Коко Шанель• 05 января 2025
Что хотите себе купить из парфюмов (неважно флакон или несколько мл)?
Меня много• 05 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Я такий шукаю теж, простий)) де плануєте купувати?
Ще не шукала) на кремчике мабуть. Або обрана, якщо там є
Розбещена цяточка• 05 января 2025
Ответ дляparele
На офіційному.
Підкажіть, як замовляли звідти в Україну? Самі? Яким перевізником?
Розбещена цяточка• 05 января 2025
Ответ дляМеня много
Ви щось пробували ще з бутікового Герлен? Я хочу познайомитись, але не знаю з чого почати🙈
В Україні їх нема, якщо сподобається треба буде шукати де і через кого замовити))
Але вони такі цікаві…
Меня много• 05 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Але вони такі цікаві…
Так, тестувала але не всі) ці сподобались, ніжні, природні, дуже інтелігентні;) але зовсім не стійкі на жаль
Musc Outreblanc
Angélique Noire
Néroli Outrenoir
І цей персик новинка, дуже хочу спробувати
Musc Outreblanc
Angélique Noire
Néroli Outrenoir
сою не люблю• 05 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Але вони такі цікаві…
Питали не мене, але я пробувала : Радісну Туберозу, Варварську Розу , Подвійну Ваніль і Чорну Ангеліку.
Рекомендую почати з туберози - дуже яскравий квітковий аромат, шлейфовий, весняний, білоквітковий (туберози як такої там нечутно). Я не втрималась, взяла флакон.
Ще ДУЖЕ гарна Angelique Noir- не можу розкласти на складники, чиста розкіш, з ледве помітною гірчинкою.
Ваніль теж одна з найкращих, на мій смак, трохи квіткова.
І Роза - натуралістична, трохи з кислинкою, класична і дорога.
Перші два мені видаються унікальними.
Розбещена цяточка• 05 января 2025
Ответ дляМеня много
Musc Outreblanc
Angélique Noire
Néroli Outrenoir
Musc Outreblanc
Angélique Noire
Néroli Outrenoir
Цікаво, коли той Персик до нас доїде ще))) Я буду шукати де спробувати, однозначно.
Якщо знайдете-пишіть сюди🥰
Решта з вашого списку зацікавили, подивлюсь ще піраміду, відгуки.
Буду шукати в Україні, в кого можна спробувати, до Обраної загляну.
Якщо знайдете-пишіть сюди🥰
Розбещена цяточка• 05 января 2025
Ответ длясою не люблю
Перші два мені видаються унікальними.
Глянула швиденько-мені всі сподобались по опису і нотках, дякую🤗
Підкажіть, тубероза в цьому ароматі така ж як в Ecstatic Clive Christian чи інша?
Ангеліку хочу спробувати точно, та й інші також, про які ви написали.
Які з цих ароматів мають кращі технічні характеристики?) Люблю шлейфові🥰
сою не люблю• 05 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Не підкажу про Крістіан, не знайома.
Тубероза - білоквітковий аромат для мене, туберозу як таку не чую там, чую ніжний і яскравий весняний букет, досить шлейфовий. Ви точно ні від кого їх не почуєте, але всі будуть носом водити за вами.
Ангеліка прекрасна, але здалась мені не такою гучною., вона у мене лише у відливанті, на жаль. Я вже після неї купила ще 2 якісь ангеліки - Atelier cologne і ще щось здається. Але не то пальто. Вона справді унікальна, дуже елегантна.
Я б вам рекомендувала взяти на кремчику 2 відливанти і розносити як слід.
Розбещена цяточка• 05 января 2025
Ответ длясою не люблю
Не підкажу про Крістіан, не знайома.
Дякую🌷. Я так і зроблю думаю, спочатку через відливанти познайомлюсь тоді вирішу)
Мене тягне до них, відчуваю, що знайду своїх улюбленців❤️
Може підкажете, як замовляли свій флакончик Туберози і через кого, в Україну? Вони начебто в нас офіційно не представлені, чи я не знаю…
сою не люблю• 05 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Я свій купляла ще до війни, в Брокарді.
І бачила в дьюті-фрі Борисполя Ангеліку, пожаліла грошей, ех...
Зараз не знаю.
Розбещена цяточка• 06 января 2025
Ответ длясою не люблю
Я свій купляла ще до війни, в Брокарді.
Зараз не знаю.
Ого, навіть не знала, що вони були в Брокарді🙄
Обідно(( в нас багато крутих ароматів не знайти, рідкостей і знятостей стільки є розкішних…і все закордоном 😥
Можна я ще у Вас запитаю поради?🤗 Може Ви знаєте, аромати з дуже гарною ваніллю, з розкішним дорогим звучанням, скільки вже шукаю… Ваніль Герлен записала.📝
І ще шукаю щось таке з неймовірним, статусним, вишуканим звучанням як в Клайв Крістіан, мого улюбленого) Після них не можу нічим надихнутись, ніщо мені до серця не припадає🙈 Особливо Блонд Амбер, якщо знаєте, Гедоністік, Космічні Квіти-ось в такому напрямку шукаю аромати, люблю, на рівні з ними не можу знайти. Нічого не чіпляє, а так хочеться🤷🏻♀️😩
сою не люблю• 06 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
По ванілі вам не підкажу. Мені сподобались Герлен, Мона ді Оріо та Ів Роша. Фатальна ваніль Форда не зайшла.
Але найкрасивіші для мене вітажні Vanilla fields від бренду Coty. При чому носити я їх не можу, а до прекрасного флакона прикладаюсь частенько.
Кондуктор маршрутки• 06 января 2025
Ответ дляМеня много
Вот эти два, хочу распить)
Я на нюхала трафальгар інтенс, не бачу в распіві
Кондуктор маршрутки• 06 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Хочу попробовать Килианы, так много говорят, а я не знакома. А вообще хочу что-то травянистое, природное, горькотравное
Там хіба мунлайт
Я тертий жук• 06 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Він стійкий? Є шлейф?
Да стійкий. Я шлейф не відчуваю. Але вже кілька людей говорили що дуже відчувається приємний аромат. Значить шлейф є
Розбещена цяточка• 06 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Це вже добре) Ще щось класне пробували з бутікового Діор?
Розбещена цяточка• 06 января 2025
Ответ длясою не люблю
Дякую🌷 а Vanilla Sex як?
сою не люблю• 06 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую🌷 а Vanilla Sex як?
У ньому є якась неприємна чи то латексна, чи то бензинова нота, я не хочу так пахнути.
Маю у Форда зараз нового улюбленця - Флер де Портофіно. Краса, жодних оцінок, лише захват.
Якщо шукаєте новий краш, ще рекомендую послухати Шанель 1957 - дуже статусно і дорого звучать.
Розбещена цяточка• 06 января 2025
Ответ длясою не люблю
Так))) Цих двох теж не знаю, буду шукати☺️
Шанель зацікавила🔥
Портофіно легкий, літній? Не дуже стійкий?
Шанель зацікавила🔥
сою не люблю• 06 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Шанель зацікавила🔥
На мені досить стійкий, годин 5 помітно присутній, потім стихає.
Він скоріше весняний, дуже ніжний , чую конвалії, трохи жасміну, наче фрезію і неролі на бек-вокалі. Не легкий, виразний квітковий аромат, кращий у своїй категорії ніжних квіткових весняних ароматів. Дуже гарно зроблений.
А Шанель та - просто розкіш у флаконі. У них ще 1932 з бутікової лінійки в тому ж направленні. І Eau de Cologne - це якраз мій улюблений парфюм на літо - легкий, цитрусовий, елегантний , нестійкий, для поливання. Літом люблю легкі колоні і водички, все одно душ приймаєш пару раз в день.
Hedonism_perfume• 06 января 2025
Ответ длясою не люблю
А я Шанель комету планирую, понравилась
Розбещена цяточка• 06 января 2025
Ответ длясою не люблю
Я такі теж полюбляю, літом коли гарячо-це ідеально, від важких вдуситись можна, а так полився і чудово, пахнути приємно хочеться все одно))) Тому дякую🤗
Буду знайомитись з лінійкою Шанель, цікаво чи знайду там щось для себе🤔
Подивилась, всі так хвалять Беж і Гарденію)
Hedonism_perfume• 06 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Беж классный, пробовала, медово-цветочный на лето, на комету похож
сою не люблю• 06 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Гарденія гарна, элегантна, але мені ця нота видається такою ’дорослою’, не всім підходить. Мені - так, маю мініатюру і користуюсь зрідка але з задоволенням, але я не дівчинка вже давно.
Беж чомусь не зайшов.
А ось серія з містами Париж-Едінбург, Париж-Беаріц, Париж-Венеція - сподобалась.
Коротше кажучи, вам потрібно терміново до Парижу, у справах.
Беж чомусь не зайшов.
Розбещена цяточка• 06 января 2025
Ответ длясою не люблю
Беж чомусь не зайшов.
Я б із задоволенням в Париж, от би Ваші слова були почуті 🥰
Так, про дорослу ноту зрозуміла)) туди мені ще рано, поки дівчинкою так добре бути.🤲🏻
Я собі все заскрінила, аромати знайшла, ознайомлююсь.🫶🏻
Ви неймовірна. Мерсі❤️.
Буду рада нашому спілкуванню!
Ви неймовірна. Мерсі❤️.
Буду рада нашому спілкуванню!