СпайдерВумен• 03 января 2025
Пампухи очікування та реальність, чому?
Дівчата сьогодні вперше робила пампухи і вони в мене вийшли зовсім не такі як в рецепті ,немов пиріжки жарені,не круглі не гладкі… чому? Що не так?
Думаю на фото зрозуміло де що 😳
Идууу--уууу блин• 03 января 2025
Ті, що круглі, плавають в олії, а у вас плоскі, наче на дні лежали, як котлетки.
СпайдерВумен
• 03 января 2025
Ответ дляМеряю от 0
В ютуб багато рецептів покроково.
В мене покроковий рецепт
Меряю от 0• 03 января 2025
Ответ дляСпайдерВумен
В мене покроковий рецепт
Лілія цвіт подивіться, ви їх виробляли не правильно
СпайдерВумен
• 03 января 2025
Ответ дляКошкинДом
Як грубі оладки виглядають. Може олії мало?
Мов би багато, і казанок в мене чавунний
Бадабум• 03 января 2025
Ответ дляМеряю от 0
Або Леся Кравецька.В них обох рецепти хороші. Конкурентки))
Ковбой Хагис• 03 января 2025
Ответ дляСпайдерВумен
😍 і я такі хотіла
Ваші по формі, наче в формочка смажилися
АсобеннАя• 03 января 2025
Возможно мало масла во фритюре? Или дело в тесте, рецепте, дрожжах. Сложно сказать не видя процесса вашей готовки.
По виду тесто не подошло у вас.
Меряю от 0• 03 января 2025
Ответ дляБадабум
Точно ще леся. Ліля вже давно не займається випічкою. Але рецепти гарні в неї
Айболитная• 03 января 2025
Ответ дляБадабум
Дякую, не чула. А рецепти Лілії Цвіт чудові і відео детальні на ютубі, дуже зручно.
Пенек Возмездия• 03 января 2025
Ответ дляСпайдерВумен
😍 і я такі хотіла
Обратите внимание на количество масла при жарке. Его количество и температура будут влиять на форму. Судя по форме у вас было мало масла при жарке
Капуста Маша• 03 января 2025
Ответ дляМеряю от 0
Чому не займається? Зайшла до неї на канал, останнє опубліковане відео 2 дні тому назад,там якраз випічка-пляцок
МадамОхмури• 03 января 2025
Больше на панкейки похоже. Я правильно понимаю, что вы хотели сделать пампушки з чесноком? Или пончики? Ваш сленг «пампухи» не очень понятный и на первом фото тоже что-то непонятное и неаппетитное.
Капуста Маша• 03 января 2025
Ответ дляМадамОхмури
Пампухи є не лише з часником, а,наприклад, як варіант різдвяної випічки « пампухи з маком, з вишнями» і так далі, частіше всього роблять пісні на Святвечір. І так, вони саме пампухи)
СпайдерВумен
• 03 января 2025
Ответ дляМадамОхмури
Пончики с сахарной пудрой
Просто красавица• 03 января 2025
Або мало олії, або не вистоялись добре і пішли на дно, після формування треба дати їм підрости. Я смажу в 1.5 л ковшику на літрі олії, пампухи не доторкаються дна, відразу плавають на поверхні.
МадамОхмури• 03 января 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Пончики с сахарной пудрой
На первом фото непонятно в что их вымазали
Добрая свекровь• 03 января 2025
Ответ дляМадамОхмури
обваляли в сахпудре раз несколько.
Меряю от 0• 03 января 2025
Ответ дляКапуста Маша
Ні, це мабуть старе. Вона тепер психолог Олена Солдан
Капуста Маша• 03 января 2025
Ответ дляМеряю от 0
Зайшла на ютуб канал, там же останнє відео 6 місяців тому)
Але ладно, немає значення. Відео є і відео хороші, тому можна готувати)
Добрая свекровь• 03 января 2025
надо хорошо их сформировать,придать круглую идеальную форму и жарить в хорошо разогретом фритюре,в большом количестве.
Меряю от 0• 03 января 2025
Ответ дляКапуста Маша
В неї вже новий канал, про психологію і сторінка в ІГ
Айболитная• 03 января 2025
Ответ дляМеряю от 0
Цікаво, кожен другий психолог, але молодець.