svitochkaa• 05 января 2025

В Китае страшный вирус. Хуже ковида. Вакцины нету. Больницы заполнены

Берегите себя https://ua.korrespondent.net/world/4745271-likarni... Очень к детям цепляется
Краденые абрикосы• 05 января 2025
Пихуй уже,не торкает
Танюша• 05 января 2025
Тільки сьогодні переставляла пачку масок. Думала викинути.
Е, нє! Буду продавати по 50 грн
Танюша• 05 января 2025
Ой, дочитала що то в Китаї а не в Києві
Що ж, бізнес-план перенесемо на квітень
_Твоя_подруга• 05 января 2025
Уже писала- это вирус уже пол года как гуляет по Украине. Не такой он и прям страшный, но и легкомысленно относиться не стоит
annu-b519• 05 января 2025
Удалено администрацией...
Алина-1240• 05 января 2025
И что?вывели новый,тестируют на людям
Златка3377• 05 января 2025
Підозрюю ,що ним вже давно хворіють у нас,місяць тому син захворів на пневмонію,дитяча лікарня була переповнена дітьми з важкими пневмоніями,діти лежали в коридорах,багато було в реанімації під киснем
GarnoKvit• 05 января 2025
В каком именно месте он страшный? Вы сами-то статью читали?
LudaSHS• 05 января 2025
Дивилася випуск Анчі Баранової, каже нічого едакого, Ріст ОрЗ з вірусним компонентом, просто віруси завжди мутують.
Так все нові і нові штами будуть за історію людства.
Ирэн1983• 05 января 2025
Скоро будет вакцина)
LudaSHS• 05 января 2025
Кому цікаво Голубовська про вірус
https://www.facebook.com/share/p/1BMbvFx2tX/?mibex...

Метапневмовірус людини (HMPV) може спричиняти захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів у людей будь-якого віку, особливо серед маленьких дітей, людей похилого віку та людей з ослабленою імунною системою. Виявлений у 2001 році HMPV належить до родини Pneumoviridae разом із респіраторно-синцитіальним вірусом (RSV).

Натепер, за даними ЦГЗ, в Україні з початку сезону зареєстровано 13 офіційно підтверджених випадків, звичайно, реально їх більше.

Зараження відбувається крапельним шляхом, епізоди можуть повторюватись протягом життя. Захворювання частіше є легким (нежить, кашель), але може бути тяжким із розвитком фульмінантної (та, що швидко прогресує) дихальної недостатності. Останній варіант раніше спостерігався у пацієнтів з ослабленим імунітетом, після трансплантації легенів тощо.

Орієнтовний інкубаційний період - від 3 до 6 днів, а середня тривалість захворювання може змінюватися залежно від тяжкості, в середньому 7-10 днів. HMPV найбільш активний в помірному кліматі протягом пізньої зими та навесні.

Рентгенологічні зміни неспецифічні: «матове скло», ателектази, гіперроздуті легені, іноді - консолідація. Частіше двобічні ураження. ’
LudaSHS• 05 января 2025
Ще скопіювала вище
Я до чого, мої 2 знайомі перехворіли, думали просто кашель, дома пили сиропи , нурофен, і т д. Температура пьо висока, або наприклад багато днів 37-37.3
Вчасно до лікаря, запідозрили пневмонії.
Тож дістаємо пульсоксиметри, при нагоді.
Mrs.Ochmonek• 05 января 2025
Від страху імунітет працює гірше, так що відставити паніку. Віруси є мільйони років, людство виживало і зараз виживе.
Не зважаючи на вакцини))
Дева Мария• 05 января 2025
Не вовремя вы тут . Сижу в кафе , все кашляют