Підмітайло• 05 января 2025

Як розуміють що батько із свідоцтва про народження - то саме той, а не інший?

Тупе питання:)
У дитини в свідоцтві про народження стоїть ім*я батька. Наскільки я знаю жінка навіть "зі слів" може написати якесь прізвище-ім´я.

Наприклад стоїть у дитини в свідоцтві що батько Петренко Олександр Андрійович. А як зрозуміло що батько саме цей Олександр Андрійович а не інший Олександр?))) Тупо звичайно, але чогось не допетраю - чи може в майбутньому дитина подати на спадок, вказавши що вона дитина ІНШОГО Олександра Андрійовича?)) Типу в свідоцтві ж ФІО батька співпадає.... а як розуміють що це саме цей чи інший чоловік?)))
ХвилювАллочка• 05 января 2025
Ответ дляВсе до блиску
Если не расписаны?
чи було визнання батькiвства?
Залізна пані• 05 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
У мой дочери ( я - мать-холостячка ) никаких ИНН и дат рождения в графе ’мать’ нет .
У меня в дие есть, в оригинале нет таких строк
Принцепесочка• 05 января 2025
Ответ дляГуляю босоніж
В графе гражданство записывается гражданство матери и никаких прочерков
Я имела в виду не гражданство ребенка, а гражданство отца. У отца, записанного со слов, всегда прочерк в графе гражданство
Все до блиску• 05 января 2025
Ответ дляХвилювАллочка
чи було визнання батькiвства?
Когда оно происходит и как ?
Гуляю босоніж• 05 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Нет, никакого прочерка нет. Гражданство отца,как и фамилия,записываются так же как и у матери.
И да, сделано это для того,чтобы защитить ребенка от случайных Шерлоков, которые захотят покопаться в его родословной. Свидетельства детей у которых есть юр отец и у которых нет-совершенно одинаковы
Перловая Кашка• 05 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Нет там прочерка . У моей дочери в бумажном свидетельстве написано ’Гражданин Украины’
Марфа Українівна• 05 января 2025
Ответ дляГага Газу
Знаю історію. Жінка була одружена, але фактично не проживала з чоловіком.
Народила дитину від богатого коханця, записала на чоловіка.
Коли дитині було років 5 , коханець помер.
Жінка подає в суд на встановлення батьківства.
Так і так, не хотіла руйнувати сім´ю тому вказала ім´я чоловіка. Я точно не знаю як, але була експертиза ( може ексгумація, може в морзі зразки біоматеріалу коханця були) але через тест ДНК вона довела що коханець батько дитини, змінила дитині свідоцтво про народження, подала на частину спадку, і таки отримала чудову сумму.
Прям казку розказали.

Вона щось отримала, бо рідні померлого погодилися на це.
Бо даже якщо ДНК аналіз підтвердив батьківство - в суді треба було пояснювати чому жінка до цього часу на потребувала допомоги коханця і він не визнав свою дитину.
Для драки• 05 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Посмотрела - в Дие действительно есть . А в бумажном свидетельстве о рождении - нет . Когда родилась моя дочь , Дию еще не изобрели .
Дія просто показує те, що є в реєстрах. І раніше в реєстрі були всі данні батьків. Нотаріус, наприклад, їх бачить і без Дії.
Гага Газу• 05 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Прям казку розказали.

Як як раз таки читала всі судові рішення.
Вона все гарненько описала, що оскільки суспільство засуджує позашлюбні відносини влниїз не афішували. Але батько дитину визнава, піклувався ( спільні фото).
Згоди рідних померлих там не треба було - бо це ж не їх майно ділили а померлого чоловіка спадок. А на спадок мають право всі спадкоємці.
Тест ДНК підтвердив що він є батьком.
Заповіту не було.
Так що...
Перловая Кашка• 05 января 2025
Ответ дляДля драки
Смотря когда было это ’раньше’ . Когда родилась я - никаких реестров в природе не было . . Когда родилась моя дочь ( в 1998 году ) - реестров не было тоже . Были Книги регистрации актов гражданского состояния . Толстые такие талмуды . А реестры стали появляться во 2й половине нулевых . Помню , в нотариальном архиве , когда я восстанавливала договор купли-продажи на квартиру , дамочка была страшно удивлена , что мое свидетельство о рождении было внесено в реестр в 2010 году , а не в 1971 . Чуть полицию не вызвала . Еле уговорила ее посмотреть , когда был создан тот реестр .
TANYA 0 0 0 0• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
ну а якщо реальний чоловік вказаний в свідоцтві - Петренко Олександр Андрійович
Може дитина після смерті іншого чоловіка, мільйонера Петренко Олександра Андрійовича, піти до нотаріуса і, тримаючи в руках свдоцтво, казати що це її батько?
Може і відразу родичі на тест ДНК подають і все
Можу брикнути• 05 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Нет. Громадянсво ставиться по громадянству матері, у батька буде громадянин України.. не несіть єрунду
За ким я буду?• 05 января 2025
Хто батько дитини знае мати и ДНК. Написано може бути все що завгодно. По роботі була присутня на судовому засіданні коли жінка народила дитину від коханця будучі в законному шлюбі. Дитина була записана на законного чоловіка😭
TANYA 0 0 0 0• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
мені після смерті батька тітка докидала що це не мій батько)
адле в метриці стояло ФІО - Іванов Іван Іванович (ФІО мого батька), і питань не було - чи рідний, чи не рідний

тітка на повному серйозі вимагала ДНК робити, ексгумацію проводити
Ну хитрожопа ваша тьотя я скажу, ви не рідна , значить спадок їй))
Можу брикнути• 05 января 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Дитина народжена в шлюбі вважається такою, що походить від чоловіка
TANYA 0 0 0 0• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
та вже повищала і на тій сра....ці сіла)
яку ексгумацію в селі проводити?
А яке має значення село чи місто???? Тьотя подає в суд , призначають судмедексперта і все роблять , тільки це все буде не дуже швидко і ну ще не дуже дешево, можливо той спадок того і не вартий і ще суд може не призначити
Можу брикнути• 05 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Не вносят паспортные данные и ИНН в свидетельство о рождении . Они в Дие из совсем другого реестра подтягиваются .
Из какого?
Перловая Кашка• 05 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
Из какого?
Реестр ИНН ведет налоговая . Реестр паспортных данных - миграционная служба . Это 2 разных реестра .
МинерАлочка• 05 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Я і не писала, що їх вносять в свідотво.
Тим не менше паспорті дані та ІНН РАЦС бере і саме по ним визначають рідство між людьми.
Можу брикнути• 05 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Я вам відкрию тайну, в актовому записі про народження , який містится в реестрі драцс є інн батьків дитини , і паспортні дані батьків, які були заявниками ... ще є взаємодія реєстрів
Перловая Кашка• 05 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
Что вы говорите ... В актовой записи о моем , например , рождении ИНН родителей нет - потому что я родилась в 1971 году , а ИНН ввели в 1996 году . Более того , мое свидетельство о рождении внесено в реестр в 2010 году . И само свидетельство о рождении у меня УССР . Я что , по-вашему , не родилась ?
Можу брикнути• 05 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Інн вноситься шляхом взаємодії реєстрів драцс і податкової . При чому тут коли ви народились? Якщо у батьків був інн -він автоматично підтягнувся дт реєстру драцс( якщо всі дані вірні) і при чому тут ваше свідоцтво срср і коли внесені в реєстр дані ? Ви хоч той реєстр бачили розумниця ?
Перловая Кашка• 05 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
Но это не значит , что ИНН есть в актовой записи о рождении . В мое случае ИНН в актовой записи о рождении нет . И да , я видела разнообразные реестры .
Можу брикнути• 05 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Де б ви їх бачили? Є в електронному актовому записі
Перловая Кашка• 05 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
У вас имеется доступ к электронным реестрам ЗАГСов ?
Можу брикнути• 05 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
У мене - да . З 20
автор Підмітайло • 05 января 2025
Ответ дляГейСюда
вас загрызла совесть, свое ли вы наследство забрали?
мені нудно
і мозок підкинув питання

моя спадщина моя за замовченням. всі, хто проти - пішли в небуття)
автор Підмітайло • 05 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Це робив нотаріус.
зрозуміло тепер
дякую!
автор Підмітайло • 05 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Прям казку розказали.

направді у мене знайома через ДНК і ексгумацію доводила рідство
і так, рідня чоловіка була проти
автор Підмітайло • 05 января 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
та зі своєю хитрожопістю пішла за курсом корабля
то таке..