Підмітайло• 05 января 2025
Як розуміють що батько із свідоцтва про народження - то саме той, а не інший?
Тупе питання:)
У дитини в свідоцтві про народження стоїть ім*я батька. Наскільки я знаю жінка навіть "зі слів" може написати якесь прізвище-ім´я.
Наприклад стоїть у дитини в свідоцтві що батько Петренко Олександр Андрійович. А як зрозуміло що батько саме цей Олександр Андрійович а не інший Олександр?))) Тупо звичайно, але чогось не допетраю - чи може в майбутньому дитина подати на спадок, вказавши що вона дитина ІНШОГО Олександра Андрійовича?)) Типу в свідоцтві ж ФІО батька співпадає.... а як розуміють що це саме цей чи інший чоловік?)))
ХвилювАллочка• 05 января 2025
берется выписка в загсе полная))))) там со всеми документами батька и матери
Підмітайло
• 05 января 2025
Ответ дляХвилювАллочка
так є типу зв´язок Дитина --- Батьки
Але ж нема звортньої ланки - що у ЦЬОГО мужчини ця дитина?)
щось мене на філософію потягнуло)
Залізна пані• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
так є типу зв´язок Дитина --- Батьки
щось мене на філософію потягнуло)
Там не пишут фамилию, только имя отчество, а фамилию матери, то есть несуществующий человек. У такого свидетельства нет цели засвидетельствовать что этот ребенок конкретного отца, на то там и выдаётся вытяг к нему что отец записан со слов матери, то есть отца подтверждённого нет
И это свидетельство соответственно не возлагает никаких прав или обязанностей на того отца или ребенка
ХвилювАллочка• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
так є типу зв´язок Дитина --- Батьки
щось мене на філософію потягнуло)
подивиться тут. який вигляд документу
там все про батькiв
Гуляю босоніж• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
так є типу зв´язок Дитина --- Батьки
щось мене на філософію потягнуло)
Ну мама і так у курсі, а хто ще по-вашому має розуміти той чи не той батько?
Підмітайло
• 05 января 2025
Ответ дляЗалізна пані
ну а якщо реальний чоловік вказаний в свідоцтві - Петренко Олександр Андрійович
Може дитина після смерті іншого чоловіка, мільйонера Петренко Олександра Андрійовича, піти до нотаріуса і, тримаючи в руках свдоцтво, казати що це її батько?
Забрала і не сказала• 05 января 2025
Имя можно назвать любое, но фамилию запишут по матери. Если вы Петренко, а отцом назвали Майкла Джексона, то запишут вашего ребенка ..Майкловна(Майклович) Петренко. Или соседа вашего назовете имя. Его тоже запишут, как скажете.
А чтобы претендовать на наследство, надо будет сдать тест днк в суде. Сдадите, и выяснится, что сосед и рядом не стоял
Залізна пані• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
Не може, я кажется все понятно написала
Підмітайло
• 05 января 2025
Ответ дляГуляю босоніж
ну типу людина може подаватися на спадок умовного мільйонера, показуючи свою метрику))
Гуляю босоніж• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
Якщо цей самий мільйонер при житті визнав дитину , то так, дитина буде спадкоємцем. Якщо це просто людина з однаковим прізвищем та ім´ям , то це просто збіг обставин і все
Забрала і не сказала• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
Сначала надо доказать родство. Прошлый век, честное слово.
Моль Моллівна• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
так є типу зв´язок Дитина --- Батьки
щось мене на філософію потягнуло)
Дитина, щоб родами на спадок, має доказати ,що цей чоловік її батько, принаймні ДНК. Якщо мама одинока, то в графі батько може бути видумане ім´я а от прізвище матері
Підмітайло
• 05 января 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
мені після смерті батька тітка докидала що це не мій батько)
адле в метриці стояло ФІО - Іванов Іван Іванович (ФІО мого батька), і питань не було - чи рідний, чи не рідний
тітка на повному серйозі вимагала ДНК робити, ексгумацію проводити
задумчивая мордочка• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
В смысле однофамилец матери? И дата рождения и год рождения совпадают?
Гуляю босоніж• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
Не може, для цього потрібно мати свідоцтво про шлюб матері з мільйонером/ визнання батьківства/ ДНК тест
Забрала і не сказала• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
Тетка может кидать до утра версии свои. Так и скажите ей - подавай в суд на днк тест. За ее счет все капризы
Підмітайло
• 05 января 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
може і таке бути
чому ні?
Підмітайло
• 05 января 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
та вже повищала і на тій сра....ці сіла)
яку ексгумацію в селі проводити?
Залізна пані• 05 января 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Кстати у отца вроде в той графе не стоит дата рождения, так что....это уже без вытяга сигнал о том, какое это свидетельство
Гуляю босоніж• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
Поки ви визнана дочка свого батька,ви не можете претендувати на спадок мільйонера, поки не доведете, що ви його дочка.
Забрала і не сказала• 05 января 2025
Ответ дляПідмітайло
яку ексгумацію в селі проводити?
А зачем эксгумацию. Пусть сама идет с родственниками. У вас у всех должен быть один родственный днк. Может саму тетку когда то нагуляли и выяснится, что она не из рода вашего отца. Вы ей там парируйте доказами)))
Залізна пані• 05 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Если отец записан со слов, то в графе Гражданство будет прочерк
Я сейчас в дие глянула своего ребенка свидетельство (я ом) - мои данные есть и дата рождения и ИНН, а про отца только Громадянин України
Перловая Кашка• 05 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Нет , не будет там прочерка . Будет стоять ’Гражданин Украины’ .
Гуляю босоніж• 05 января 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ни у кого из родителей дата рождения в свидетельстве о рождении не стоит. Свидетельство совершенно не отличимо от того, где есть юридический отец
Залізна пані• 05 января 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Сейчас гляну для интереса оригинал
Гуляю босоніж• 05 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
В графе гражданство записывается гражданство матери и никаких прочерков
Підмітайло
• 05 января 2025
Ответ дляГуляю босоніж
а що значить визнана дитина?
У мене в свідоцтві значиться Іванов Іван Сидорович.
Як розуміють що я донька цього Івана Сидоровича Іванова з Калуша, а не Івана Сидоровича Іванова з Києва?
Підмітайло
• 05 января 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
та хай йде бігати)
цікава історія, я послухала її розповіді про те хто де гуляв)