Карапулька• 02 января в 01:38
А у вас таке буває?
Людина живе вже 9 місяців у квартирі.
Кожного разу,як рахую комунальні, скидаю їй, що за що порахувала, все розписано. Цього разу лише пропустила розписати за опалення. Але ще раніше їй писала, скільки коштує одна гігокалорія. Попередньо порахувала їй лише використані гігокалорії, чекаю квитанції, щоб побачити, скільки буде загальна сума разом з МЗК, тоді має доплатити. Сьогодні вона ніби з неба впала. І ще задає мені питання про своє споживання електроенергії. Типу я ту енергію споживаю.
Рахую все після того, як передає мені фото лічильників.
І до речі, до сих пір не оплатила ні комуналку, ні оренду. Хоча це хвилинна справа.
Путающаяся• 02 января в 01:41
Так і сказати - не затримуйте оплату. Вміє квартиру знімати - нехай вчиться рахувати комунальні.
Карапулька
• 02 января в 01:43
Ответ дляНезламна Україна
А що це за розрахунок за електроенергію +0,5%?
При оплаті за електроенергію і не тільки банк бере 0,5 відсотка. Київ.
Поторописька• 02 января в 01:43
Ответ дляНезламна Україна
Комиссия за оплату банку?
Поторописька• 02 января в 01:44
Ответ дляКарапулька
Так
По теме, у меня нет опыта с квартирантами, ваша похоже прикидывается фантиком до последнего..
Не танцую- но пою• 02 января в 01:44
Ответ дляКарапулька
Через Моно платіть, там немає комісії
Телефон Рубика• 02 января в 01:46
Бляха...в нас лише холодна вода 110 грн за куб.
Нехай до нас їде
Карапулька
• 02 января в 01:49
Ответ дляПультОт_БМВ
9 месяцев не платит?
Та ну, ні. Але вічно нагадую про оплату. Мені здається, що нормальній людині нагадувати постійно не потрібно про те, щоб оплатила вчасно, щоб в передостанній день місяця скидала показники лічильників, бо мені треба їх передавати. Ви думаєте, хоч раз вона щось зробила без нагадувань? І ще почекати треба, поки зробить. І часто в неї виникають якісь питання, типу я їй неправильно рахую.
Love_Love_Love_• 02 января в 01:49
В мене були унікуми які мені влаштовували скандал - чому так багато за опалення ( лічильник на газ, котел). Я кажу, ну як користуєтесь так і платите, там вони в трусах вічно ходили зимою. Каже: в мене жінка вагітна, я не буду в холоді жити
Інші мені в листопаді мозг виносили що я повинна була за пів року до їх заселення квартиру прогрівати
Карапулька
• 02 января в 01:50
Ответ дляТелефон Рубика
Нехай до нас їде
Так, а вона гарячою не користується, включила бойлер і питає мене чого вона платить за плиту і світло так багато.
Телефон Рубика• 02 января в 01:51
Ответ дляКарапулька
Дивна чесно кажучи, якщо до цих пір в таких елементарних речах не розбирається, то ще й дурненьке
Карапулька
• 02 января в 01:52
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене вже є чималий досвід здачі в оренду квартири, але от таке вперше, вічно щось не так, вічно вона думає, що я хочу її обдурити.
Вічно свариться зі мною.
Love_Love_Love_• 02 января в 01:52
Ответ дляКарапулька
Вічно свариться зі мною.
Я б її виселила. Ну нах тих проблемно- скандальних
Карапулька
• 02 января в 01:53
Ответ дляТелефон Рубика
Так, мені теж, чесно дивно. 24 роки їй.
Карапулька
• 02 января в 01:53
Ответ дляLove_Love_Love_
В кінці березня закінчується договір. Буду просити на вихід.
Телефон Рубика• 02 января в 01:56
Ответ дляКарапулька
Так, мені теж, чесно дивно. 24 роки їй.
Виселяйте, ще проблем з нею наберетесь. Ще б нерви хтось мені тріпав.
Най хоч раз• 02 января в 01:57
Вона у Вас нормотипова? Я сама все рахую і готове скидаю власнику.
Карапулька
• 02 января в 02:00
Ответ дляНай хоч раз
Ой, мені її рахування довго доведеться чекати) Вона, бачте, і перевірити не може те, що написане.
Карапулька
• 02 января в 02:01
Ответ дляТелефон Рубика
Чесно, так вже стріпала. Ну от ,,пощастило’ так вперше.
мистерЛяпсус• 02 января в 02:02
Это от недостатка ума и опыта. В 24 далеко не у всех есть... Сядьте с ней, объясните, что вам крайне неприятно каждый раз напоминать об оплате. Объясните примитивно ценообразование за коммуналку. Если не верит - тут же откройте чат жпт и спросите у него, пусть подтвердит, это крайне удобно. Буквально утром возникший спор касательно ядерного синтеза за звёздах Чат разрешил буквально 5-тью абзацами!
Телефон Рубика• 02 января в 02:02
Ответ дляКарапулька
Ну ви дуже терпляча(
Телефон Рубика• 02 января в 02:03
Ответ длямистерЛяпсус
24 роки...ви серйозно? Це або тупа,або їй пофіг
мистерЛяпсус• 02 января в 02:03
Ответ дляТелефон Рубика
Так так же мною и написано. Тупа + нету опыта
Незламна Україна• 02 января в 02:04
Ответ дляПоторописька
Комиссия за оплату банку?
А як ви оплачуєте? Я на сайті ясно плачу, або в додатку банку, жодної комісії немає
Карапулька
• 02 января в 02:05
Ответ длямистерЛяпсус
В тому то й справа, що ще літом пояснювала їй все майже на пальцях.
І про оплату і лічильники казала, давайте домовимось з вами, що лічильники надсилаєте в передостанній день місяця, а платите першого числа, тому що договір з першого. ’
Вилами по воде• 02 января в 02:05
Ответ дляКарапулька
Сплачуйте електро через сайт поставщика. Якщо це Ясно - буде без комісії.
Поторописька• 02 января в 02:06
Ответ дляНезламна Україна
Через приват, но я не в Киеве, у нас нет ясно, есть всегда комиссия. Ощад тоже берет, мне кажется еще больше.
Карапулька
• 02 января в 02:06
Ответ дляТелефон Рубика
Безвідповідальна і не дуже далека, я б сказала.