В шоколаде• 01 января 2025
Що допоможе зменшити накопичення жиру в печінці? Якщо воно не розривно з діабет2
ОбережнаЯ• 01 января 2025
Ответ дляВ шоколаде
Не виходить
Може таблетки?
Значит вы не настолько заинтересованы в диете и в своем здоровье. Из личного опыта, за 8 месяцев я полностью изменила результаты анализов в лучшую сторону. Без лекарств. Просто изменив образ жизни и рацион. Диабет второго типа
В шоколаде
• 01 января 2025
Ответ дляОбережнаЯ
А скільки років вам?
Які у вас показники на глюкометрі зранку ?
Мовчу, але хочу• 01 января 2025
Ответ дляВ шоколаде
Не виходить
Може таблетки?
Інакше ніяк. Харчування творить чудеса.
Белая котичка• 01 января 2025
Жировий гепатоз буде до тих пір, поки Ви не поборите своє абдомінальне ожиріння, тобто не позбавитесь жиру на животі.
Щоб одужати Ваш живіт (не талі) повинен бути не більшим ніж половина Вашого зросту. Тобто якщо Ви маєте 170см зросту, живіт має бути не більшим ніж 85см.
Маєте худнути з врахування глікемічного індексу продуктів. Забрати з харчування швидкі вуглеводи. Плюс спорт. Вхід калорій має бути меншим ніж вихід. Повечеряли- і йдіть на прогулянку.
Якщо Ви не можете тримати дієту бо підвищенний апетит- оземпік, саксенда, встановлення балону в шлунок або баріатрична операція. Ліпосакція не допоможе.
В шоколаде
• 01 января 2025
Ответ дляБелая котичка
Дійсно
Га животі зайва вага
Надувний мяч
Га животі зайва вага
Надувний мяч
Ms. Сама прямота• 02 января 2025
Питанием убрала, но не сразу
Чуда не ждите
Нужно комплексно подходить
Недавно была на узи, печенка в норме
Но усилий много, я и чистилась и интервально голодала и желчеотток наладить и питание изменила и пробиотики и движение
Чуда не ждите
Нужно комплексно подходить
Недавно была на узи, печенка в норме
УжеВотДа• 02 января 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Питанием убрала, но не сразу
Чуда не ждите
Нужно комплексно подходить
Недавно была на узи, печенка в норме
Чуда не ждите
Нужно комплексно подходить
Недавно была на узи, печенка в норме
Как вы наладили желчеотток?