Червона калина• Изменено 05 января 2025
Про карму
Не хочу порівнювати із собою, тому порівняю 2 своїх найближчих подруг.
Перша: заміжня багато років, троє дітей. Чоловік і пив, і погулював, вона терпіла, бо діти, іпотека і так далі.
Працювала завжди за ЗП трохи більше мінімалки. Коли випала нагода щось змінити - категорично відмовилася, сказала що то неетично і навіть гірше і продовжувала далі жити нічого не змінюючи.
На сьогодні їй сорок, чоловік бухає, родину покинув, все тягне сама, дітей, іпотеку.
Друга - двоє дітей, коли чоловік загуляв - розлучилася та стала сурогатною мамою. Двічі здається.
Вклалася в маленький бізнес, перевчилася, потім купила житло, виглядає цілком забезпеченою та щасливою. Має 42 роки.
З першою подругою ще тоді посварилася як пішла в програму сурматеринства - та категорично засудила, багато казала про карму, прокляття і все таке.
Ось минуло вже майже 15 років з тих подій, здавалося б карма мала давно наздогнати, якби було за що.
Але .. перша все так же хейтить другу, друга знизує плечима і вважає першою повною дурою, що просрала власне життя.
То чи є ж життя більш ’правильне’?
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляДева Мария
Из прошлой жизни карма , это основное ,с чего складывается ваша жизнь / муж , достаток, профессия , даже внешность . Быстрая карма существует при жизни , но при чем тут суррогатное ? Она сделала доброе дело , вот у нее и сложилось все
Продажа детей офигенно доброе
Червона калина
• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Так вы же тут распинаетесь, что кармы нет. Оказалась - есть
Я вас питаю де вона)
Поки ви не спромоглися відповісти на це просте питання
Самая СоветЧиваЯ• 05 января 2025
Автор, вам по ходу не понять.
Да, на всё есть карма. Значит, ещё не время, если не настала.
Усміхайлик• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Родители молодцы, но есть ещё бабушки и дедушки с обеих сторон.
Дедушки и бабушки обычные, я их всех хорошо знаю, никто ни у кого мужей/ жён не уводил, колдовством не занимался - все продукт совка, это тогда смешным было, всю жизнь честно пахали.
Алина-1240• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Не верующие в карму завистливые, они себя этим утешают, что сколько не делай зла, ничего не будет, ага, ага
Вы можете верить во что угодно
Угадайс• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
То карма працює лише після сорока?
Вона спрацює на внуках.
Червона калина
• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Они жили внутри женщины и питались ее кровью. Вся ее судьба и и детей коснется
Схоже, вас вже настигла і ви народили вампірів що харчуються кров´ю
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляОлеся Польова
Я душа. А тело это мой временный ’костюм’ на эту жизнь
Ваша душа в теле. И в этом же теле временно были ваши дети, с их телами и их душами
Олеся Польова• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Это к чему ?
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
ТОму що поки навчилися лише в жіночий організм переносити ембріони.
Якщо вас чи ваших дітей виносила корова - так поділиться знаннями з вченими, впервнена що вони будуть щасливі вивчити та перейняти такий досвід.
Так вас надо рассказать про поживни речовини. Може ж вони не знають
Угадайс• 05 января 2025
Ответ дляОлеся Польова
Вы что шутите ?))))
Послание к Галатам 6:7-8
Не обманывайтесь: Бог поругаем не бывает. Что посеет человек, то и пожнет: сеющий в плоть свою от плоти пожнет тление, а сеющий в дух от духа пожнет жизнь вечную.
Карма действует всегда.
Послание к Галатам 6:7-8
Карма действует всегда.
Ось так: Матвія 18:18 УТТ
Запевняю вас: усе те, що зв’яжете на землі, буде зв’язане на небі; і все те, що розв’яжете на землі, буде розв’язане на небі.
Червона калина
• 05 января 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Автор, вам по ходу не понять.
Так нема її) За 15 років не було, і тут раптом прийде?
Олеся Польова• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
К чему клоните ? В моём теле ещё много оливье например
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Тітка, що стверджує що плід харчується кров´ю матері, когось називає безграмотним)
Не когось. А вас
Угадайс• 05 января 2025
Ответ дляОлеся Польова
Дети не отвечают за родителей. Они просто приходят по СВОЕЙ личной карме в тот род, семью , в которой заслужили быть
Є ще Родове
Червона калина
• 05 января 2025
Ответ дляУгадайс
Вона спрацює на внуках.
Чому саме на внуках?
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Я вас питаю де вона)
Придет, не переживайте
Олеся Польова• 05 января 2025
Ответ дляУгадайс
Ось так: Матвія 18:18 УТТ
Это о карме(материальный мир, сансара) и о акарме(отсутствие кармы, духовный мир). Вы к чему это , какая логика ?
Червона калина
• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Інколи корисно читати шкільні підручники.
Ну щоб вампірів не народжувати потім, як ви)
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Вы не знаете, чем ваша мама и бвбушки занимались, но вы точно знаете за соседей, каждый день их жизни. Серьезно?
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляАлина-1240
Вы можете верить во что угодно
Так же как и вы, можете надеяться, что вас не коснется.
Червона калина
• 05 января 2025
Ответ дляУгадайс
Ось так: Матвія 18:18 УТТ
Ну тобто сурогатна мама розумничка, бо саме вона народила для Творця на одну душу більше.
Душу, яка без її допомоги не з´явилася б на світ.
Зліпок ступні• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Полилось содержимое...
13чудоСВЕТА• 05 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Да. Перша наша подруга все життя твердила що другу колись наздожене карма, бо вона продала дітей заради благополучного життя і все таке.
Яке йшло таке й здибало. Це про вас всіх
Ms. Сама прямота• 05 января 2025
Ответ дляОлеся Польова
Не смотрите так поверхностно. Карма не только за эту жизнь, а и за сотни жизней перед этой. Мы не знаем что у них было там
Какой смысл отрабатывать то, о чем не помнишь или не знаешь? Вы видите смысл в этом? Я - нет.
Червона калина
• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Не когось. А вас
Навряд чи комусь може бути цікава думка тітки, яка вважає що дитина в утробі матері харчується її кров´ю
Угадайс• 05 января 2025
Ответ дляОлеся Польова
То що за справи тут, отримаємо там
Червона калина
• 05 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Придет, не переживайте
Так я і не переживаю, бо знаю що такого не буде)