ПП-шница• Изменено 02 января в 13:36
Чи треба поступатися декретчиці робочим місцем
Конфлікт у відділі, я третя сторона (ні декретчиця, не новий співробітник). Виходить з декрету співробітниця, яка до декрету пропрацювала 10 років, мала найзручніше місце в кабінеті. Зараз на цьому місці сидить відносно нова співробітниця, яка числиться не на декретному місці. І поступатися ним не хоче. Керівництво самоусунулося, сказало вирішувати питання самостійно. Хочу почути, як це відбувається у інших. Поділіться досвідом.
P. S. Я в хороших відносинах з обома, не хочу ставати ні на чий бік.
Стебель березы• 02 января в 22:05
Ответ дляДуша компанії
Вас в гуглі забанили чи Ви просто ледача шукати самій інформацію?
Думала, це якесь західноукраїнське нововведення знов
Дрібка щастя• 02 января в 22:08
Ответ дляГолодаю
Півгодини я виділяю на розмову зі співробітником, перед цим провожу співбесіду, щоб зрозуміти, чи підійде людина взагалі, ще 10 хвилин в кабінеті показую робоче місце, знайомлю з колегами. Буде колотити, піде на вихід. В мене три склада, імпорт та експорт, якщо комусь стілець не подобається, купим новий, але все має бути швидко, такий в нас темп.
Підтримую. Я про конкретну ситуацію, коли треба пояснювати те, що впринципі не треба пояснювати.
Жерица ночи• 02 января в 22:10
Это просто рабочее место, она вернулась на свою должность, как и предусмотрено по закону, все остальное лирика, она занимает слово одной место и точка.
Я работала на гос службе, ушла в декрет, мое место долго никто не занимал, потом наняли еще сотрудника, места не хватило, посадили туда, но с оговоркой, что при моем выходе, она пересядет. Но оговорюсь сразу, я начальник, и у меня «особенное» место в плане расположения . Так что если изначально не было оговорено и новая сотрудница просто заняла свободное место, то все, декретчица занимает то, которое свободное на данный момент
Вилами по воде• 02 января в 22:11
Ответ дляНай хоч раз
Колись на моє місце всівся хитродупий співробітник, а я лише у звичайній відпустці була, 2 тижні. Зганяла зі скандалом. Ще й навушниками моїми користувався, потвора. Викинути довелося, бо гидотно...
Ну,и как вы его выкинули?
Душа компанії• 02 января в 22:14
Ответ дляТа прям багіня
Ви молодець! Я без сарказму, одразу на роботу після пологів не легко. Шкода, що так склалися обставини, але ви впоралися!
Але! Ваш досвід ніяк не дозволяє вам принижувати чи знецінювати інших. Чому ви пишете про
’наглих хабалистих декретних’, ’кружити, бо вони бідні народили під час війни’?
З інформації від автора я не могла зробити висновки про характер ні декретчиці, ні новенької. Вони обидві хочуть комфортних умов праці. Жодного опису скандалу чи перепалок між ними автор не давала.
У вас чомусь дуже негативні проєкції до інших. Те, що інші не були у вашій складній ситуації, не означає що їм легше за вас.
На мою думку в наглу вирішувати питання пузом чи дитиною - це хабальство. Я собі цього не дозволяла і іншим зясь. Не без того, що є у дівчат ситуації , коли треба до лікаря, чи дитина захворіла , чи з садочку треба забрати , чи свято, але ’кружіть мене , бо я 3 роки тому народила і видула геморой і протрузії виносила’ іде відразу в топку.
У мене була звичайна ситуація бізнеса в нашій державі. Сидіть в декреті , то дуже дороге задоволення в Україні
КонхфЭдкаТузик• 02 января в 22:18
Я вернулась из декрета и мое место было занято. И мысли не было просить коллегу пересесть. Села туда, где было свободное место. Считаю, что вопрос должен решать руководитель и две эти сотрудницы вместе и находить компромисс
Гірчинка• 02 января в 23:05
Це місце декретчиці! І руководство повинні були новій так і сказати, якщо стара працівниця вийде і захоче на своє місце- це її. І це по закону
woman Warrior• 02 января в 23:05
Матир божа, какие страсти.
Из-за стула.
Все раотают на своих местах, кому по состоянию здоровья необхлжим другое кресло с вайаем и подогревом+ массажист, покупает ебе самостоятельно или запрашивает подобные плюшки у руководства.
не нравится-валит домой в декрет.Как то без нее фирма спрпалялась и не потонула.
никто не должен прогибаться, что эта божаматир рещила вернуться к работе, а до того решила рожить.надо было свой стул в родзал взять, че уж там.
Из-за стула.
Анонім Завгосп• 02 января в 23:06
Ответ дляГірчинка
По якому закону?
woman Warrior• 02 января в 23:07
Ответ дляПП-шница
Звичайно, наслідків важких пологів в природі не існує) тільки у фантазіях)
и они имеют отношение ко всем остальным людям каким боком?
Гірчинка• 02 января в 23:08
Повага до досвіду:
Декретчиця має 10 років стажу і, ймовірно, внесла великий вклад у компанію. Це може стати аргументом, щоб підтримати її.
Такі конфлікти вирішуються:
• На користь декретчиці через її довгий стаж та законодавчі гарантії.
• Через компроміс: знаходиться нове місце для одного із співробітників.
У будь-якому випадку, керівництво не повинно ігнорувати конфлікт, оскільки це може негативно вплинути на атмосферу в колективі. Якщо самостійно вирішити питання неможливо, потрібно піднімати це перед начальством повторно.
Такі конфлікти вирішуються:
Гірчинка• 02 января в 23:09
Ответ дляАнонім Завгосп
По якому закону?
Законодавчі гарантії для декретчиці в Україні:
1. Право на повернення до роботи (ст. 184 КЗпП України):
Співробітниця має право повернутися на своє попереднє місце або аналогічне після декрету.
2. Заборона звільнення:
Звільнення декретчиці після виходу з відпустки можливе лише у разі ліквідації підприємства.
3. Збереження умов праці:
Робоче місце, заробітна плата та умови праці мають залишатися такими ж, як до відпустки.
2. Заборона звільнення:
3. Збереження умов праці:
woman Warrior• 02 января в 23:10
Ответ дляБулькаю
На підставі чого новий співробітник має це право? І чому в такому разі старий співробітник не має права на те саме закріплене за ним до декрету місце?
та не надо было мелочится, сделать там музей.
Восковую фигуру еще можно.
Капец, что обсуждают люди, совсем крыша адреса не оставила.
рещила вернуться-садится на свободное место.
Восковую фигуру еще можно.
woman Warrior• 02 января в 23:11
Ответ дляБулькаю
Так, звісно. З яких це пір декрет позбавляє будь-яких прав?
а какие особые права приобретаются после выхода из него?
медаль ’за отвагу’ и отдельный кабинет?
Анонім Завгосп• 02 января в 23:11
Ответ дляГірчинка
2. Заборона звільнення:
3. Збереження умов праці:
2. Заборона звільнення:
3. Збереження умов праці:
Це вам ШІ таку дурницю згенерував?
Гірчинка• 02 января в 23:12
Ответ дляАнонім Завгосп
Це вам ШІ таку дурницю згенерував?
Я знаю закони, а ви ні. За декретчитцею залишається її робоче місце і точка!
Анонім Завгосп• 02 января в 23:13
Ответ дляГірчинка
За нею зберігається посада. Стіл і стілець це не посада, це не зміна істотних умов праці і навіть згода працівника не потрібна, щоб пересаджувати його в інший кабінет, на інший стілець і т.д.
ничевока• 02 января в 23:16
Ответ дляГірчинка
По якому закону?))) дайте номер законодавчого акту по якому крісло з інвентарним номером таким то належить співробітниці такій-то?)))
Та_шо_ж_таке• 02 января в 23:16
Декретчиця повинна сісти на вільне місце, що за совкові правила? Столи і стільці це власність компанії, а люди наймані працівники. У всіх сучасних офісах що працюють за міжнародними стандартами такої дурні немає. Де вільно там і сів.
ЖенаАйтишнеГа• 02 января в 23:18
Ответ дляАнонім Завгосп
Мені здається це виконавча служба. Саме там працюють всі хворі на голову.
Одна затіяла скандал, інша примерзла дупою до стільця, а керівник в режимі морозу дивиться на цей двобій.
Ще податкова, а статистика, то вобше ховайся хто може)))
ничевока• 02 января в 23:24
Ответ дляГірчинка
Голодаю• 02 января в 23:30
Ответ дляГірчинка
А якщо було в кімнаті 2 людини, а зараз 5, розширилась компанія таке теж буває, зробили перестановку, як бути?
ничевока• 02 января в 23:33
Ответ дляГолодаю
А якщо ці гади власники замінили меблі на нові, комп´ютери встановили більш високого покоління. А вона звикла до Віндовс 7?
Голодаю• 02 января в 23:35
Ответ дляничевока
Ну вона ж 10 років пропрацювала, зробила вклад в компанію, звісно все змінити, як було. Вона ж права свої знає.
Скоро_вчера• 02 января в 23:38
Ответ дляПП-шница
Вона народжувала до повномасштабної. Вже всі по кілька разів позвільнялися. На її декретному останнім часом ніхто не працював (вакансія)
оооо.... и теперь рассказывает про сложные роды
нет, серьезно? ну пусть кресло сама себе купит, какое ей надо.
Скоро_вчера• 02 января в 23:42
Ответ дляkatya-lucky
А можно еще вводные? Чем вот так кардинально отличаются эти два рабочих места, что за них идет борьба?
Супер комфортное массажное кресло? Или навороченный стол? Или декретчица их лично за своих покупала, или убедила руковолство для нее их купить?
там в кресле высиженная форма под попу декретчицы
Анонім Завгосп• 02 января в 23:42
Ответ дляГолодаю
Смішно і одночасно сумно. Нашим коштом утримується весь держапарат. І як можна вимагати від декого професіоналізму в роботі, якщо посада і стілець для них одне й те саме. Вони ’завжди так робили’ і ’закони знають’.
Мама Никитки-2• 02 января в 23:44
Ответ длямадамГрицацуева
Хотіти не заборонено. Але прийшла з декрету і зайняла будь яке вільне робоче місце. За конткретною посадою не закріплений конкретний стіл зі стільцем та розташування. Тому декретчиця, на мою думку, нагліє
З яркого дива вільне? Ви як у відпустку уходите проблем з поверненням на робоче місце ж не маєте? Чи хтось підсиджує?
Скоро_вчера• 02 января в 23:45
Ответ дляГірчинка
2. Заборона звільнення:
3. Збереження умов праці:
2. Заборона звільнення:
3. Збереження умов праці:
и место у окошка
и цветок на столе!
и чай в чашке не трогать три года, она допьет.
и цветок на столе! и чай в чашке не трогать три года, она допьет.
Скоро_вчера• 02 января в 23:48
Ответ дляМама Никитки-2
в отпуск на две недели, а не на три года.
и когда уходят в декрет то сдают комп, если личный был, телефон, если личный был и ими пользуются другие люди
И стул тоже, если не подписанный прекрасно может взять и пользоваться другой человек. Это собственность организации!