ПП-шница• Изменено 02 января 2025
Чи треба поступатися декретчиці робочим місцем
Конфлікт у відділі, я третя сторона (ні декретчиця, не новий співробітник). Виходить з декрету співробітниця, яка до декрету пропрацювала 10 років, мала найзручніше місце в кабінеті. Зараз на цьому місці сидить відносно нова співробітниця, яка числиться не на декретному місці. І поступатися ним не хоче. Керівництво самоусунулося, сказало вирішувати питання самостійно. Хочу почути, як це відбувається у інших. Поділіться досвідом.
P. S. Я в хороших відносинах з обома, не хочу ставати ні на чий бік.
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
В неї право вийти на свою посаду, а не на конкретний стілець чи стіл
Чому?
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Чому?
Тому шо то робочі місця, а не склад хранения мебели декретчиц
katya-lucky• 02 января 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Тільки хотіла написати.
Якщо ця історія взагалі реальна, то можлива вона тільки в колективах госконтор та муниципальних служб
. Саме там роками сидять жіночки, яки весь час зайняті виключно тим, що сваряться за те, куди буде направлений поток повітря з кондиціонеру, чи треба вікривати протягом дня вікно на провітрювання, чи не шкідливо для здоров´я те, що Ірина Степанівна сидить біля микрохвольовки, та в кого більш зручний стул
Не зовсім так.
Якщо людина працює сидячі 9-12 годин на незручному креслі, то я її цілком розумію. Багато років тому в нас також були різні операторські крісла, тож іноді оператори їх відмічали, аби сидіти на своєму комфортному. І були суперечкі також. Питання було закрито покупкою нових комфортних крісел для усіх.
Бжоли-бандерівці• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Що значить питання закрите? Людина виходить з декрету і має права займати саоє робоче місце.
А якщо за час декрету компанія переїжджає в новий офіс? Я якщо за час декрету відділ декретчиці переїхав до іншого кабінету? А якщо під час декрету відділ розділили на 2-3 кабінети? Ви розумієте, що у співробітника немає жодної підстави вважати робочий стілець, стул, відстань від двері чи кут від вікна своїм?
Людина виходить з декрету і займає свою додекретну ПОСАДУ!
П.здець це те - що тут є люди, яким це треба пояснювати.
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Понимаю обоих. Фас...
Победит сильнейший
И остальным развлечение)) Вот почему в декрете нужно держать себя в хорошей физической форме, а то потом стул не отобьешь, если расслабиться)))
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
’На підставі чого новий співробітник має це право?’ - на підставі того, що при працевлаштуванні їй було запропоновано вибрати вільне робоче місце, що вона і зробила.
’І чому в такому разі старий співробітник не має права на те саме закріплене за ним до декрету місце?’ - бо автор написала чорним по білому, що місце декретчиці не закріплювалося ні фізично, ні посадово.
Так, і коли новій співробітниці пропонували обрати собі місце, повинні були сказати, що це місце людини, яка зараз у декреті. Але цього не зробили, і були неправі. Тому зараз по-нормальному повинне вміщатися керівництво і сказати новому співробітнику, щоб обрав собі інше місце.
Бжоли-бандерівці• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Чому?
Вибачте, а ви не в бухгалтерії часом працюєте?
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляничевока
На підставі того, що новому співробітнику надали це місце для виконання роботи. Цього достатньо.
Так само декретчиці надали це місце для виконання роботи.
МояХатаЗкраю• 02 января 2025
Уявіть сіли Ви на тролейбус, доїхали перед кінцевої зупинки, встали пішли у магаз, купили що треба.
Тим часом тролейбус доїхав до кінцевої, розвернувся зібрав пасажирів, доїхав до зупинки де мали сісти Ви. Ви заходите і бачите що на тому місці вже сидить людина, чи то пенсіонер, чи дитина, чи жінка вагітна чи військовий, не важливо хто, місце ЗАЙНЯТЕ!!! КРАПКА!
Ви подивилися по салону вільні місця, зачиняли те яке Вам комфорте.
А якщо наприклад декретчиця вижене ту дівчину, почне працювати, а потім у цей кабінет притягнуть, ну припустимо, великий мфу апарат і поставлять у того самого ’комфортного місця’, і всі на підприємстві почнуть самостійно ходити і робити копії чи скани, і це ’комфортне’ місце стане геть не комфортним. Тоді декретчиця, підніметься з того місця, озерне весь кабінет і обере собі інше місце і скаже що колись там тимчасово виконувала чиїсь обов´язки і почне дії щоб зайняти інше місце. .когось іншого вижене. А чому ні!!??? Один раз це спрацювало, чому другий раз не вийде???? І так вона буде виживати кожного)))) готуйтеся всі!!!
ПП-шница
• 02 января 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Понимаю обоих. Фас...
Победит сильнейший
Я так само. З одного боку, мені б хотілося після довгої відсутності зайняти те місце, на якому вже звикла працювати. Але з іншого, ніхто ж не буде сидіти на табуретці, якщо вільне м´яке крісло людини в декреті.
МояХатаЗкраю• 02 января 2025
Ответ дляМарафетчица
Я б на місці нової співробітниці чітко усвідомлювала, що я сиджу на робочому місці людини, яка в декреті і має повернутися. Звичайно, після виходу декретчиці перейшла б на інше місце.
Так нова співробітниця і не сидить на декретному місці, Ви д читайте уважно!!
Вона на постійному
Коли декретчиця вийшла на своє місце ту людину звільнили з її місця
Вона на постійному
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Надали інше, на якому вона сидіти не хоче, бо там кондиціонер в спину дутиме через пів року і шо там ще.
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Потрібно приймати увагу лише на те, що маємо на сьогодні, ну якщо у цій компанії не прийнято інше, і як правило для всіх загальновідоме.
Це з якого дива? І навіть якщо так, то стара співробітниця очевидно має набагато більше досвід роботи
Анонім Завгосп• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Бо це вільне робоче місце в кабінеті. Як можна не розуміти, що закріплене робоче місце це посада. Стільці, столи, вугли, вікна не належать конкретним посадам. Сьогодні один сидить, завтра відділи поміняють кабінетами і будуть інші сидіти, керівництво ж не питає згоду на заміну меблів чи ремонт.
Чтооооооооооо?• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Нехай вмішується. Але новенька має право відмовитися пересісти з будь яких причин. Якщо така фігня то справедливо було б просити у керівництва нові стільці та переставити меблі у кабінеті, щоб всі були задоволені. В іншому випадку, я б на місці новенької, коли мені скажуть пересісти, вже б шукала тихенько нову роботу, бо з таким кервництвом, момент пошуку конячки, яка вивезе декретну роботу через лікарняні, долго не змусить себе чекати. В таких канторах треба показувати зуби, поки ноги не почали витирати керівницво та всякі декретчиці з короною на голові.
ПП-шница
• 02 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Але ж у кожного з нас були співробітники, які були на тривалих лікарняних. У нас ніхто їх місця не займав ( наприклад, у нас була жінка, у якої виявили онкологію). Чи може то тільки в нас?
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляничевока
Не має, якщо ми говоримо конкретно про фізичне робоче місце, а не про посаду. Більше того, за три роки вже й того зручного крісла вже може не бути фізично, то ж робоче місце, а не музей
Яка різниця, може бути чи не може? Ситуація конкретна і місце є. А якщо людина була на лікарняному чи у відпустці? Чи тут діють виключно подвійні стандарти, і якщо то був лікарняний - то заичано робоче місце те саме, а якщо декрет -но ні фіга?
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Хоспади, люди, пробуйте на рабочем месте работать. Ваша декретчиця ше, мабуть, за три роки в декреті звикла спати вдень разом з дитиною. Питання зручного ліжка біля зручного крісла ще не піднімалось?
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Та нема місця, ау Н-Е-М-А! Там сидить інший співробітник - ПРАЦЮЄ!
ПП-шница
• 02 января 2025
Ответ дляничевока
Звичайно, тільки ви тут у нас на форумі робоча лошадка)
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Це стьоб чи ви дійсно питаєте,чи є нормативний акт, яким закріплюються стільці, а не посади?
Хоча формально в держустанові таки має бути інвентарний номер на всіх матеріальних цінностях і призначені особи відповідальні за них.
Чому стьоб? Звичайно, серйозно, справа ж серйозна.
ПП-шница
• 02 января 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Автор, розкажіть нам чим цей двобій закінчиться.
Я думаю, що без залучення керівництва не обійдеться. За одно і всі побачать, кого воно насправді цінує)
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляничевока
Ну робоче місце так і залишилось на своєму місця, на складі не опинилось
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Я б сказала, критично важлива. Термінова нарада усіх керівників робочих підрозділів))) Тема наради - геморой, набутий у декреті і як з цим боротись
Чтооооооооооо?• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Це гос служба, де нормативка змінюється дуже швидко, за 3 роки, якщо це бухгалтерія у казнечействі чи щось подібне, той досвід вже ні про що. Тай може хай вона через досвід і працює більше інших? Досвід - це про скіли для керівництва, а не тягатися з колегами. Новенька також може мати великий досвід у своїй ділянці.
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Представляєте. Отакої)))