Покорительная• Изменено 02 января 2025

Наши женщины в Италии. 2025 год, отсутствие работы.

Все мы знаем, задолго до войны, пандемии наши женщины работали в Италии сиделками, разная степень этой тяжёлой работы. Кому надо было за тяжёлыми больными ухаживать, кому просто уход, помощь человеку преклонного возраста.
Такой работы было очень много, сейчас нереально найти. Может, кто там, написать, как там ситуация , так как ищу работу, хочу поехать. Ещё есть похожая работа, в Польше, Германии. Может, туда лучше?
Пешеходик• 02 января 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Ну це напевне від людини залежить, моя мама купила 2квартири які здає і має свій від цього дохід, вчила я сама себе (працювала і заочно вчилась) квартиру чоловік купив, грошей від мами не беремо, і вважаю це вірно вона там важко працювала не для того щоб все мені віддати, а щоб мати нормальну пенсію
А ваша мама їздила коли ви були маленькою, чи коли ви вже були дорослою?
У вас не було відчуття що не вистачає мами
viter33• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
Ну , на любителя, один типаж. Всі на 1 лице
’Галя в розпачі - приїхала з чоловіком-китайцем в Китай та загубила його в супермаркеті’)))
Пешеходик• 02 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
в моєї знайомої мама вже майже 20 років там. З тих пір, як помер чоловік. Працює доглядальницею. По моєму, в неї і громадяество вже є. Чи щось інше, але проживає вона там офіційно. Дочці присилає 1 тис євро/міс. Україну приїжджає 1-2 рази на рік на свята. Виглядає гарно.
знаю. що в Німкччині така робота (не офіційна) оплачується набагато краще
Ну виходить що вони не суто прислугою працюють. Все ж таки з часом з´являється особисте життя, своє коло знайомих, друзів, відпочинок
Пешеходик• 02 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так, Італія прекрасна країна! Клімат, їжа. Якби в мене не було б сім´ї, сама б поїхала
Крижана бурулька• 02 января 2025
Ответ дляПешеходик
ні я вже навчалась на 1курсі, була самостійною, не палила, не пила, з друзів ніхто і не знав що я живу сама))
Ходила на роботу і заочно навчалась, мама гроші не висилала, бо мені хватало моєї зп, правда я за квартиру не платила, все на себе і навчання витрачала.
Khmelnichanka• 02 января 2025
Ответ дляПутающаяся
Так это и близко не ’хорошо’.
17-18 євро за годину в сфері догляду - це прямо мало? А скільки отримують санітарки в Украіні? Невже більше? Це якщо порівнювати порівнюване, а не рівень зарплати доглядальниці і айтішника.
Идеальная оптимистка• 02 января 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В Німеччині є робота. Вчіть мову та їдьте
А тут пишуть, що з В1-В2 знайти не можуть нічого, навіть фізичної праці.
То кому вірити?
Путающаяся• 02 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Это мало относительно стоимости жизни и условий работы.
Санитарка в Украине раз в день тряпку тягает и кашу по тарелкам раскладывает. Все
Бабулька• 02 января 2025
Ответ дляВилосипедниця
Так, вони відкладають, бо нічого не витрачають, живуть і харчуються у роботодавців. Насправді це як рабство, я бачила тих жінок після такої роботи, всі гроші відправляли в Уараїну своім дітям, щоб ті могли вчитися, а самі виглядають мʼяко кажучи не дуже…. Без зубів, постарівші дуже
Ну не все. У меня две знакомые замуж вышли на таких зароботках и очень неплохо
Путающаяся• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
Так, заробити на старість, можна сказати. Просто трохи заробити
А вы что - немного заработать дома не можете?
Khmelnichanka• 02 января 2025
Ответ дляПутающаяся
Ви працювали санітаркою в Украіні? Вони світу божого не бачать, тягаючи відра з їжею, судна і інше. Це дійсно важка фізична праця. І в Украіні і в Німеччині. Та в Украіні на цю зарплату ледве виживають, а в Німеччині - живуть…
Чемна панночка• 02 января 2025
Ответ дляПешеходик
Мені от шо цікаво. Я узнавала розцінки за догляд.
Щось там 800-1000 євро.
Це правда
Якщо так, то які ж це заробітки?
І як за ці гроші маєтки будують?
Живут у людей за которыми смотрят, тратят только на еду, либо едят за счет работодателя, вот квартиры и покупают.
Путающаяся• 02 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Ахаха). Санитарки света белого не видят? Судна санитарки? Вы давно в больнице были? Судна они носят только если это родственники оплачивают. Иначе - никто ничего носить не будет
Бабулька• 02 января 2025
Ответ дляПутающаяся
Ну идите поработайте, если там так легко. И бомжей моют и судна носят. Обосранными никто не лежит даже без денег.
Khmelnichanka• 02 января 2025
Ответ дляПутающаяся
Я б не узагальнювала і не знецінювала чужу працю. І якщо вже санітарки плюють в стелю і нічого не роблять, тоді не бачу сенсу в дискусіі.
Путающаяся• 02 января 2025
Ответ дляБабулька
Мне не надо). Но и санитаркой пойди устройся. У них денег в итоге больше, чем у медсестры, а работы и ответственности никакой.
И по поводу обосранный - сходите и
посмотрите. Лежат обрсранные в
памперсах, пока родственники не придут
Путающаяся• 02 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Как раз санитарки и ничего не делают. Не вижу смысла спорить по этому поводу
Пешеходик• 02 января 2025
Ответ дляПутающаяся
Кхм. Тобто лежить людина в гамні і лежить.
Най буде
У жінки в гінекології кровотеча в ліжку або серед палати хлюпнула, най буде
Вирвало когось най буде.

Ні. Санітарки, особливо суточні дійсно тяжко працюють
Khmelnichanka• 02 января 2025
Ответ дляПешеходик
Най буде
Вирвало когось най буде.

Плюс мільйон
Путающаяся• 02 января 2025
Ответ дляПешеходик
Най буде
Вирвало когось най буде.

Именно так. Люди в говне и лежат. Не делайте вид, что для вас это новость. Пол моют, естественно. Но это не круглосуточно происходит. Можно подумать прям вся геникология лентами крови коридоры украшает...
автор Покорительная • 02 января 2025
Ответ дляПутающаяся
Вдома могу,только на оплату жилья, хлеб и воду заработать.
автор Покорительная • 02 января 2025
Ответ дляЧемна панночка
Так и есть
автор Покорительная • 02 января 2025
Ответ дляПешеходик
Там ,говорять ще, що брудно. Так, море гарне.
из желе я• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
В мене дуже багато знайомих в Україні, мами яких роками в Італії. То машини, квартири купують. Тобто відкласти реально.
РАНЬШЕ было реально. раньше
Путающаяся• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
Так вы за границей на больше тоже не заработаете. Мир очень сильно изменился за последние 10 лет.
Самое лучшее, что вы можете сделать - это думать, как заработать больше дома.
Жена аллигатора• 02 января 2025
850 на руки після податків. Їсти готувати, закупка продуктів, миє, прибирає , годує, памперси міняє. 1000 максимум була на руки.
автор Покорительная • 02 января 2025
Ответ дляиз желе я
РАНЬШЕ было реально. раньше
Тут согласна, поэтому тему создала и спрашиваю.
автор Покорительная • 02 января 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Це де, в,Італії?
Зоя Жорівна• 02 января 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Это очень сложная работа, не только физически, но ещё и морально. Старики высасывают все енергию.
Автор, думайте над другими вариантами
А на чем основано утверждение что старики высасывают энергию? А родные старики тоже? Я последние пол года живу с пожилой больной мамой. Сама чувствую себя не очень. Сейчас на транквилизаторах. Настроение моё подавленое почти все время.
Зоя Жорівна• 02 января 2025
Ответ дляНастасья Пицун
в Италии нормальной зп не будет.
Там для итальянцев хорошая считается 1500 евро.
Баданте работать - ну такое...Не так много итальянцев сейчас могут себе позволить нанимать сиделку. Работы будет все меньше.
Плюс итальянцы еще и хитрые - часто читаю, как кидают на деньги своих работников
Баданде это прислуга кажется