ВундерКИНГ• 06 января 2025
Стали ли вы жить лучше после Майдана?
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Особливо для тих, кого туди виловили силоміць, як не рабів, і вони звідти тікають.
Ні .не для них .
Там є й інша категорія .
З родзинкою• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Ну не для всіх. Для тих що на фронті це гасло так і звучить.
Для тех кто не фронте тоже. Или в окоп по принуждению или на волю ( из Украины).
Спасу мир• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Омг, ви і там хочете за мною бігати?!? Досить того, що від вашоі уваги і тут не відмахатись, прилипли, як лист до дупи.
Доведеться вам обійтись однією можливістю розважати спільноту.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Ні .не для них .
Там є й інша категорія .
Яка далеко від нуля.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Нагадаю що величезна кількість хлопців пішла туди з власної волі .
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Яка далеко від нуля.
Тим байдуже .їм це не болить .
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Удалено администрацией...
Спасу мир• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Ви не стараєтесь. Ви передбачувані і повторюєте. За таке вам ніхто не заплатить. Відпочиньте, зранку спробуєте з новими силами, як не забанять.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Тим байдуже .їм це не болить .
Удалено администрацией...
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я жила прекрасно і до Майдану і після Майдану і під час, аж поки цоб@на русня не прийшла на мою землю.
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Удалено администрацией...
Сподіваюсь,що до ранку адміни відправлять вас у довічний бан
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Ви зрозуміли що написали ?
Спасу мир• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Враховуючи, що ви вже вийшли на рівень прокльонів - адміни завтра випиляють ваші набори, наче їх і не було. Там і розкажете, як в реалі себе прилаштуєте.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Ви зрозуміли що написали ?
Удалено администрацией...
Спасу мир• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Ви зрозуміли що написали ?
Прокльони написала.
Зробіть скрін, бо потре.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляРеанимация
Таке ж можна задати питання, чи стали Ви жити краще після розпаду радянського союзу. Було складно, але це того вартувало.
Точно,що за союзом ностальгують тільки у конченій рашці.Жодного українця,який би хотів повернення в союз не знаю.
Спасу мир• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Та тут усім по цимбалах, що вам цікаво, москальське радіо.
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Послухай ,я спілкуюся ,а не гарчу
Роман Ратушний ,Да Вінчі,Мацієвський,Моджахед ,Віталій Скакун та й безліч інших .
Вони не знали що буває на війні?
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляСпасу мир
Прокльони написала.
Зробіть скрін, бо потре.
Удалено администрацией...
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Нет, майдан это было начало конца
И у всего моего окружения так
Как пришел Кучма началась некоторая стабильность, стали откладывать, планировать, покупать квартиры, ремонты, техника, путешествия. Когда был янык это был апогей, я тогда жила с большой фин подушкой, мы реально тратили мало и куча оставалось ещё, в Сильпо на 500 гр. можно было купить полную тележку еды, а не как сейчас вкусняшку детям и батон.
И на майдане я не скакала, мне всё понятно было изначально.
И у всего моего окружения так
Найкращий період в історії України був за Ющенка.За яника добре було тільки його донецьким вскормишам,яких натикали на всі посади по всій країні.
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Послухай ,я спілкуюся ,а не гарчу
Вони не знали що буває на війні?
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Наступает ночь - мафия, ой, нет русские боты, просыпаются)))
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляРедисочка
после не означает вследствие.
Если б не было Майдана, были бы мы сейчас белораша2 и воевали бы где-то или от нас ракеты фигачили по какой-нибудь Польше или Молдове, автор со своими заготовками мейд ин раша уже третью тему строчит, надеюсь последнюю...
Теж так думаю.
Якби не втік яник,то ми б вже жили в ’таежном союзе’
КоролеВешна• 06 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Біополярочка...вона така
Скромняшка• 06 января 2025
Ответ дляКоролеВешна
Послухай ,я спілкуюся ,а не гарчу
Вони не знали що буває на війні?
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А может не воевали бы, не думали, не?
Краще воювати,чим жити в росії