Карамбулкул• 05 января в 15:43
Порадьте приватні пологові Київ/область
Народжували в Адоніс на Житомирській трасі, але вже немає його( лелека щось забагато негативних відгуків, планую КР
Млинці зі смайликом• 05 января в 15:46
Ісіда? Перший приватний пологовий в країні, великий досвід
Girly_girl• 05 января в 15:48
Остается только Исида из частных
А так - по условиям еще перинатальный центр хороший, но он государственный
месяцкие• 05 января в 15:52
Діділія
Ціни нижчі, ніж у приватних. Відділення при ДУС (Державне управління справами).
Забрызжу ядом• 05 января в 15:54
Подруга нещодавно в Лелеці народжувала, КР, ще й жир відрізали з живота паралельно - дуже задоволена
Простоваля• 05 января в 15:56
Рожайте в гос. Сейчас нормальные платные палаты.
Я стояла на учете в Адонисе, и лежала в том роддоме на сохранении, планировали та и рожать, но случились осложнения, а это только в гос. Лежали в платной 2х комнатной палате, все норм.
Напланетянка• 05 января в 16:05
И я в Исиде. Все понравилось, в отличие от первых родов, по договоренности, платной палаты в гос роддоме.
175см55кг19лет (она)• 05 января в 16:09
Народжувала першого в 7-му (просто ок), а другу в Лелеці - суцільне вау.
Якщо фінансів вистачає, то Лелека або Ісіда, не так часто ми жінки народжуємо, щоб не оточити себе комфортом
Чорнобаївка• 05 января в 16:35
А в мене негативний відгук про той Адоніс в Бузовій(
Я потім двічі народжувала у третьому пологовому, по домовленості з Манжулою, і дешевше і приємніше.
Зараз вагітна, то поїду народжувати до Львова, хочу поспати спокійно перед пологами хоч кілька тижнів
Карамбулкул
• 07 января в 19:21
Ответ дляКондуктор трамвая
І я теж за Ісіду ! Лікар Карашевський Б.В. - це ТОП !!
А який прайс на пологи?
Кондуктор трамвая• 09 января в 15:23
Ответ дляКарамбулкул
А який прайс на пологи?
На сайті в них є ціни
Також проводять дні відкритих дверей. Там можна прийти, познайомитися з лікарями, подивитися палати. Ще й смачненьким пригощають ))