пАлАвинкА• 08 января 2025
Складне видалення суха лунка
Вже пішов третій тиждень як видалили лежачу вісімку в щелепі, весь цей час кожного дня я ходжу до лікаря на проминня, шкрябання закладання ліків, але досі в мене болить пів голови. Антибіотики , протизапальні ,уколи дексаметазона в щелепу, пломбування сусідніх зубів все пройдено. Скільки в кого тривав період заживлення лунки, вже сил немає.
Новопоштинская• 08 января 2025
Тиждень.
Але жодного разу не ходила ні на які полоскання. До чого це?
пАлАвинкА
• 08 января 2025
Ответ дляНовопоштинская
Тиждень.
Я теж раніше видаляла і не ходила, коли йде ускладнення то треба ходити лікувати.
Госпожа_тамагочи• 08 января 2025
Ой, у мене таке було багато років тому. Як згадаю, погано стає. Дуже дуже довго боліло. Я ще ходила на електофорез.
пАлАвинкА
• 08 января 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
В мене вже сил немає, якби знала взагалі б його не трогала.
Госпожа_тамагочи• 08 января 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Я вас розумію. Теж, навіть зараз згадати боляче. Але пройде. Треба чекати ❤️
пАлАвинкА
• 08 января 2025
Ответ дляInanna
Делайте рентген, пейте антибиотики. У меня болело и заживало 4 месяца. Это был трындец. Чено только не думала. Мы проверяйте чтобы нфекция на кость не пощла
Робила рентген нічого не залишилось, це якийсь треш, зуб мудрості був останній і таку мені проблему наробив.
Мошей ницца• 08 января 2025
До вечора. Не боліло зовсім. Наступний день і забула про видалення. Сходіть до ін лікаря. Вам шви наклали?
пАлАвинкА
• 08 января 2025
Ответ дляМошей ницца
Лікар у мене найкраща в місті з великим досвідом робить все що можна , сьогодні поклали гемостатичну губку, подивимось що зміниться.