Самохвалова• 06 января 2025

Їсти менше.Як ви робите так, щоб їсти менше?

Я_канеша_извиняюсь• 06 января 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
600*4= 2400 так вы долго будете ’худеть’
Если до этого ел 3000, то поможет
Мульйонерша• 06 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Если до этого ел 3000, то поможет
Без дефицита не поможет, просто вес или будет стоять, или медленнее расти.
Мелочунь• 06 января 2025
Ответ дляДжавеліна
3-4 рази на день по 500-600 ккал це 1500-2400 ккал. Це у Вашому розумінні ’менше їсти’?
Так. Чи ви рахувати не вмієте? Давайте разом, на приклад:
1. Сніданок 500 кал
2. Обід 550 кал
3. Вечеря 500 кал

1. Сніданок 600 кал
2, обід 500 кал
3. Вечеря 550 кал

1. Сніданок 500 кал
2. Обід 550 кал
3. Вечеря 400 кал + 200 кал пізня вечеря

Чи ви вважаєте що 1600-1700 кал це багато? Забувайте про зниження ваги на дефіциті калорій. Так, воно ефективне і швидке, але на жаль у переважній більшості випадків дає зворотній набір ваги. І кожного наступного разу худнути на дефіциті стає важче. Тому на питання автора відповід проста: їсти менше але без дефіциту.
Мелочунь• 06 января 2025
Ответ дляБорщичок
почему минусы? я согласна. Обязательно после приема еды кофе с конфетой - для меня идеально. И без перекусов. Если голодный лучше есть 4 раза
Перепрошую, про які мінуси ви питаєте?
автор Самохвалова • 06 января 2025
Ответ дляИщу-брожу
Тут у кожного своя історія.
1) ви зараз очевидно переїдаєте чи ви хочете важити менше свого нормального рівня
2) якщо ви переїдаєте - то у чому причина? Від неї і відштовхуватись. Якщо від нудьги - шукати інші способи розваги, знімаєте так стрес - інші способи цього, за компанію чи так сімейні традиції - треба конкретно шукати.
Висновок - якщо мало їсти - організм звикає і потім вже не худне.Тому треба поступово знижувати калораж,а після схуднення поступово підвищувати
Разгуляшка• 06 января 2025
Взвешиваюсь. И смотрю в зеркало.
Мелочунь• 06 января 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
🤦‍♀️ люди зовсім перестали думати
Варіант що один з 3 прийомів може бути 600 а не всі 4 по 600 ви не розглядаєте? Чому тоді не рахуєте 3 по 500 =1500? Чи на такому теж не вийде схуднути?
автор Самохвалова • 06 января 2025
Ответ дляРазгуляшка
Взвешиваюсь. И смотрю в зеркало.
И?
Мелочунь• 06 января 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Мне ваш метод подходит для набора веса. 2400 калорий и потом еще и сладкое . Теперь понимаю,почему многие не худеют на диете)
Чтоб худеть и есть 4 раза в день то по 300 к
А мій метод 3 по 500 ви не помітили? Чому рахуєте лише 4 по 600?
Ну то таке. Кожен бачить лише те, що хоче
Разгуляшка• 06 января 2025
Ответ дляСамохвалова
И?
И есть больше не хочется.
автор Самохвалова • 06 января 2025
Ответ дляРазгуляшка
И есть больше не хочется.
У меня после передачи ’Я вешу 300 кг’ тоже снижается аппетит.
Джавеліна• 06 января 2025
Ответ дляМелочунь
1. Сніданок 500 кал
2. Обід 550 кал
3. Вечеря 500 кал

1. Сніданок 600 кал
2, обід 500 кал
3. Вечеря 550 кал

1. Сніданок 500 кал
2. Обід 550 кал

Як Ви думаєте, для чого автор написала пост і поставила таке запитання? Авжеж для того, щоб скинути вагу. А для цього треба або зменшити вживання калорій, або збільшити їх витрачання, тобто саме дефіцит калорій потрібно створити. І ніяк інакше!
’Істи менше, але без дефіциту’. А який в цьому сенс взагалі з точки зору поставленої в темі задачі?
Вам би краще не давати поради щодо питань, в яких Ви абсолютно некомпетентні. Хоча самі можете ними користуватися.
Разгуляшка• 06 января 2025
Ответ дляСамохвалова
Вот Вам и рецепт. Смотрите чаще. А мне очень помогает цифра на весах после похудения. Не хочется видеть, как она увеличивается.
Зоя Жорівна• 06 января 2025
Ответ дляМелочунь
🤦‍♀️ люди зовсім перестали думати
з того що ви написали може бути і 3*500 і 4*600 і всі варіанти між ними. і так, на 1500 без спорту, при малорухливому стилі життя схуднути не вийде
Зайканалужайке• 06 января 2025
Притримуюся КБЖУ. Для мене це найлегше і найкраще
Зоя Жорівна• 06 января 2025
Ответ дляМелочунь
🤦‍♀️ люди зовсім перестали думати
коли ви задаєте діапазон, то всі значення в межах цього діапазону , в тому числі крайні, вважаються такими, що відповідають вимогам. це ж блін логіка першого класу. але ніт, на порадниці своі ’закони’)))
Апрель Ивановна• 06 января 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Мій сніданок. Питання не скільки ви їсте, а що. Бо коли зʼїдаєш омлет з 2 яєць і 50г салату, то навіть цукерка вже не лізе.
А якщо не зʼїсти сніданок, на обід суп, то ввечері влізе відро їжі
В меня влезет хоть 5 конфет после такого)
автор Самохвалова • 06 января 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Печаль,в меня тоже.Походу надо почаще взвешиваться и в зеркало на себя смотреть.
автор Самохвалова • 06 января 2025
Ответ дляРазгуляшка
А не думали,что это может быть вода?
Мульйонерша• 06 января 2025
Ответ дляСамохвалова
В меня уже влезли Сейчас пойду гулять 10 тыс шагов. Но ни капли не жалею, вкусненько было)
автор Самохвалова • 06 января 2025
Ответ дляМульйонерша
А так бы могли полежать,сериалы посмотреть.
Разгуляшка• 06 января 2025
Ответ дляСамохвалова
А не думали,что это может быть вода?
Вода- это 1-2 киллограма, не больше.
автор Самохвалова • 06 января 2025
Ответ дляРазгуляшка
Вода- это 1-2 киллограма, не больше.
Да,остальное жирок
Мудрецыха мира• 06 января 2025
Ответ дляСамохвалова
Треба робити калорійні гойдалки, тоді метаболізм не знизиться.
Мудрецыха мира• 06 января 2025
Ответ дляСамохвалова
А я, навпаки, думаю, що я ще й нічого так панянка)
Мудрецыха мира• 06 января 2025
Ответ дляДжавеліна
Насправді просто змінити кількість їжі в менший бік без дефіциту, а також саме меню на початку дає схуднути.
автор Самохвалова • 06 января 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Я так і робила,коли худла.
автор Самохвалова • 06 января 2025
Ответ дляМудрецыха мира
:-)
Околовита• 06 января 2025
Ответ дляДжавеліна
А что Вы пробовали делать?)
Подсчет калорий, интервальное, низкоуглеводка, принцип тарелки, белактозное, просто ПП... Сахар и мучное не ем уже много лет, не ем после 18...
Да, ещё были АД, от булимии в то числе. И психотерапия. До жопы все
Околовита• 06 января 2025
Ответ дляМульйонерша
За сколько минут не помогало?
20 лет уже не помогает