Agendum• Изменено 05 января в 22:31

Якщо когось заблокувати на Порадниці

Що буде?
Я не буду бачити теми цієї людини?
Написано, що ’Користувач не зможе відповідати вам, а ви не будете бачити створені ним теми’.
Питання 1: Чому людина, яку я заблокувала, може відповідати мені в моїх темах і в темах інших користувачів? І, відповідно, бачить мої теми.
Питання 2: Чому я бачу теми людини, яка мене заблокувала? Я не можу коментувати в її темах взагалі.
double-mama• 05 января в 22:32
1. Бо ви створили тему під анонімом
2. Бо ви такі бачите,а коментувати не можете, такі умови
Admin• 05 января в 22:32
1. Не може Вам відповідати, якщо Ви заблокували. Теми може бачити.
2. Дивись пункт 1.