Не пириживай• 04 января в 11:57
Як вибрати собі пароочисник?
На що звернути увагу?
Топтунша• 04 января в 12:25
Ответ дляhrystia
Я б обрала Керхер, модель в яку можна доливати воду під час користування. Користувалась таким, дуже зручно. Замовляла б на оф. сайті. У них хороша підтримка ( брала пилесос) і можна отримати -5% за підписку або -7% до ДН.
+ у меня 4 серия с утюгом, но я им не пользуюсь, есть отпариватель, брала вдруг накроется, но там мощность хорошая он хорошо разглаживает…