Фісташкова кава• 03 января 2025

Я фотограф. Скільки заплатили б за зйомку?

Вперше на цьому сайті. Буду рада будь-якій критиці) Після парочки відповідей напишу вартість зйомки. Це не реклама, не лишаю посилань, просто цікаво, як ви оціните. Залишаю скріншоти, якість фото в оригіналі, звісно, краща. Дякую за вашу думку)
Oksania_mama• 03 января 2025
Якість фото висока.
Але ви не вмієте гарно знімати звичайних людей. Вони у вас і получаються звичайними в неприродних позах з напряженими обличчями. Люди не захочуть викупати такі фото, де вони негарні.
Скромняшка• 03 января 2025
вот на эту влюбленную пару хочется смотреть, в отличие от пары в старпосте... как-то пошло они смотрятся
Банка з медом• 03 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Роботи автора для мене не хороші і не погані.
Вибачте , автор, але так сфотографувати я і сама б себе змогла. Ці знімки якісь « пласкі».
Я рідко звертаюсь до фотографів , але якщо вже роблю це то обираю людина яка може зазирнути дещо глибше, впіймати настрій , емоцію.
До прикладу перше фото ваше , інші - те про що я говорю. І там і там модель позує але для мене різниця очевидна .
Можливо це прийде з досвідом, а можливо справа в природньо у таланті .
Дуже класно, підкажіть, буль ласка, хто цей фотограф, він в Києві?
Метелик• 03 января 2025
Я з Дніпра, замовила б у вас фотосесію
автор Фісташкова кава • 03 января 2025
Ответ дляМетелик
Я з Дніпра, замовила б у вас фотосесію
Приємно так))
автор Фісташкова кава • 03 января 2025
Ответ дляOksania_mama
Якість фото висока.
Дякую за конструктив!
автор Фісташкова кава • 03 января 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Який гарний і людяний коментар, вже хотілось втекти з теми, після помиїв і зміїних нелюдських коментарів, наче поскаженіли, зійшли з розуму і забули як люди мають між собою спілкуватись, ввічливо, з повагою, та ще з незнайомою людиною! Але це Порадниця останніх років така стала, наче з зони потікали.....пройшли ті чудові колись часи, нажаль...єх....
Погоджуюсь) ❤️
Курочка• 03 января 2025
Ответ дляБанка з медом
Ви ж просите аналі та погляд зі сторони.
Фото не дуже, на мій погляд, я би до вас не прийшла. Чому такі сюжети примітивні? Перше фото- дівчина з надутими губами у закритій позі дивіться у бік...Вам хотілося романтично та загадково, а виглядає смішно. Друге фото- це мрак. Пара виглядає примітивно та зняті у невигідному ракусі. У чоловіки короткі ноги та велика дупа. Дівчина з коротенткими ногами. Поза вульгарна, може у когось така поза виглядала б сексі, але ви не змогли так зняти, у вас просто ВУЛЬГАРНО та НЕКРАСИВО.
Третя фотка- обрізаний тулуб дівчини демонструє манікюр на размитому фоні.....Четверте фото- це просто звичайне фото), як з мого телефону. П’яте- жінка лежить на сходах, виглядає дивно, світло не компліментарне. Отже, мені не сподобалося, вибачайте
Мужчина стоит так, будто у него прихватила спина и он держится за столешницу т.к. ему больно пошевелиться
ГейТуда• 03 января 2025
Ответ дляPrervana
Я совершенно не в теме рынка сейчас, но за двухчасовую прогулку по улицам с ’репортажной’ съемкой и получением 10-15 фоток с минимальной цветокоррекцией - заплатила бы гривен 800
Я не фотограф, цін не знаю. Але розумію наскільки ви знецінили чужу працю. Фотограф тягне на собі кілограм 10 всякого обладнання. Плюс потім фото обробляє. Така робота в принципі не може коштувати ні 800 грн, ні 1500. Я думаю значно дорожче. За 800 грн це з подружкою піти, на телефон ’покладатися’ і потім зайти на піцу та каву з тістечками у кафе. Якраз 800 грн залишите.
Prervana• 03 января 2025
Ответ дляГейТуда
Может пойти на Новую почту, там тягать - всю смену. И не фотик, а коробки. И не за 800 в час-два, а за 800 в день😆
ГейТуда• 03 января 2025
Ответ дляPrervana
Ви на мінімалці працюєте чи звідки така злість? Фотограф, перукар, косметолог, лікар ніколи не бувають дешевими. Дешева рибка - погана юшка...
Мию вікна у мороз• 03 января 2025
4 фото не очень, остальные норм. Сколько стоит фотосессия - не знаю, поэтому ответить на вопрос не могу
Prervana• 03 января 2025
Ответ дляГейТуда
Не угадали
Можете хоть 100500 заплатить, я ж не возражаю😆
Белая котичка• 03 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
складно пояснити іншим, якщо вони ніколи цим не займались
проте лише на те саме обладнання йде мінімум 5 тис дол(
Спасибо оценила бы фото на спасибо ))) Спасибо вам автор.
Тем более на фото знакомых нету
Піна• 03 января 2025
Тільки перше фото подобається, гарне. Інші якісь незрозумілі, для чого та драбина, що в цьому цікавого, або чоловік цілує дівчину, все біле, виділяється пузо в чоловіка, почуттів, емоцій не видно, або дівчина закинула руки над головою, відчувається штучність постановки, незручність, вимушеність.
Пишущаяся• 03 января 2025
Мені за композицією жодне фото не сподобалося, хіба те, де дівчина напівлежить на дивані, але там в неї губи стрьомно вийшли, наче в неї над верхньою губою вуса, таке треба прибирати. Перше фото наче мало б бути цікавим, але там не зрозуміло на кому фокус чи на дівчині в дивній хустинці, чи на розмитій гірлянді, вони тянуть увагу одна на одну, і в решті решти питаєш себе а що це взагалі було. На другому фото пузатий хлопчина - перше, що кидається у вічі, та й взагалі дивна, знову якась неврівноважена композиція. Дівчина на східцях теж дуже дивно виглядає, скоріше за все це саме вона обирала одяг, а не ви, але це фактично все й зіпсувало, таке фото вимагає лакончіного одягу, а там в першу чергу звертаєш увагу на оту недолугу смугасту кофтину. Коротше кажучи, мені дуже подобається тільки третє фото, якщо підправити дівчині губу. Ну і відповідно, я б за такі не платила
Ду да ду да ду• 03 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
Погоджуюсь) ❤️
Как вы хотите расти как специалист,если не готовы воспринимать критику?или тема была в качестве рекламы?
Істеріомама• 03 января 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Автор принимает только положительные комментарии, остальных она назовёт завистниками и злыми тётками, тут каждый раз такое) темы со своими фото и работами, создаются для хвастовства и похвалы, критика им не нужна
Кудряшка Сью• 03 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
Вартість - 800 грн/година
Київ)
Ще є чому вчитись
Дякую за коментар)
Эх, у вас коллег в этой ценовой категории в Одессе нет?
Усміхайлик• 03 января 2025
Я не фотограф. Но фотографирую красоту моментов
Купи слона• 03 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Ну блин, как-то совсем не красиво
И фото
И ответы
Читаю ответы автора и в шоке. Ну реально похвал хотела! Преставляете, если она такой токс и хамка, как отвечает тут, то как с ней энергетически взаимодейситвовать и раскрываться душой на съемке?!
Ду да ду да ду• 03 января 2025
Ответ дляІстеріомама
Причем ее не просто захейтили,а называют конкретные фото и проблему
Купи слона• 03 января 2025
Ответ дляДідова баба
Про качество фото ничего сказать не могу, не разбираюсь. а вот постановка не нравится ни на одном фото. На втором пара выглядит так, как будто сексом сейчас займется) Я бы к такому фотографу не пошла.
Я понимаю. что это была задумка автора: живое фото, будто сейчас займутся. НО интерьер не живой, движения и жизни в телах пары нет. На мой взгляд, задумка как раз не удалась. Может, ошибаюсь, и задумка была друга. Но мертвая кухонная поверхность и жизненно-обнимающаяся пара - то таке...
Ду да ду да ду• 03 января 2025
Ответ дляКупи слона
Скорее радость от окончания ремонта,мы успели до НГ)
ПП-шница• 03 января 2025
Ваші фото художньо не естетичні.
Перше фото все в темному , все злилося,не бачу акцента;
друге взагалі негарне, білі носочки, що перерізають ноги, вагітний живіт хлопця вперся між ніг дівчини;
третє - чаклунство рук як у п’яної;
четверте- звичайне у русі;
п’’яте провінціальна поза молодиці, яка дуже хоче виглядати сексі, ще на драбину залізла для більшого ефекту.
Авторе, йдіть на якісь курси, бо жодна з фотографій мене як замовника не зацікавила
Купи слона• 03 января 2025
Ответ дляНеначасі
І ось ще частинка фото людини. То я відкрию карти, людина знімає на 16 про Макс айфон, а ці фото на 14 про Макс айфон, тому про 5 к € на апаратуру може бути, та результат не гарантує
А что это за шприцы постоянные? И на лестничке над водой - такое... Тут на последнем фото грудь некрасиво висит в декольте.
Запасная спина• 03 января 2025
Нормальні фото, мені подобається. Перед війною замовляли фотосесію у Єгипті, ото жестяк. У всіх були ідеально білі зуби, всі фото с зеленуватим відтінком, включаючи обличчя і в стилі 90, типу сидить чоловік з сином, а я зверху у сердечку. Ледь вибрала штук п´ять по фотографа було школа.
Стервочка• 03 января 2025
Мені не подобаються постановочні фото. Якісь… як пластмасові квіти. Ніачьом
Автор, а з чого ви вирішили, що ви фотограф?
Істеріомама• 03 января 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Дело в том, что дурочек полно, так что будет у автора работа в любом случае) Это то же самое, как с курсами и коучами, они десятки тысяч долларов зарабатывают, а тут все фукают на инфоцыган. Лох никогда не вымрет) так что тема ни о чём
Перекус беру завжди• 03 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
не свистите. я в прошлом фотограв, сейчас в смежном направлении работаю. Вся эта аппаратура за 5КА долляров не оправдывает себя если человек с качерой банально не соблюдает банально пропорции и компоновку в кадре