Мадам Подлинник• 02 января в 13:48
10 тис. на харчування 2+1, повноцінне, поділіться, як організовуєте?
Що купуєте, що було достатньо білка, вітамінів тощо, для повноцінного здорового збалансованого харчування? Яке берете м´ясо, рибу, молочку, на чому можна зекономити? Дякую за відповіді.
1
2
4
Кили и Манджаро• 02 января в 13:51
Молоко домашнее 100 грн 3 л.
Делаем йогурт домашний.
Мясо козлятина 150 грн за 1 кг
Рыба хек мерлуза 170 грн за 1 кг
Делаем йогурт домашний.
Мясо козлятина 150 грн за 1 кг
Рыба хек мерлуза 170 грн за 1 кг
6
3
Броніки для Моніки• 02 января в 13:51
Идете в магазин и смотрите сами,что вам по карману. Или вы ждёте название производителя и цены?
7
Солоденька цукОрка• 02 января в 13:51
В місяць 10 тис?
Можна, але це складно. І ви маєте бути малоїжками ( відносно)
Можна, але це складно. І ви маєте бути малоїжками ( відносно)
Най хоч раз• 02 января в 13:51
10 тыс на 2 взрослых и ребенок... не знаю - это еще смотря где вы живете
Най хоч раз• 02 января в 13:52
Ответ дляКили и Манджаро
Молоко домашнее 100 грн 3 л.
Делаем йогурт домашний.
Мясо козлятина 150 грн за 1 кг
Рыба хек мерлуза 170 грн за 1 кг
Делаем йогурт домашний.
Мясо козлятина 150 грн за 1 кг
Рыба хек мерлуза 170 грн за 1 кг
что значит козлятина?
5
автор
Мадам Подлинник
• 02 января в 13:52
Ответ дляБроніки для Моніки
Идете в магазин и смотрите сами,что вам по карману. Или вы ждёте название производителя и цены?
Ходжу, звісно, можливо, на щось варте уваги я її не звертаю.
Весела бджілка• 02 января в 13:52
Установите приложения разных супермаркетов и смотрите где какие скидки/акции. Или ходите приценивайтесь и смотрите сами.
4
Най хоч раз• 02 января в 13:53
Ответ дляМадам Подлинник
Ходжу, звісно, можливо, на щось варте уваги я її не звертаю.
искать магазины где мясо - разное и много - там дешевле и делать закупки на 2 недели разного мяса
1
Броніки для Моніки• 02 января в 13:54
Ответ дляМадам Подлинник
Ходжу, звісно, можливо, на щось варте уваги я її не звертаю.
Это на что?
Кили и Манджаро• 02 января в 13:56
Ответ дляМадам Подлинник
Ходжу, звісно, можливо, на щось варте уваги я її не звертаю.
Кстати ещё буряк , печень и морковь
1
4есотка• 02 января в 13:59
Якщо не купувати харчове сміття, то можна нормального харчуватися, в нас 6000 на людину, але багато солодощів непотрібних купуємо, бо в мене залежність.
2
9
1
Солоденька цукОрка• 02 января в 13:59
Спочатку розпочніть з організації
Наприклад: 3 людей в місяць, це 90 порцій сніданків, обідів та вечерь.
Далі орієнтовне меню
Далі- бажано оптова закупівля ( відносно). Наприклад, пачка творогу 250 гр коштує дорожче ( в еквіваленті), ніж велика 2 кг
Курка ціла розділена самостійно на частини , це дешевше, ніж купувати ці частини окремо
І так далі
Тому як приклад 6 курок, самостійно розділяєте на 12 окороків, 12 крил, 12 малих філе, 12 великих. З хребта варите бульйон звичайний та консоме. Потім з кісточок збираєте мясо і вже рієт готовий ( як намазка на хліб на сніданок).
Решту частин на власний розсуд: робите філе- з нього котлети, тефтелі, тощо. Маринуєте окорока, крила
З 6 кг творога сырники, ліниві вареники, ліниві хачапурі тощо
В мене це все заготовки
Обов´язково купіть вакууматор
Наприклад: 3 людей в місяць, це 90 порцій сніданків, обідів та вечерь.
Далі орієнтовне меню
Далі- бажано оптова закупівля ( відносно). Наприклад, пачка творогу 250 гр коштує дорожче ( в еквіваленті), ніж велика 2 кг
Курка ціла розділена самостійно на частини , це дешевше, ніж купувати ці частини окремо
І так далі
Тому як приклад 6 курок, самостійно розділяєте на 12 окороків, 12 крил, 12 малих філе, 12 великих. З хребта варите бульйон звичайний та консоме. Потім з кісточок збираєте мясо і вже рієт готовий ( як намазка на хліб на сніданок).
Решту частин на власний розсуд: робите філе- з нього котлети, тефтелі, тощо. Маринуєте окорока, крила
З 6 кг творога сырники, ліниві вареники, ліниві хачапурі тощо
В мене це все заготовки
Обов´язково купіть вакууматор
12
2
АБВГДейка• 02 января в 14:01
Ответ дляСолоденька цукОрка
Спочатку розпочніть з організації
Наприклад: 3 людей в місяць, це 90 порцій сніданків, обідів та вечерь.
Далі орієнтовне меню
Далі- бажано оптова закупівля ( відносно). Наприклад, пачка творогу 250 гр коштує дорожче ( в еквіваленті), ніж велика 2 кг
Курка ціла розділена самостійно на частини , це дешевше, ніж купувати ці частини окремо
І так далі
Тому як приклад 6 курок, самостійно розділяєте на 12 окороків, 12 крил, 12 малих філе, 12 великих. З хребта варите бульйон звичайний та консоме. Потім з кісточок збираєте мясо і вже рієт готовий ( як намазка на хліб на сніданок).
Решту частин на власний розсуд: робите філе- з нього котлети, тефтелі, тощо. Маринуєте окорока, крила
З 6 кг творога сырники, ліниві вареники, ліниві хачапурі тощо
В мене це все заготовки
Обов´язково купіть вакууматор
Наприклад: 3 людей в місяць, це 90 порцій сніданків, обідів та вечерь.
Далі орієнтовне меню
Далі- бажано оптова закупівля ( відносно). Наприклад, пачка творогу 250 гр коштує дорожче ( в еквіваленті), ніж велика 2 кг
Курка ціла розділена самостійно на частини , це дешевше, ніж купувати ці частини окремо
І так далі
Тому як приклад 6 курок, самостійно розділяєте на 12 окороків, 12 крил, 12 малих філе, 12 великих. З хребта варите бульйон звичайний та консоме. Потім з кісточок збираєте мясо і вже рієт готовий ( як намазка на хліб на сніданок).
Решту частин на власний розсуд: робите філе- з нього котлети, тефтелі, тощо. Маринуєте окорока, крила
З 6 кг творога сырники, ліниві вареники, ліниві хачапурі тощо
В мене це все заготовки
Обов´язково купіть вакууматор
А вакууматор зачем?
Солоденька цукОрка• 02 января в 14:02
Ответ дляАБВГДейка
А вакууматор зачем?
Для зберігання заготовок в морозилці або в холодильнику ( подовжено)
2
АБВГДейка• 02 января в 14:03
Ответ дляСолоденька цукОрка
Для зберігання заготовок в морозилці або в холодильнику ( подовжено)
А в пакет нельзя положить в морозильнике? И что именно нужно хранить в вакууме в холодильнике?
1
Солоденька цукОрка• 02 января в 14:03
Ответ дляАБВГДейка
А в пакет нельзя положить в морозильнике? И что именно нужно хранить в вакууме в холодильнике?
Це абсолютно різна якість зберігаємого продукту
3
АБВГДейка• 02 января в 14:04
Ответ дляСолоденька цукОрка
Це абсолютно різна якість зберігаємого продукту
А что и сколько вы храните в вакууме в холодильнике?
Солоденька цукОрка• 02 января в 14:05
Ответ дляАБВГДейка
А что и сколько вы храните в вакууме в холодильнике?
В основному продукти, що готувала в су від. До 10 днів
АБВГДейка• 02 января в 14:05
Ответ дляСолоденька цукОрка
В основному продукти, що готувала в су від. До 10 днів
Понятно
Докладальниця• 02 января в 14:06
333 грн / день .
Це можливо . Гречка , рис , вівсянка , крильця , гомілки, печінка , морква , буряк , цибуля , хліб , яблука, яйця - це основа раціону .
Обовʼязково супи варити .
Але автор має розуміти , що на кухні не одну годину в день провести потрібно.
Це можливо . Гречка , рис , вівсянка , крильця , гомілки, печінка , морква , буряк , цибуля , хліб , яблука, яйця - це основа раціону .
Обовʼязково супи варити .
Але автор має розуміти , що на кухні не одну годину в день провести потрібно.
1
Солоденька цукОрка• 02 января в 14:07
Ответ дляДокладальниця
333 грн / день .
Це можливо . Гречка , рис , вівсянка , крильця , гомілки, печінка , морква , буряк , цибуля , хліб , яблука, яйця - це основа раціону .
Обовʼязково супи варити .
Але автор має розуміти , що на кухні не одну годину в день провести потрібно.
Це можливо . Гречка , рис , вівсянка , крильця , гомілки, печінка , морква , буряк , цибуля , хліб , яблука, яйця - це основа раціону .
Обовʼязково супи варити .
Але автор має розуміти , що на кухні не одну годину в день провести потрібно.
Якщо освоїти систему заготовок, то це не лише економія грошей , а і часу.
Якщо заготовки на 2 тижні, то я витрачаю 5-6 годин, а потім 10-15 хв
Якщо заготовки на 2 тижні, то я витрачаю 5-6 годин, а потім 10-15 хв
1
Жена аллигатора• 02 января в 14:12
Жить на кухне.
Могу сказать что выгоднее все покупать по акциям и по многу сразу. Кроме скоропорта. Через месяц-два выходит нормальная экономия.
Например. Акция на сливочное масло - взяла 5 пачек. Потом акция на майонез, горошек, кукурузу - взяла несколько пачек/банок/упаковок. Чай/кофе/сахар...
Крупы... Ну и по итогу через пару месяцев можно будет покупать только скоропорт. Мясо, молоко, хлеб, такое.
А все остальное будет как бы в запасе.
Ну и постоянно докупать не скоропорт, но по акции.
Оно немного экономит бюджет, если покупать не скоропорт по акциям и ’оптом’.
Автор, но по собственному опыту - это сильно задалбывает и давит психологически потом. Хотя изначально по приколу кажется.
Могу сказать что выгоднее все покупать по акциям и по многу сразу. Кроме скоропорта. Через месяц-два выходит нормальная экономия.
Например. Акция на сливочное масло - взяла 5 пачек. Потом акция на майонез, горошек, кукурузу - взяла несколько пачек/банок/упаковок. Чай/кофе/сахар...
Крупы... Ну и по итогу через пару месяцев можно будет покупать только скоропорт. Мясо, молоко, хлеб, такое.
А все остальное будет как бы в запасе.
Ну и постоянно докупать не скоропорт, но по акции.
Оно немного экономит бюджет, если покупать не скоропорт по акциям и ’оптом’.
Автор, но по собственному опыту - это сильно задалбывает и давит психологически потом. Хотя изначально по приколу кажется.
1
Айболитная• 02 января в 14:13
Ответ дляНай хоч раз
что значит козлятина?
М´ясо кози. Я ще баранину купую
Natal_ka91• 02 января в 14:15
Ответ дляСолоденька цукОрка
В місяць 10 тис?
Можна, але це складно. І ви маєте бути малоїжками ( відносно)
Можна, але це складно. І ви маєте бути малоїжками ( відносно)
Чому складно і малоїжками? Це по 2500 в тиждень. Відносно нормально, при грамотному підході можна непогано прохарчуватися
7
Айболитная• 02 января в 14:15
Ответ дляСолоденька цукОрка
Спочатку розпочніть з організації
Наприклад: 3 людей в місяць, це 90 порцій сніданків, обідів та вечерь.
Далі орієнтовне меню
Далі- бажано оптова закупівля ( відносно). Наприклад, пачка творогу 250 гр коштує дорожче ( в еквіваленті), ніж велика 2 кг
Курка ціла розділена самостійно на частини , це дешевше, ніж купувати ці частини окремо
І так далі
Тому як приклад 6 курок, самостійно розділяєте на 12 окороків, 12 крил, 12 малих філе, 12 великих. З хребта варите бульйон звичайний та консоме. Потім з кісточок збираєте мясо і вже рієт готовий ( як намазка на хліб на сніданок).
Решту частин на власний розсуд: робите філе- з нього котлети, тефтелі, тощо. Маринуєте окорока, крила
З 6 кг творога сырники, ліниві вареники, ліниві хачапурі тощо
В мене це все заготовки
Обов´язково купіть вакууматор
Наприклад: 3 людей в місяць, це 90 порцій сніданків, обідів та вечерь.
Далі орієнтовне меню
Далі- бажано оптова закупівля ( відносно). Наприклад, пачка творогу 250 гр коштує дорожче ( в еквіваленті), ніж велика 2 кг
Курка ціла розділена самостійно на частини , це дешевше, ніж купувати ці частини окремо
І так далі
Тому як приклад 6 курок, самостійно розділяєте на 12 окороків, 12 крил, 12 малих філе, 12 великих. З хребта варите бульйон звичайний та консоме. Потім з кісточок збираєте мясо і вже рієт готовий ( як намазка на хліб на сніданок).
Решту частин на власний розсуд: робите філе- з нього котлети, тефтелі, тощо. Маринуєте окорока, крила
З 6 кг творога сырники, ліниві вареники, ліниві хачапурі тощо
В мене це все заготовки
Обов´язково купіть вакууматор
Творг роблю сама з домашнього молока. Це дешевше . Виходить сметана, таорог, сироватка.
1
Жена аллигатора• 02 января в 14:16
Ответ дляСолоденька цукОрка
Спочатку розпочніть з організації
Наприклад: 3 людей в місяць, це 90 порцій сніданків, обідів та вечерь.
Далі орієнтовне меню
Далі- бажано оптова закупівля ( відносно). Наприклад, пачка творогу 250 гр коштує дорожче ( в еквіваленті), ніж велика 2 кг
Курка ціла розділена самостійно на частини , це дешевше, ніж купувати ці частини окремо
І так далі
Тому як приклад 6 курок, самостійно розділяєте на 12 окороків, 12 крил, 12 малих філе, 12 великих. З хребта варите бульйон звичайний та консоме. Потім з кісточок збираєте мясо і вже рієт готовий ( як намазка на хліб на сніданок).
Решту частин на власний розсуд: робите філе- з нього котлети, тефтелі, тощо. Маринуєте окорока, крила
З 6 кг творога сырники, ліниві вареники, ліниві хачапурі тощо
В мене це все заготовки
Обов´язково купіть вакууматор
Наприклад: 3 людей в місяць, це 90 порцій сніданків, обідів та вечерь.
Далі орієнтовне меню
Далі- бажано оптова закупівля ( відносно). Наприклад, пачка творогу 250 гр коштує дорожче ( в еквіваленті), ніж велика 2 кг
Курка ціла розділена самостійно на частини , це дешевше, ніж купувати ці частини окремо
І так далі
Тому як приклад 6 курок, самостійно розділяєте на 12 окороків, 12 крил, 12 малих філе, 12 великих. З хребта варите бульйон звичайний та консоме. Потім з кісточок збираєте мясо і вже рієт готовий ( як намазка на хліб на сніданок).
Решту частин на власний розсуд: робите філе- з нього котлети, тефтелі, тощо. Маринуєте окорока, крила
З 6 кг творога сырники, ліниві вареники, ліниві хачапурі тощо
В мене це все заготовки
Обов´язково купіть вакууматор
Блин, ну если считать сколько порций завтрака в месяц и сколько грамм нужно на каждый завтрак, обед и ужин, то это крышей можно поехать(((((
Так не годится.
Оптимально покупать по акциям. Но не считать кто съел на один кусок хлеба больше или меньше(((
Так не годится.
Оптимально покупать по акциям. Но не считать кто съел на один кусок хлеба больше или меньше(((
1
1
Айболитная• 02 января в 14:16
Ответ дляЖена аллигатора
Жить на кухне.
Могу сказать что выгоднее все покупать по акциям и по многу сразу. Кроме скоропорта. Через месяц-два выходит нормальная экономия.
Например. Акция на сливочное масло - взяла 5 пачек. Потом акция на майонез, горошек, кукурузу - взяла несколько пачек/банок/упаковок. Чай/кофе/сахар...
Крупы... Ну и по итогу через пару месяцев можно будет покупать только скоропорт. Мясо, молоко, хлеб, такое.
А все остальное будет как бы в запасе.
Ну и постоянно докупать не скоропорт, но по акции.
Оно немного экономит бюджет, если покупать не скоропорт по акциям и ’оптом’.
Автор, но по собственному опыту - это сильно задалбывает и давит психологически потом. Хотя изначально по приколу кажется.
Могу сказать что выгоднее все покупать по акциям и по многу сразу. Кроме скоропорта. Через месяц-два выходит нормальная экономия.
Например. Акция на сливочное масло - взяла 5 пачек. Потом акция на майонез, горошек, кукурузу - взяла несколько пачек/банок/упаковок. Чай/кофе/сахар...
Крупы... Ну и по итогу через пару месяцев можно будет покупать только скоропорт. Мясо, молоко, хлеб, такое.
А все остальное будет как бы в запасе.
Ну и постоянно докупать не скоропорт, но по акции.
Оно немного экономит бюджет, если покупать не скоропорт по акциям и ’оптом’.
Автор, но по собственному опыту - это сильно задалбывает и давит психологически потом. Хотя изначально по приколу кажется.
Так нормально.
Кили и Манджаро• 02 января в 14:21
Ответ дляАйболитная
М´ясо кози. Я ще баранину купую
А в какую цену у вас?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу