupBaHa• 01 января в 18:42
у меня утром в 7, когда шахеды летали, телефон сам начал настраиваться на роуминг, что-то такое
Майструю крила• 01 января в 18:42
Ответ дляДомашка
Ви забули дорогу додому???
автор Домашка • 01 января в 18:43
Ответ дляHupBaHa
В мене досі негаразд. Вже перевантажувала, немає результату.
HupBaHa• 01 января в 18:44
Ответ дляМайструю крила
Ви забули дорогу додому???
она могла и по другим делам ездить, почему сразу дом только?
Майструю крила• 01 января в 18:45
Ответ дляHupBaHa
Бо її то цікавило для погоди....а машини то вона про інших турбується ....короче сама незнає нащо вона тим цікавиться