Обнемашечка• 07 января в 19:58
У вас була криза 40 рокі? І як ви її пережили?
Зараз мені 39 і я розумію, що нічого в житті не досягла. Немає свого бізнесу, не знаю англійську, рівень а2, немає настрою постійно, виїхати за кордон немає можливості. Я тепер розумію, чому так багато жінок які народжують біля або після 40 років
Що порадите?
Обнемашечка
• 07 января в 20:01
Ответ дляМамин тріль
При чому тут закордон і англійська до народження дітей ?
Народження дітей як приклад заміщення того, що було раніше. Наприклад перша дитина виросла, і вже немає тієї любові, з´являється почуття непотрібності
Най хоч раз• 07 января в 20:01
Не, не было.. В мои 40-к у меня было всё хорошо, любящий муж, двое детей, своя большая квартира, путешествия, и многое другое... Сейчас не до кризиса, надо снова собирать на своё жильё..
Королева ганделику• 07 января в 20:02
Щось Ц вас все змішалось. Мені 38, також не знаю англійську, також не виїжджаю
Але, блін, щось я про це й не думала у негативному аспекті
Вам потрібна англійська а ви не можете її вивчити?
Помаранчова душа• 07 января в 20:02
В мене криза 50- мені скоро.
І вже могла б бути пенсія близько, садок вишневий, квіти...,але перенесли і все стало не зрозуміло і не стабільно і не ясно коли закінчиться
Мамин тріль• 07 января в 20:02
Ответ дляОбнемашечка
Не знаю такого відчуття, дитина виросла - насолоджуюсь нарешті життям
Мені 40
Завжди з рушником• 07 января в 20:04
Не было. Мои 40 лет выпали на период ’кризиса’ у моего мужа.
Я вообще те несколько лет плохо помню.
Обнемашечка
• 07 января в 20:04
Ответ дляКоролева ганделику
Скоріше це як ’прикриття’ для того щоб не рухатися далі. От вивчу я англійську, а куди я з нею? На роботу вже в 40 років не охоче беруть. І тут, а якби знала англійську то вже б знайшла іншу роботу. Замкнене коло 🤷♀️🤦♀️
Печенюшка• 07 января в 20:04
Ответ дляОбнемашечка
Ну, так рожайте, толи проблема😂😂😂
Обнемашечка
• 07 января в 20:05
Ответ дляЗавжди з рушником
Я вообще те несколько лет плохо помню.
Чудив в його кризу?
Ms. Доброта• 07 января в 20:05
Ответ дляОбнемашечка
Як таку фігню написати? Як?
Я за 1 млн баксів не погоджусь більше народити. Звідки ця полова в голові?
Печенюшка• 07 января в 20:05
Ответ дляМамин тріль
Мені 40
Я теж))) такого розгулу в мене не було за все життя)))
Мамин тріль• 07 января в 20:06
Ответ дляОбнемашечка
На роботу за кордоном беруть хоть в 60
Печенюшка• 07 января в 20:06
Ответ дляОбнемашечка
Та ну
Тоді насолоджуйтесь життям))) я так і роблю)) такої кількості класних побачень в мене ніколи не було
Обнемашечка
• 07 января в 20:08
Ответ дляПеченюшка
Ага, я заміжня 🤣
Обнемашечка
• 07 января в 20:09
Ответ дляМамин тріль
На роботу за кордоном беруть хоть в 60
Виїхати не варіант
Печенюшка• 07 января в 20:10
Ответ дляОбнемашечка
Ага, я заміжня 🤣
Оу, ну тоді ворушіть чоловіка)
Обнемашечка
• 07 января в 20:12
Ответ дляШальная коклетка
Я в 40 лет уволилась и начала себя искать... нашла.
В чому? Поділіться будь ласка надихаючою історією ❤️
Губки-уточкой• 07 января в 20:12
Так А2 це краще, ніж А0, гарна відправна точка. А виглядаєте ви як? 40 не легко мені далось, постійно хочеться сказати щось з натяком на вік, не сприймаю його
Сірничок• 07 января в 20:13
Ні,навпаки,значно легше стало,яка там криза.Діти виросли,було значне полегшення,я виплатила не легкий кредит на житло,помалу вже почала збирати на авто,купила в 44 роки перше на старт,почала їздити.Ну,робота була і буде,було б здоровʼя працювати.
Обнемашечка
• 07 января в 20:15
Ответ дляГубки-уточкой
Вже видно, що не 30. Ще й почалися проблеми вибору гардеробу колихаає то до бабського то до розпусного🤣
Сірничок• 07 января в 20:15
Ответ дляОбнемашечка
Яке почуття непотрібності.Я сама собі потрібна.
Губки-уточкой• 07 января в 20:19
Ответ дляОбнемашечка
Виберіть кежл і будете завжди актуальні)
Стефанія• 07 января в 20:20
У меня был кризис 30 лет. Ото меня крыло не по детски. Мысли лезли глупые в голову, жизнь прошла, а я ничего не добилась. В 40 не было ничего подобного, хотя особо ничего не поменялось в жизни. Сейчас 46. Все норм, мне как-то стало спокойнее, не парюсь и не страдаю.