Виниловая пластинка• 06 января в 23:27
Электронные книги
В каких приложениях Вы читаете/покупаете книги? Интересуют именно украинские апп
Знаю только якабу
Глубоководная селедка• 06 января в 23:30
Качаю на флибусте, читаю на кулридере. Все ни разу не украинское, но удобней ничего нет для меня.
Петриківна• 06 января в 23:32
На Флібусті повно української літератури.Але там пошук російською,тому важкувато шукати.Але все реально.
Звичайно,що самих сучасних ви там не найдете
Сладко-соленая• 06 января в 23:34
Лібраріус. З цікавого, можна в оренду на 2 тижні брати книжки.