Elena 23• 05 января 2025

Ви теж в шоці від ціни на страхування авто?

Читала що треба до 1 січня але ні відклала на потім а тепер ціна на 100% виросла
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляSonne8752
если вам пол машины снесло - во сколько обошелся ремонт?
сто не официальное?
Машина ненова, звісно, що неофіційне, ремонт сто з хвостом 110- 115.
Sonne8752• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
а выплатили максимум?
ВалюШок-d20a• 06 января 2025
Как бы в европе если не пригодилась страховка ,возвращаюн энную сумму,у нас добавили
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляForever_young
Не правда. Зашла расчитала стоимость онлайн-в сентябре платила 2900-сейчас 5700
Я ж не проти, в курсі, подорожчала страховка, і що? 20 тему через день створювати, чи всі на трамваї підуть. Що від цього зміниться, це як з яйцями влаштували страждання, місяць вой тут стояв, ціна впала, а тролі не перевіривши актуальну інформацію - знову завели плач за яйцями. Може єдину тему створити - Все дорожчає, все пропало?!
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляQueen of spades
Скільки вам років?
Це некоректне питання.
Prervana• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
Все цивілізовано, скільки разів приходилося стикатися.
Название страховой в студию
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляSonne8752
а выплатили максимум?
140 +/-. Експерт приїздив на огляд пару разів, я йому всі фото, відео скидала.
Sonne8752• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
у людей денег и так нет
все дорожает со скоростью света
на трамвай не пересядут, но.... 10 лет назад страховка была в районе 500 грн... сегодня около 5000
зарплаты в 10 раз не вы росли с того времени
понятно почему это всех возмущает
автор Elena 23 • 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Де беруться такі злі люди. Якби в мене були такі гроші як ви пишете то я би не сиділа тут а була з чоловіком вдома а так чоловік військовий отримує просто одну заробітню плату і все . Не повірите в таке
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляPrervana
Название страховой в студию
Зараз, історію платежів гляну, мені поліція, коли приїхала, сказали, що страхова хороша, все буле гуд, лише без авто була я майже три місяці, це не гуд.
автор Elena 23 • 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
Ок, 10, 5 шт. $ знайшлася, а на рік 100-200 $ - караул, це жлобство, совкові звички, щоб все на шару, що всі вам винні. За комфорт треба платити. Або маршрутки, тролейбуси, що ще там є.
З дітьми так і їздою тролейбусом а чоловік машиною поїхав на роботу не по своїй волі. А цей рік мабуть ваш рік.
Sonne8752• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
дтп, машина на гарантии, обратилась к официалам по поводу сумы ремонта, предоставила в страховую, посоветовали обратится к сто ’дядя Вася’... ну и выплаты ниже некуда
2.5 мес беготни результата не дали
Queen of spades• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
Це некоректне питання.
Підтягніть етикет. В даному випадку, це уточнююче запитання.
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляSonne8752
у людей денег и так нет
все дорожает со скоростью света
понятно почему это всех возмущает
І чим це обурювання допоможе, лише маньки будуть радіти, що у нас все погано, то яйця дорогі, то страховки?!
Queen of spades• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
Для вас це дійсно має значення, справді? То створіть радісну тему з приводу цього всього, хай Манці буде сумно від того, що вам радісно.
Prervana• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
Прям удивительно) муж автомаляр, впс чинить после дтп - его работа. И уж он как никто другой знает о выплатах страховой. Людям не хватает не то что на оригинальные новые детали, даже на разборку не всегда хватает выплат. Паяют бампера разбитые, рихтуют крылья, лишь бы в суммы полученные от страховых влезть.
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляElena 23
Повірю, брат військовий, тому знаю трішки. Я не зла, не люблю двойних стандартів.
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляElena 23
Ні, не мій рік, якщо ви язвить хочете.
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляQueen of spades
Ва ця інформація ні до чого.
mar_mar• 06 января 2025
Я лише рада прямому врегулюванню, минулого року заїхали в нашу машину, що ми вже пороги пооббивали в ту страхову, місяць експерт на огляд їхав! Більше чотирьох місяців голову морочили, поки перерахували кошти. А винуватцю ДТП хоч би щось, ігнор і розбирайтеся з страховою. УПСК категорично нікому не рекомендую!
Queen of spades• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
Ва ця інформація ні до чого.
То ваш антисовок головного мозку тут ні до чого, бо совок ви не застали, а спілкуєтесь як стара бабця.
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляQueen of spades
Вони он зі шкіри лізуть показати, як у них все зашибісь,
автор Elena 23 • 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
Ні, не мій рік, якщо ви язвить хочете.
То ви щось на всіх буром.
Queen of spades• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
Який це має вплив на реальне життя?
автор Elena 23 • 06 января 2025
Дівчата закриваю тему. Всім тихого і спокійного життя.
автор Elena 23 • 06 января 2025
Не можу закрити бо пише що її зараз обговорюють. Закрию завтра
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляPrervana
АРКС страхова.
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляPrervana
Буду знати, але краще нехай не знадобиться.
ОленаЯ• 06 января 2025
Ответ дляQueen of spades
Я його застала і доволі добре, нічого хорошого крім дитинства, молодих батьків, живих бабусів і дідусів там не було.
Prervana• 06 января 2025
Ответ дляОленаЯ
АРКС страхова.
Одна из машин там же застрахована. По новому тарифу сейчас стоимость у них очень негуманная