Наездница• 06 января в 01:06
Що можна приготувати із копченої груші? Варення з неї роблять?
Наездница
• 06 января в 01:09
Ответ дляРассказница
И я послушаю гурманов, а где купили такую?👀 Узвар не пробували?
На ринку🤗 ну вони так пахли дитинством, я не встояла😄 але що робити… варення памʼятаю, але його зі звичайних робили, наче
#Пойду_кгадалке• 06 января в 02:08
узвар, настоянку, начинку у м´ясний завиванець, начинку у медовий пряник
Упругая попка• 06 января в 07:15
Ответ дляЯ не тону
Я колись їла в ресторані дуже смачнючий борщ з копченою грушкою
И я такой ела, в ресторане в Киеве. Ох и вкусный был)
ОливьЕЖечка• 06 января в 08:03
В борщ ще можна, пару грушок додавати, до м´яса якщо готувати в терморукаві