Сумчатая кошка• 02 января в 08:35

Остання тема. І все. Про зміщення в календарі

Детально розписано чому і як, погоджуюся, дуже складно перелаштуватися, але знаю, що чим молодша людина, тим легше вона сприймає зміни. Так що якщо ви з легкістю перейшли із 7 на 25, вітаю, ви ще молоді)
◾1. У 16 сторіччі було виявлено, що юліанський календар має помилку і тому релігійні свята святкуються невірно. Для цього все перерахували і додали високосні роки, щоб уникнути помилки. Так з´явився григоріанський календар, за яким ми зараз живемо. Тобто, у 1582 році потрібно було визнати помилку і виправити календар.

◾2. Багато хто не погодився з цим і вирішили перерахувати все іншим методом. Так з´явився новоюліанський календар, який повністю співпав з григоріанським календарем, за яким ми зараз живемо.

◾3. Далі встало запитання - як перевести весь світ на правильний календар? Справа у тому, що тоді всі юридичні функції, на кшталт фіксування дат народження, шлюбів, смертей і т.і., вела церква. Були церковні книги, які все фіксували. Тому головне було перевести на нормальний календар саме церкви.
Тобто, коли країна зафіксувала перехід на правильний календар, церковні книги почали фіксувати дати з позначкою і додаванням плюс 13.
Компів тоді не було, тобто, все велося вручну. Держава фіксувала тільки сам перехід.
Все затягнулося завдяки цим формальностям та бюрократії.

◾4. Російська імперія, до складу якої тоді входила Україна, перейшла на григоріанський календар останнью зі всіх європейських держав у 1918 році. Тоді з цього року просто випало 13 діб. І ми всі стали жити за правильним календарем.
Але!!! Ленін у декреті 1918 навіть не пригадав церкву, тобто вони їх ігнорували як непотрібний елемент.
Церква не знала, що робити.... Офіційного документу не було.
Хоча церковники розуміли, що перехід потрібен, бо ці 13 діб відновили вірні дати релігійних свят. Тобто вони стали вірними. А старий юліанський календар, який був з помилкою, з роками зрушував дату всіх свят.

Для прикладу, за цим невірним юліанським календарем скоро святкування Різдва буде припадати не на 7 січня, а вже на 8 січня. Тому що з роками помилка цього календаря, постійно звеличується і скоро вже буде мати похибку у 14 діб.

Тобто 25 грудня за Григоріанським календарем, за яким ми зараз живемо, це і є вірна дата Різдва.
І так було з 1918 року по 1929 роки.
То звідки взялося 7 січня у 1930 році?

◾5. Сталін зробив реформу свят 1930. Він ввів нові революційні свята і прибрав з календаря всі релігійні свята, як святкові та вихідні.
При цьому Різдво по суті замінив Новий рік.
Замість святого Миколая з´явився Дед Мороз і таке інше.
При цьому Сталін видав документ, примусивши церкву залишитися на старому помилковому Юліанському календареві!!!
Так з´явилося 7 січня і всі свята здвинулися на помилкові 13 діб.
Навіщо?
Навіщо Сталін це зробив?

Так, щоб заплутати людей і зробити всіх атеїстами.
Так знижувалася сила всіх свят‼️
Тобто, люди почали дивитися на всі свята як на звичайні дні, бо до нових дат було дуже важко звикнути. Яке ще 7 січня? Якщо Різдво завжди було 25 грудня, а за ним Новий рік.‼️

Не можна жити за одним календарем, а святкувати релігійні свята за іншим календарем. Це нонсенс.

Люди досі не розуміють, що якщо святкуєш свята за старим помилковим Юліанським календарем, то і жити повинен за цим календарем.
Тобто, якщо у тебе Різдво 7 січня, то новий рік твій 14 січня..А не 1 січня‼️

1 січня новий рік у тих, хто святкував Різдво 25 грудня.
У цьому вся суть.

Мені боляче, що начебто розумні люди досі все це не зрозуміли і вважають, що повернення церкві на вірний календар і на святкування 25 грудня - це втручання держави у справи церкви!!! Я в шоці від

І ще додам. Не визнання юліанського календаря 5 сторіч - це великий гріх гордині. Якщо є помилка, то її треба прийняти.‼️ Святкувати релігійні свята за невірними датами помилкового календаря це гріховно.

Висновок. Різниця між старим помилковим Юліанським і новим вірним Григоріанським календарем складає 13 днів. Україна разом з більшістю інших країн живе за точнішим - григоріанським календарем, запровадженим у XVIст.
Чи хочете ви жити за старим помилковим календарем? То живіть... Але знайте, що ви завжди живете з помилкою у 13 діб...і всі свята ви святкуєте невірно.‼️

Покров був, є і буде святкуватися тільки 1 жовтня!!!
А ніякого не 14-го. Ясно?
Різдво було, є і буде 25 грудня, а ні ніякого 7 січня.
І за Різдвом ми входимо у новий рік і святкуємо 1 січня...
А ті, хто святкують Різдво 7 січня, не мають право святкувати новий рік 1 січня. Бо ваш новий рік 14 січня.
Чумачечая Весна• 02 января в 11:55
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Тоді чому саме 7 січня і 14 жовтня?
Це встановлені церквою дати.
Тому що так святкує моя родина, з усієї родини до церкви ходить тільки моя бабуся. Якщо захочуть усі святувати хоч 31 грудня Різдво укупі з Новим Роком- будемо святкувати))))
Закуйовджена життям• 02 января в 11:56
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Автор як і більшість пише повну дурню.
Бо 25 це і є 7. А те що зараз святкують 25 то це середина листопада. Не календар перенесли, а свята перенесли. Їм вкинули в голови про 25 а вони і раді старатися: срач і ненависть плодять.
Певно на Афоні не знають, що вони грішать.
Досить поєднувати церкву і державу. Бо нашою державою правлять дурні
25 грудня зараз - це 12 грудня за старим стилем. Звісно, в цей день раніше ніхто нічого не святкував і це не є нашою українською традицією. Але багато людей цим не цікавиться і не розуміють
Платье Длинное бальное• 02 января в 11:56
Ответ дляЧумачечая Весна
Самі собі перечите.
Та можете хоч 4 липня, свята ваші без логіки.
Закуйовджена життям• 02 января в 11:58
Ответ дляТелепузик
В рази покраще чим з Вашим . Різдво 7 січня святкує Арменія, Грузія, Казахстан, Сербія, Афон, в кінці кінців. Тобто православний світ. а не католики.
Афон и Иерусалим празднуют 7 января
Леся Українка• 02 января в 11:58
Ответ дляЛюблюДевчонок
Т.е. Григорий в 1582м году перенес людям на 10дней праздник и ничего? А вот Ленин просто старый праздник обозначил другой датой,это 25 по старому календарю! То сразу говно. Вы хоть разберитесь. Автор не разобралась и перекрутила факты и вы ведитесь.так у кого говно?
Які ще свята ви святкуєте за старим календарем, яким ніхто не користується з 1918 року?
Леся Українка• 02 января в 12:02
Ответ дляА_мій_самий_самий
Что вам совок навязал в религии?
Те саме, що і в інших сферах- «разделяй и властвуй»
Розмовляйте в Україні українською мовою, ходіть в українську церкву, святкуйте за її календарем і нема причин для суперечок. Але ж ні, ракети на голову три роки, а у вас «традиціі і ми та прівиклі» В церкві були останній раз, мабуть, коли вас хрестили🤦‍♀️
Пік Антна• 02 января в 12:03
Ответ дляЛеся Українка
На заході України московський патріархат відкривав дуже багато храмів, щоб зберігати свій вплив, на жаль, у багатьох громад просто не було вибору
А турецкий патриархат открыл и построил хоть одну церкву за эти годы?
Чумачечая Весна• 02 января в 12:05
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Самі собі перечите.
Для того, щоб зустрітися з рідними, з якими мало бачимося, мені не потрібне схвалення церкви і сторонніх людей тим більше.
Леся Українка• 02 января в 12:07
Ответ дляЗакуйовджена життям
А на самом деле дело не только в Рождестве. Это тест, насколько быстро украинцы могут отказаться от своих традиций. Много лет Рождество праздновалось 7 января (что то же самое, что 25 декабря по старому стилю). 25 декабря по новому стилю (как сейчас) в Украине, насколько я знаю, раньше отмечали только католики. И это касается не только переноса праздников, но и многого другого. Значит, скоро у нас будут чужие праздники и чужие обычаи, а это была подготовка.
Святкуйте свій день народження на два тижні пізніше, це ж те саме, що і цей день за старим стилем
І про те, коли святкують більшість православних церков світу, ви теж нічого не знаєте
Платье Длинное бальное• 02 января в 12:07
Ответ дляЧумачечая Весна
Так ваші дати теж схвалені церквою. Чому ви не зустрічаєтеся 4 квітня чи 25 серпня ? Наприклад
Це ж ваше сімейне свято незалежно від церкви
Логічного пояснення в вас немає
Чумачечая Весна• 02 января в 12:08
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Логічного пояснення в вас немає
Тому що вихідний у мене на роботі завжди 7 січня і 6 завжди скорочений день) Навіть зараз під час військового стану. 25- робочий день.
Телячі ніжноСті• 02 января в 12:08
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Безперечно але в яких церквах в Україні різдвяна служба 7 січня?
В канонічних
Блакитна устриця• 02 января в 12:09
Ответ дляНоворічна пальма
Вільне віросповідання та погляди , чули про таке ?
Я не святкую зовсім , але вже і мені дурно , що намагаються один одному нав´язувати своє
Тиць пиздиць пояснювали вище поямнювали, і тут ’вільне віросповідання’
До чого це? Про віросповідання навіть не йшлося вище, автор не писала про іудаізм, католиків, іслам.
Чи вже умисно коней з людьми мішаєте?!
Всруся, а не покорюся
Мизимец• 02 января в 12:09
Ответ дляЛеся Українка
Раздєляй і властвуй, то це якраз про теперішні часи і саме на украхнській території. Розділяють, мову , віру, схід захід, кому скільки світла вимикають.
Платье Длинное бальное• 02 января в 12:10
Ответ дляЧумачечая Весна
Так тому і вихідні, тому що це дати святкування народження Христа і це церковне свято.
Бачите вам ці дати встановила церква, хочете ви цього чи ні.
Леся Українка• 02 января в 12:10
Ответ дляТелепузик
Ой, яке співпадіння, росія ж не має ніякого впливу на Грузію, Казахстан, Арменію, Сербію, на Афон не їздять російські посадовці та олігархи гріхи замолювати
Закуйовджена життям• 02 января в 12:11
Ответ дляЛеся Українка
Я пишу именно про наши украинские традиции. Какой смысл был в переносе дат? Если праздновать так, как праздновали наши предки, то нет. Потому что до 1918 года Рождество праздновали 25.12 по старому стилю, что соответствует 07.01 сейчас. Значит, сейчас Рождество подвели под ту дату, как празднует католическая Европа. Но у нас в основном православная страна, а не католическая.
энциклопУдия• 02 января в 12:12
Блін, читаю вас, тих хто возомнив себе носіями правильних, нових європейських цінностей і розумію, як же я вас ненавиджу. Огидні лицеміри, що просто мімікрують під когось. Тут правильно хтось сказав, що європейці дивляться, як нас вбивають і це правда, саме вони вибрали Фіцо і Орбана і ще купу проросійських політиків. Дивитися як когось вбивають і сильно непокоїтися, кидати подачки і торгувати деталями до ракет, це теж ваш ’цивілізований світ’, під якого тут всіх намагаються нагнути. Саме цікаве, якщо прийдуть москалі, такі приспособленці перші перефарбуються.
Блакитна устриця• 02 января в 12:12
Автор, дякую вам за текст
Я ще додам, що дати свят все одно приблизні. Ніхто не знає точної дати народження Христа, так що все одно дати умовні.
Просто логічно, що новий рік після Різдва.
Мені нелегко дається перехід тоже. Я дуже хочу, але відчуття, що 25 грудня ще не настало свято. А 7 вже його нема.
Результат - пропало Різдво. Було і нема
Чумачечая Весна• 02 января в 12:13
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ніхто не знає, коли народився Ісус Христос і чи взагалі він був)
Платье Длинное бальное• 02 января в 12:14
Ответ дляЧумачечая Весна
Тоді що ви святкуєте 7 січня?
100pudov• 02 января в 12:14
Автор, кто вы такая, чтобы указывать, кто и когда имеет право праздновать? Кто на вас возложил такие полномочия?
Оставьте людей в покое! Оставьте им право выбора!
Вас этот вопрос не волновал до этого времени? Сейчас резко переобулись?
Телячі ніжноСті• 02 января в 12:15
Ответ дляЗакуйовджена життям
Скажите, а как именно в Украине празднуют Рождество вместе с РФ? Сидят вместе за одним столом? Вам действительно так важно знать, как и когда празднует условная Манька из деревни Кукуево? И давно вас волнует этот важный вопрос?
Зато Новый год никого не смущает праздновать в один день с РФ
Мизимец• 02 января в 12:15
Ответ дляЛеся Українка
То вам таки росія пече я про це писала зразу. Ми святкуємо не дивлячить на сусідів, вони і новий рік святкують 1, то ло тепер переносить?
Леся Українка• 02 января в 12:15
Ответ дляЗакуйовджена життям
У всьому світі перейшли на новий календар і всі свята лишились на своїх місцях у ті ж дати. Немає ніякої плутанини, Новий рік після закінчення посту та Різдва, Різдво близьке до дня Сонцестояння, до якого спочатку в привʼязувалось. І тільки українцям - атеїстам та прихожанам упц мп треба все ускладнювати 🤦‍♀️
Леся Українка• 02 января в 12:16
Ответ дляПік Антна
«Турецький» не має стільки грошей на пропаганду, як російський
Лама_мама• 02 января в 12:17
Что ж вы никак не угомонитесь🙄
ну вот перешли вы на 25 декабря, уверенны что это правильно, чего же тогда вас это так гложет, больше недели прошло после вашего Рождества, а вы все пытаетесь всех убедить в правильности вашего выбора. Или себя пытаетесь уговорить? ну смешно это выглядит. Празднуйте когда хотите, какое ваше дело как и когда празднуют другие?
Лама_мама• 02 января в 12:19
Ответ дляЗакуйовджена життям
им закинули пару фраз, дальше розбираться не интерестно, и ходят как петька- дурак одно и тоже повторяют.
Леся Українка• 02 января в 12:20
Ответ дляЗакуйовджена життям
Коли вже до таких дійде, що більшість православних церков світу завжди святкували і святкують Різдво 25 грудня?
Бензопирен• 02 января в 12:21
Ответ дляфан L.O.S.T.
І оце пишуть «справжні»віряни
Справжні ’віряни’ вам ракети на голову скидають , а вам все мало і розпрощатися з ними не можете