Путем сдачи интересов Украины . Раху нужно добивать всем миром 🤨Ещё чуть чуть поднажать осталось и мы развалим эту империю Зла . Украина сейчас по качеству новых разработок оружия занимает 1 место в мире !! Рано сдаваться и становиться Рабами ( как ПМР, ДНР, ЛНР). Пример рабов , которых раха поюзала и закопала , сплясал у них на могилах « Березоньку». Раху нужно мочить
E-n-t-o-n-i• 05 января 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Вы на нуле? если нет то вы не имеете право решать за тех кто там.
Какое на нуле??
Оно или он или она, не ясно, по дивану гопачит.
Ей некогда
класс123-7dcf• 05 января 2025
Ещё чуть-чуть? 3 года войны прошло, враг за киллометр от Днепропетровской области, это ещё чуть-чуть? Думаю заголовок Зеля писал.
Светлана Борисполь• 05 января 2025
Ось найпростіше визначення терміну ДЕРЖАВА (історія, 6 клас). Проаналізуйте самостійно, які із складових держави ще про Україну, а які вже або зовсім ні, або до цього йде?
Державою називають територію з визначеними кордонами, населенням, господарством і політичною владою. Важливою ознакою держави є незалежність від інших країн. Основним законом держави є конституція.
Ответ дляСветлана Борисполь
А что не так с границами ??? Они у нас вызначены ещё в 91 году и признаны даже рахой говняхой и международным сообществом . Если раха нарушили международные договора и границы то что , границ у Украины уже нет ??
Viktoria_St• 05 января 2025
Ответ дляBrita
7 страниц не читала, но подскажите , автор из окопа вещает?
Или как все стандартные патриоты где-нибудь из польшигермании?
Конечно. Автор отстреливается, а манька патроны подает
Кудесница полесья• 05 января 2025
Ответ дляMarinamariana
Они как бы есть, но уже не наши
Кудесница полесья• 05 января 2025
Ответ дляmamaМия
О, любиме питання від стандартної порадниці. А наступним буде як в сусідній темі: «чоловік ваш воює-то таке, а от ви чого не в окопі?»
Ну так правильно. Все, кто за войну и ее продолжение должны сидеть на нуле и отвоевывать земли. Или кто за ваши хотелки обязан умирать?
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляmamaМия
Абсолютна логічне запитання. Чого його боїться стандартна забугорна або диванна войовнича жіночка? А в сусідній темі пишуть- ’чоловік то таке, а синів я вивезу’. Тож нема чого дивуватися наступному запитанню, про яке ви згадали.
Ответ дляQueen of spades
Може хтось має батьків чоловіка, що воює, підтримувати і його дітей піднімати?
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляmamaМия
Підтримуйте і піднімайте, але не воюйте чужими руками з дивану.
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляmamaМия
Я не за війну, я проти того, хто її почав. Хто її почав?
Ну проти, і що? Але ви ж не підете воювати проти того, хто її почав? Будете писати, що то повинні робити чиїсь чоловіки і сини.
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляmamaМия
Я взагалі ні з ким і не воюю, я підтримую і піднімаю. Тут, в Україні. І взагалі-що це за дибільна фраза про «воювати з дивану»? Як це і нащо її всюди ліплять?
Чому дебільна, бо не подобається тим, хто це робить?
Ответ дляQueen of spades
Мій чоловік воює, думаю одного від родини поки достатньо. Але я всіми фібрами душі бажаю перемоги своїй країні. Нехай це якесь нездійсненне бажання, але ніхто не забороняє мені його мати 🤷♀️ в чому проблема?
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляmamaМия
Чия проблема? Ви обурилися, що у авторки цілком логічно запитали дописувачки, де вона знаходиться.
Ответ дляQueen of spades
Так, тому що моя ситуація схожа-чоловік на фронті, я вдома з його батьками і дітьми. Мене б обурило, коли якась баба почала б мене кудись посилати.
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляmamaМия
В чому схожа ситуація? Так автор якраз та баба, яка хоче свої бажання втілити руками і смертями чужих чоловіків, синів, братів і батьків. Чоловік її воює літом на нудистських пляжах Одеси(подивіться її теми). Хоче автор, щоб було як вона хоче, то хай іде втілювати свої бажання безпосередньо на фронт.
Queen of spades• 05 января 2025
Ответ дляmamaМия
Ніяка баба нікого нікуди не посилає, поки друга баба не починає розказувати, що повинні робити для здійснення її бажань, чиїсь близькі і дорогі люди.
Ответ дляQueen of spades
В Одессе нахожусь уже 10 раз писала