Фісташкова кава• 03 января 2025

Я фотограф. Скільки заплатили б за зйомку?

Вперше на цьому сайті. Буду рада будь-якій критиці) Після парочки відповідей напишу вартість зйомки. Це не реклама, не лишаю посилань, просто цікаво, як ви оціните. Залишаю скріншоти, якість фото в оригіналі, звісно, краща. Дякую за вашу думку)
автор Фісташкова кава • 03 января 2025
Ответ для3@йk@
Гарні фото. Тут обсирають всіх і вся. Навіть якби ви фотографували для Вог))). Ціна 1000-1500 за год.
Дякую🙏🏻
автор Фісташкова кава • 03 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Насчет денег в целом: я бы заплатила больше озвученной цены, если бы фотограф меня расслабил и научил любить фртосессии хотя бы в пределах одной текущей.
Поэтому всем фотографам рекомендую вкладываться не только в технические возможности, но и в свою ’харизму’)
Теж правда)
автор Фісташкова кава • 03 января 2025
Ответ дляРегионщица
Автор, я не знаю сколько сейчас стоит фотосессия, но я бы была расстроена получить такие фото. Человек всё таки хочет получить ’удачные’ фото, а у вас все получились некрасивые, подчёркнуты все недостатки
Шкода, що ви бачите лише негативні сторони)
Ms. Android• 03 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
Дякую!
И ещё Вам лайфхак от моей давней подружки-фотографа с именем. Когда-то она ходила по улице и снимала просто людей с их разрешения. Знаете после каких фото, она стала узнаваема и заметна? После фотосессий пожилых женщин) не знаю как она это делала, но передача в фото целой жизни этих людей была неимоверная. Глаза, морщинки у губ, улыбка.
Короче, ищите свое)
3@йk@• 03 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
100%. Фотограф має бути хорошим психологом. Треба відчути людину за короткий проміжок часу. Не кожен може
Яжемать Мне можно• 03 января 2025
Особливо насмішив мене той товстунчик в білих шкарпетках, білій сорочці, яка тріщить на ньому, зі складеними руцями. Пристрасть палає, все говорить про пристрасть. Головне, все чисте і незаймане, білосніжне, де шматочок ялинки, нагадування про новий рік, а блиск навколо, як комплімент прибиральниці, яка була напередодні, все надраяла. Ой...бляха муха.
Prervana• 03 января 2025
Ответ для3@йk@
Такі люди не вкладають нічого в свій розвиток
А работодателю/клиенту по барабану, сколько там куда кто вкладывает. Он результатом вложений пользуется, а не процессом. Автор пока в процессе. Вот как навкладывается и станет мегапрофи, тогда и будет цены рисовать.
Прилипало• 03 января 2025
Дуже ’натягнуті’ у всіх пози. Це, звісно, більше моделей стосується. Ви як фотограф не зуміли їм підказати як буде краще, очевидно малий досвід.
Друге фото смішне)
Яжемать Мне можно• 03 января 2025
Ответ дляПрилипало
Друге фото смішне)
І я про це.
3@йk@• 03 января 2025
Ответ дляPrervana
Свою працю треба цінувати. Поки сама не почнеш - ніхто не буде!
Ms. Android• 03 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Вообще с фотографом ты сразу понимаешь в предварительной встрече комфортно тебе будет или нет работать. Я знаю одного супер профи, который матом орет на фотосессии. Но кому-то норм. Так он ещё и обнаженкой занимается на минуточку.
Яжемать Мне можно• 03 января 2025
Автор, вчіться. Це не той рівень який вас зробить унікальною в цій професії.
Prervana• 03 января 2025
Ответ для3@йk@
Ага. Каждый суслик - агроном. Вот так он себя ценит, да
3@йk@• 03 января 2025
Ответ дляPrervana
Ми з вами якось про різні речі)))
Це не накляцати за год фоток і віідати клієнти. Це ще пару годин роботи
Яжемать Мне можно• 03 января 2025
Ответ дляPrervana
Пургену мне• 03 января 2025
Ответ дляPrervana
Ну надо же, а другие люди за 800 гривен в день с 9 до 18 пашут. 800*22=17600. Обычная ЗП, для многих так даже недосягаемая
Вы во столько же свою работу оцениваете?
Сунуся в чужі справи• 03 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
складно пояснити іншим, якщо вони ніколи цим не займались
проте лише на те саме обладнання йде мінімум 5 тис дол(
і що?? обладнання це завжди дорого. В любій сфері.
Труп нареченої• 03 января 2025
якби мене отак виставила якась фотографиня на порадниці за мої ж гроші, я б до неї більше не звернулася

фото з нареченою бліде ніяке просто якість краща ніж в айфона і боке розмило але це все обʼєктив зробив

оці пози одні і ті ж як на 1-3 фото в кожного місцевого фотографа, сама була на такій фотосесії коли фотограф постійно показувала одні в ті ж пози як у всіх її клієнтів

на сходах норм але не вистачає кольору і видно що у вас не має смаку та стилю поки все повторене з референсів

ось я на новий рік купила собі фотік, я нуль в цьому перше фото кота
фотік все зробив за мене, то що мені тепер називатися фотографом))
Сунуся в чужі справи• 03 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
я ще вірю в хороших людей 😁
ви вірите в клієнтів з грошима)
Сплюшка• 03 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Кстати о харизмах. Знакомая рассказывала, что ей подарили сертификат на эксклюзивную бдсм сьемку за сумашедшие деньги. Пришлось докупить бельишка под этот случай. Фотограф мужчина, она пришла со своим любовником, который и подарил ей сьемку. Короче все была в восторге, пригубили шампанского, музыка, фотограф отлично проработал и атмосферу тематики и вообще такой располагающий. Фотки конечно не для всеобщего лицезрения, я видела парочку и там реально хай-класс. Есть и обнаженка, но не пошлая, а именно как искусство.
Я к чему вообще - нужен свой стиль и своя фишка. Начинать конечно можно с портреток, свадеб, беременяшек и фото пар, но лучше на чем то одном. Кстати фотосессии с младенцами хорошо залетают, но аудитория конечно не простая.
3@йk@• 03 января 2025
Ответ дляПургену мне
Ага))) кожен хоче щоб за його роботу платили добре, а чужу можна знецінювати.
автор Фісташкова кава • 03 января 2025
Ответ дляТруп нареченої

а кіт не проти публікації фото?😁
автор Фісташкова кава • 03 января 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
ви вірите в клієнтів з грошима)
якби брала більше, ніж 800 грн - так можна було б говорити)
Яжемать Мне можно• 03 января 2025
Ответ дляТруп нареченої

Красунчик котусік.
Нічого вдягти• 03 января 2025
Ответ дляPrervana
Это стабильная зарплата, с больничными и пенсией
Коко Шанель• 03 января 2025
1 фото - жахливий вираз обличчя моделі
2 фото - жахливо все, принаймні можна було порадити їм інший одяг
3 фото - ’вуса’ від гіалуронки дуже псують вигляд, у вас немає ретуші?
4 фото - мені сподобалось
5 фото - нижнє чи ліве стегно моделі виглядає, як у дистрофіка, немає природнього об´єму
Сунуся в чужі справи• 03 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
а ви вважаєте, що 800 грн за годину це копійки? за півтора години в репетитора ви особисто готові платити 1200?? це теж дешево?
Нічого вдягти• 03 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Я погоджуюся з коментарем вище. Люди хочуть бути на фото гарними. У Вас ще звичайні фото. На них не видно плюсів зовнішності чи особливого ракурсу. Звичайний пузатий дядько. Звичайна наречена, де не сильно ідеальні руки, які треба було б прикрити чи обіграти вам. Камера підкреслює недоліки зовнішності. І не ображайтеся, але фотографувати ви поки не вмієте. І неважливо камера за 5 000 баксів чи 10 000...це від камери не залежить
У невесты толстые щеки висят - такие фото недопустимы!!!!
Дамасская Роза• 03 января 2025
Автор, напишите мне в личку, пожалуйста. Мне нужна коллаборация с фотографом не за все деньги мира (поэтому пока рассматриваю варианты начинающих фотографов). От меня - умение позировать, меня не нужно расслаблять и танцевать с бубнами вокруг, чтобы настроить на съемку. Я очень хорошо улавливаю атмосферу, живая и камера меня любит ) Давайте пробовать!
Труп нареченої• 03 января 2025
Ответ дляФісташкова кава
а кіт не проти публікації фото?😁
така вже їхня доля))
автор я не хотіла вас образити але знайдіть свій стиль кольори і беріть класних моделей з гарною зовнішністю для портфоліо, не виставляйте такі звичайні сімʼї з пузатими лисими чоловіками)