Поміркована думка• 06 января в 17:04
Хто займається спортом вдома який каремат ви обрали?
Який у вас і чи задоволені ви ним?
Банка з медом• 06 января в 17:06
Дома лучше всего заниматься плаваньем и греблей на байдарке. Это может огорчить соседей снизу, но здоровье прежде всего. Учитесь отстаивать свои интересы.
куркулиха• 06 января в 17:11
Который был по акции в магазине, но плотный, а не такое, что как губка для мытья посуды.
Джавеліна• 06 января в 17:27
EasyFit TPE+TC 183х61см товщина 6мм двухслойний
він трохи ’коцається’, але мене це не турбує, зручний
Іллюха Перчик• 06 января в 17:33
Доброго Дня.Беру такий плед,складаю його в деілька шарів по довжині тіла,так що б вистачило хоча б від голови до кінця задниці і га ньому качаю прес або роблю інші вправи.Якщо мені потрібно покачати груди,ставлю три табуретки,ложу на них на верх такий плед,беру дві гантельки по 12 кг і качаю грудак виконую тягу для плечей,врави на тріцепс.Це я так роблю,коли холодно і на турнічки мені не комфортно йти а в спорт зал,накладно або не хочеться або не вистачає часу.Це доводить те,що займатися можна будь-де і не погано підтримувати свою фоорму,було б тільки бажання і розвинена уява.Спробуйте,не пожалкуєте.
БезПаспортаНеПродаю• 06 января в 17:42
Названия брендов не знаю. У меня их несколько. Вообще не столь важно какой, какой вам нравится, на каком будет приятно заниматься