Сладкий лимончик• Изменено 04 января в 00:33
Матері постійно всі презенти не такі
Якось до столу купували віскі, яке завжди брали на всі свята. Мати також його раніше хвалила. Купила до різдвяного столу. Не таке. Погане. Підробка.
Наближається день народження. Знаю, що потрібні теплі капці. Скидаю варіанти. Всі їй не такі і все синтетика. Треба виключно натуральна шкіра, натуральна вівчина. Кажу: «ось вівчина» - «ні, вона не може бути натуральною».
Кажу: «обирай щось інше». - «нічого не треба».
І так постійно. Якось купила гольф - «я таке не ношу. Забери».
Навіть якусь дрібницю не можу вгадати, постійне невдоволення усім.
Як тут вгодити ?
Сиреневая цапля• 04 января в 00:35
Автор,для чего дарить подарки,которые ни вам ни ей не приносят удовольствие? Дарите деньги или просто поздравляйте словами
Пффф 100%• 04 января в 00:39
В мене свекруха така. Їй як не пробуй вгодити, вічно недовольна гримаса. Але їй і внук не такий, і син, і я, звичайно. Важка людина, тому не вгоджаю і не спілкуюся. З мамою складніше, але я би і не намагалася, краще дати грошима або не перейматися так, це такий тип людей, негативні і у всьому шукають погане
Сладкий лимончик
• 04 января в 00:45
Ответ дляПффф 100%
А у мене свекруха, навпаки, рада всьому. І набору полотенець і гелю для душу. Все подобається (а може й ні? Але із вдячністю приймає).
А з матірʼю ніяк не можу знайти спільну мову в цьому плані. Хочеться зробити подарунок, приємне. Оте невдоволення усім відбиває будь-яке бажання щось дарувати.
Стріляний птах• 04 января в 00:49
Меньше танцуйте перед ней, таким людям всегда все будет не так
Но вы же продолжите танцы с бубном
КротоТо• 04 января в 01:08
Ответ дляКашка-маняшка
Все они такие
Нет, далеко не все.
Слава Богу, лично я не сталкивалась с таким потребительским отношением родителей к своим детям.
Скорее наоборот: уже взрослые дети все еще считают, что родители им что-то должны. Например, умереть по-раньше и освободить жилье; или деньги (ну зачем пожилым деньги).
Ответ дляСладкий лимончик
Дайте гроші! Людину не переробити! Ну або 1 раз нічого не даруйте !
Люблю пиво• 04 января в 07:28
Попробуйте деньги,но думаю ответит,что ей ничего не надо,и не знает где искать и деньги не подарок. Можно ещё ходить с ней в магазин,чтоб сама выбрала.
Ниф_ниф• 04 января в 08:07
Ніяк не вгодити.
І не витрачати на це нерви і сили.
Не треба? Коробка цукерок і щире привітання.
І не витрачати на це нерви і сили.
Сколько_мне_лет?• 04 января в 08:12
Я б почала дарувати гроші, якщо і гроші не такі, то зовсім нічого. Всі будуть спокійні.
Блиск думки• 04 января в 08:37
Я своей свекрухе подушку пуховую купила, долго вибирала. Через неделю свекор притащил обратно. Ей на ней кошмары снились. Теперь это подушка моего мужа. Ей дарю сертификаты в еву на большие праздники