Стрекоза любви• 15 декабря 2024

Лікарі гінекологи в Британії радять при хворобах жіночих …

Велике дослідження проходило серед британок відносно лікування рясних виділень, аденоміозу, ендометріозу, болем в статевих органах.
Одна з найпоширеніших порад серед лікарів була «змиритися».
Висновок такий: серед першої ланки лікарів багато некомпетентних з низькою кваліфікацією. Пообіцяли працювати над цим питанням.
У нас в Україні інколи є гіперлікування з нереальною кількістю препаратів, а в Британії ось такі випадки.
Тишком нишком• 15 декабря 2024
Нема в Україні гіперлікування.
В Україні, в таких випадках, гарно ’футболять’
Чорнобаївка• 15 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Нема в Україні гіперлікування.
Да ладно ))))
ГонУрова дівка• 15 декабря 2024
Змиритися з цим важко. У мене при аденоміозі були перейми такі самі як при пологах під час місячних, доки не вийдуть згустки. Щомісяця таке переживати це капець.
автор Стрекоза любви • 15 декабря 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Співчуваю. Є лікування від цієї хвороби?
ГонУрова дівка• 15 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Поставили мірену і я як знову на світ народилася)
Дивне створіння• 15 декабря 2024
Може комусь допоможе. Щоб менші спазми були від того, що виходять згустки під час місячних я приймаю залізо з вітаміном С.
автор Стрекоза любви • 15 декабря 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Це добре. І добре, що потрапили до адекватного лікаря.
Пацелуйнитуда• 15 декабря 2024
В мене років 10 назад по узд виявили аденоміоз, але ні один лікар не назвав це діагнозом. Хоча скарги були на болі, кровотечі, здуття, біль у попереку... і це все привело до неможливості завагітніти і великого спайкового процесу((( видалили трубу через це. Зараз на дієногесті....і все лікування
Не виправдовуюсь• 15 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Нема в Україні гіперлікування.
та як? гістероскопія, мірена, а останні років 5 ще й дієногест- ліки від усіх хвороб і прям з порогу
Сусановна• 15 декабря 2024
Подруга в Лондоні. Лікуватись по гінекології їде в Україну. Бо там або призначають гормони без обстеження, або нічого не роблять. А проблеми є.

А дитину ось везе до ЛОРа, бо отит не лікували, лише виписували знеболюючі і жарознижуючі. Пішли ускладнення.
Меряю линейкой• 15 декабря 2024
Блин, так в Украине тоже такого добра достаточно и не только в гинекологии. Но тут мы можем хоть найти толкового врача, в Европе/Англии с этим проблемы, да и частным образом оплатить 300 и выше евро за консультацию не все могут себе позволить
дамаАмстердама• 15 декабря 2024
В Британії і народжувати вдома норма,я була трохи в шоці коли дізналася,добре що народила до того як сюди приїхала. Дружина колеги чоловіка так народжувала молодшу дитину вдома з доулою. Чесно, для мене це трохи середньовіччя.
Тишком нишком• 15 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ендометріоз - чим допоможе гістероскопія?
Візан не допоміг, Мірену не можна через протипокази.
Взагалі всі говорили, що болі викликає якась невралгія або відправляли до психіатра. Треба було всім доказувати, що ти не псих. Доказала, коли ендометріоз вже сильно проріс в пряму кишку.
Та найгірше від того тільки мені :(
Смайлик• 15 декабря 2024
Ответ дляГонУрова дівка
І у мене так
Смайлик• 15 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Та найгірше від того тільки мені :(
Вибачте за питання, мені дуже актуально - як дізналися? На колоні було видно?
Тишком нишком• 15 декабря 2024
Ответ дляСмайлик
Ні.
Тільки мрт малого тазу з контрастом. Але показало не всі спайки. Я вмовила оперуючого гінеколога на лапару, вона вже тоді все роздивилася, які могла, ті злуки розсікла.
СамавиховуюКота• 15 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Ні.
Как вы себя чувствуете сейчас? Есть ли поддерживающее лечение? И у кого оперировались если не секрет? Прохожу обследование сейчас
Шлях до зірок• 15 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Та найгірше від того тільки мені :(
Какие противопоказания к Мирене?
Пацелуйнитуда• 15 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Та найгірше від того тільки мені :(
І в мене весь кишечник і органи малого тазу в спайках...видалити всі спайки було неможливо....а взагалі йшла на операцію по видаленню труби, а в результаті така картина...
Пупуговка• 15 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
є, повна зміна харчування на ПП, я поки не змінила все а не сіла на протеїни ізоляти кожного дня то в мене була нестача білка. я стікала кров’ю кожні місячні, прокладки тільки нічні +тампон й це могло бути на 15 хвилин, пила перець водяний .але від нього страшенно болить голова бо він просто звужує судини, коротше капець був, теж згустки з долоню розміром
Тишком нишком• 15 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Краще, в мене вже були такі болі, що знеболювальні не брали.
Турбує тільки кишечник. Але на резекцію кишки я ще не готова :(.
Оперувалася в своєму місті, відділення планової хірургії в пологовому.
СамавиховуюКота• 15 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Здоровья вам!
Завтра не пью• 15 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Можете детальніше про харчування?
ДинамоКит• 16 декабря 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Вы вылечились?
ДинамоКит• 16 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Та найгірше від того тільки мені :(
Не пробовали кальция д глюкарат? Мне кажется у меня с ним боль меньше стала и не так обильно.
Викачую яйцями• 16 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
И как вы сейчас?