Аноним Советчик• 02 января 2025
Можно ли ложиться спать в 10 вечера?
Хочу спать, вставать в 7. Но какой-то моральный блок не дает так поступить, вы позволяете себе ложиться так рано?
Іллюха Перчик• 02 января 2025
Ответ дляРуда ліса
Вам запрещают?
Самий здоровий сон.Якщо лягати в 22.
Іллюха Перчик• 02 января 2025
Ответ дляУгадайс
Нельзя, я ещё пойду поужинаю
Если постоянно кушать на ночь,можно ушатать свое здоровье.
Я_и_моя_собака• 02 января 2025
Тю... Якщо спати хочеться, то лягайте. Мене іноді о 19 виключає, то вже проблема, бо прокидаюсь серед ночі і не сплю до ранку, а вранці вже немає коли спати. А в 22 якраз непогано, до 6-7 ранку виспитесь.
Кнопкотиць• 02 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
Ложусь в 9 часов
О каких блоках речь?
Так уже 9. Или вы утром?
Шлях до зірок• 02 января 2025
Нет, я не могу ложиться так рано, потому что я проснусь в полночь и буду сидеть до 3-4 утра. Пробовала десятки раз, ну не могу, моё время сна с между полуночью и двумя ночи, так и ложусь
Грушки-яблочки• 02 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
Ложусь в 9 часов
О каких блоках речь?
И я в 21 спать ложусь
Это вот сбила график из-за каникул у детей
Педиатор_я• 02 января 2025
В 22:30-23:30 обычно ложусь спать, это не рано, тем более, если рано вставать
Іллюха Перчик• 02 января 2025
В мене є такий знайомий який цілий день спить,а в ночі прокидається і починає ходити.Їсти готувати,їсти,шуршати,брязкає посудом,ходить в туалет в ночі і дратує всіх тих хто хоче в цей час спати.
Khmelnichanka• 02 января 2025
Я - сова.
Та примусово привчаю себе лягати в 21.00 максимум.
Ще жива ))))))
Неваляшкина• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
По своему опыту могу сказать, ему может быть некомфортно находиться с теми, с кем он живет, потому старается разойтись с ними во времени
Іллюха Перчик• 02 января 2025
Ответ дляНеваляшкина
Я не знаю але мені здається що він трохи не в собі.В людини все навпаки.
Іллюха Перчик• 02 января 2025
Ответ дляdulenok
Я жаворонок. 22.00-Это мое время для сна. Легко просыпаюсь в 6.3-7
Ой ти жайворонок такий красівий.А як тебе звати?
короткопамятна• 02 января 2025
У вас якісь комплекси з дитинства, що батьки заганяли спати, а тепер ви типу доросла, і не хочете?
У мене все просто. Якщо я хочу спати, я йду спати. Хоч в 10 вечора, хоч в 11 ранку, хоч в 14 вдень.
Іллюха Перчик• 02 января 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Хріново
Уявляєте собі яка буде психіка якщо кожного дня лягати в 3 години ночі кожного дня?Це буде збій у всіх органах і сисиемах а найперше у психіці.Якщо не спати спочатку будуть галюцінації а потім людина може втратити звязок з реальністю.
Мадам Подлинник• 02 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Та й психіка і зовнішній вигляд