Червона калина• Изменено 05 января 2025

Про карму

Не хочу порівнювати із собою, тому порівняю 2 своїх найближчих подруг.
Перша: заміжня багато років, троє дітей. Чоловік і пив, і погулював, вона терпіла, бо діти, іпотека і так далі.
Працювала завжди за ЗП трохи більше мінімалки. Коли випала нагода щось змінити - категорично відмовилася, сказала що то неетично і навіть гірше і продовжувала далі жити нічого не змінюючи.
На сьогодні їй сорок, чоловік бухає, родину покинув, все тягне сама, дітей, іпотеку.

Друга - двоє дітей, коли чоловік загуляв - розлучилася та стала сурогатною мамою. Двічі здається.
Вклалася в маленький бізнес, перевчилася, потім купила житло, виглядає цілком забезпеченою та щасливою. Має 42 роки.
З першою подругою ще тоді посварилася як пішла в програму сурматеринства - та категорично засудила, багато казала про карму, прокляття і все таке.

Ось минуло вже майже 15 років з тих подій, здавалося б карма мала давно наздогнати, якби було за що.

Але .. перша все так же хейтить другу, друга знизує плечима і вважає першою повною дурою, що просрала власне життя.

То чи є ж життя більш ’правильне’?
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
В зеркало посмотрели? Поздравляю)
Бачте, як ви чітко зрозуміли що мова саме про вас)
А прикидаєтеся такою темною. Це від ліні навчатися?
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ дляУгадайс
Не за слова, а за дії, думки. Ну, напишу книжку, але Ви її не знайдете, знайдете, то може не читатиме. Допустім’Тернистий путь человека на Земле’.
І хто ж автор даного ’творіння’?
Ms. Сама прямота• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Вы пишите опой ерунду. Вы не можете знать каждый день жизни и кто чем занимался, вы ге можете заглянуть в душу и увидеть мысли, ненависть, зависть. И распинаетесь о посторонних людях за каждый их прожитый день
Нет идеальных людей, а оценивать можно по поступкам.
Угадайс• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
І хто ж автор даного ’творіння’?
Тобто? книга видана, вона має авторів
Клептоманка• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
То просто називають продажем лише недалекі люди, як ніц не тямлять вивчати)
Для вас же мабуть і донація печінки чи крові є продажем органів
Автор, нет ничего плохого ни в каком из сценариев. Каждый человек просто выбирает жизнь, которую живет. Не все женщины могут отдать своего ребенка от сердца, как и не все готовы трахаться со старикаии за деньги, не все готовы подавать на развод при изменах. Все мы разные и у всех свой выбор и психика. Нет ни кармы, ни правильных неправильных вариантов жизни
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Це на її погляд? Чи в неї помирала близька людина, дитина?
Необов´язково доходити до того, щоб помирати з голоду.

Залишилася сама з двома досадівськими дітьми.
Без освіти, без роботи, без житла.
13чудоСВЕТА• 05 января 2025
Сам факт - додуматься продать ребенка - уже аморальный.
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ дляУгадайс
Тобто? книга видана, вона має авторів
То напишіть автора, тому що ані Гуглу, ані ЖПТ даний шедевр невідомитй без автора)
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Як можна продати те, що тобі не належить?
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина

Без освіти, без роботи, без житла.
Та вы там как на подбор все.
База_птеродактилей• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина

Без освіти, без роботи, без житла.
Чому з голоду? В дітей буває онко, величезна купа невиліковних хвороб. Але на таки кроки зважуються небагато людей насправді. Мені цікавий початок. Вона взагалі працювала, в неї є батьки?
Мerida• 05 января 2025
Мне интересно, как первая платит ипотеку, растит детей и это все на минималку. Автор, вы слишком приукрасили
База_птеродактилей• 05 января 2025
Ответ дляМerida
Зауважте і виходить тягнути трьох дітей. Реально. Все робить самостійно. Як мінімум варта поваги.
13чудоСВЕТА• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Сама ідея і ця діяльність
Мerida• 05 января 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Да, живёт не плохо. А автор торгует своим телом и ищет поддержки.
Угадайс• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
В гуголі Є. Там декілька авторів було
Мerida• 05 января 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Трех детей!!! я решила , что двух. И ипотека и все сама. Красотка, что ещё сказать.
sim_sims• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Ну от гляньте, вище вже жіночка пише що да, продала своїх дітей.
Саме так і вважає моя подруга всі ці роки.
І що з того, що вона так вважає? Хтось вважає інакше. Життя барвисте.
База_птеродактилей• 05 января 2025
Ответ дляМerida
Але ж якось, вона в темі перетворилась на нерозумну, недалекоглядну, що вірить в карму. Автор вважає її темною, а людина може працює як коняка щоб тих дітей підняти. Так вона обрала, має право.
Алина-1240• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Так же как и вы, можете надеяться, что вас не коснется.
Я учусь жить в обществе,и давать отпор сразу.чего и вам желаю,научитесь понимать правила взаимодействия и отстаивать себя-легче проживете.не научитесь-затопчут
Мerida• 05 января 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
А что ещё автор скажет? Только обкакать
Алина-1240• 05 января 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Генетика,теория вероятности
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Та вы там как на подбор все.
Головне щоб бути кадекватнішою за вас, але це і так нескладно
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я не думаю, що під час онко є стільки часу чекати.
Не працювала майже, вийшла заміж в універі, бо завагітніла.
Батьки є, але участі в її житті не приймали.
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ дляМerida
В неї чоловік є, ну і плюс іпотеку взяли на 30 років здається, і це крихітна двушка, перепроблена з однушки.
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Сама ідея і ця діяльність
А що поганого в ідеї допомогти дитині народитися?
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляМerida
Ну да, на минималку троих и ипотека, и муж алкаш. Вторая безграмотная, торгует телом. И есть третья еще. Три подружки....
БезникаЯ• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Продала своих детей.
Да каких же своих-то , сурмамы, да простят меня за сравнение, это как инкубатор, она просто вынашивает чужой материал. Они просто сдают свое тело в аренду.
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Ну, тут картина вырисовывается уже. Женщины, сдающие тела в аренду
автор Червона калина • 05 января 2025
Ответ дляУгадайс
В гуголі Є. Там декілька авторів було
Категория: Езотерика, Теософия, Окултизъм