Домовенок Кузя• 03 января в 13:38

Якість ZARA Україна

Чи правда, що одна й та ж сама річ, замовлена на укр. Зарі буде гірша за якістю, ніж з іншої країни?
В мене подруга з Польщі теж не замовляє, принципово чекає Іспанію. Чи правда там краща якість, чи це міф?
Аноним_1858• 03 января в 13:40
Зара це не про якість, в принципі
Едимнаморе• 03 января в 13:41
Ответ дляАноним_1858
Зара це не про якість, в принципі
А що про якість?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 января в 13:41
Везде она одинаковая кривая-косая с нитками в карманах, единственное что в Заре стоящее - джинсы
автор Домовенок Кузя • 03 января в 13:44
Ответ дляАноним_1858
Зара це не про якість, в принципі
Я не кажу, що це супер якісні речі, а питаю чи є різниця з якої країни замовляти.
Але мені за такі ціни, як на сейлах ок якість (замовляла теж тільки з Іспанії поки).
ЖаннаНеАгузарова• 03 января в 13:50
Конєчно))Для Іспанії відшивають професіональні іспанські кравчині , а для України китайці, мароканці та Бангладеш))) Це все брєд який видумують баєри/посередники щоб хоч якось триматись на плаву. Бо в когось є хоч трохи мізків то вже давно самі замовляють в Україні і повертають що не підійде, а не чекають по три тижні і переплачують за те що хтось їм викупить десь за бугром. Я роками замовляю зару по 5 різним країнам, і якість однакова.
Жинси на дитину• 03 января в 13:50
Ответ дляДомовенок Кузя
Так , є різниця . Дивіться країну -виробника , вона може бути різна , ну і звісно , в Іспанію постачається краща якість
Принцепесочка• 03 января в 13:53
Я в Германии, всё такое же как и в Украине. Кто отшивает не знаю.
Томатико• 03 января в 13:56
Это ерунда. Качество одинаковой вещи одинаково во всех странах.
МастерЮля• 03 января в 14:05
Нет,бред
Г@Л@В@ломка• 03 января в 14:06
Конечно, правда. Zara, как и другие бренды, имеет отдельные линии на производствах по всему миру ’для Украины’.
Аналогично тому, как все производители продуктов питания имеют на своих фабриках отдельные линии и отдельные техкарты ’для АТБ’. По-моему, все это знают.
Свекруня• 03 января в 14:34
Ответ дляДомовенок Кузя
Немає різниці. До війни я постійно приміряла у нас в Дніпрі, а замовляла з іспанського сайту виключно через ціну, реально було вигідніше. А якість 100% однакова - ті самі тканини і так т само зустрічався брак.
Зараз по ціні вигідніше замовляти з українського сайту і головне є можливість повернення
Свекруня• 03 января в 14:43
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Перечитайте своє перше речення і зрозумійте, що Зара має магазини в понад 30 країнах, але для України відшиває окремо 🤦‍♀️
Це невигідно, нерентабельно тримати окремі лінії виробництва для окремих країн, тим більш для Зари, за умови що в них більше ніж 11 тисяч найменувань в рік.
Анонимба• 03 января в 14:44
Ответ дляСвекруня
Аналогічно. Також міряла тут, а замовляла з іншої країни. Вчора мені сукню привезли з Португалії, бо в них вже розпродаж, а в нас ні. Однаковісінька
Анонимба• 03 января в 14:44
Ответ дляСвекруня
Ви сарказм не понимаете?
Свекруня• 03 января в 14:46
Ответ дляАнонимба
Ви сарказм не понимаете?
Взагалі то так, але у вашому пості не спіймала. Вибачте, напевно це від того, що дехто реально думає, що для України окремо шиють гіршими нитками з гіршої тканини
Свекруня• 03 января в 14:47
Ответ дляАнонимба
Ви сарказм не понимаете?
Стосовно приватлейбл АТБ, то рецептура дійсно може відрізнятись і часто вага виробу трохи менша. Але іноді навпаки якість краща.
Парасюха• 03 января в 22:02
Ответ дляЖинси на дитину
Це маячна, якість всюди приблизно однакова